'Spanning bij Club over De Ketelaere en Mignolet'

926 stemmen
'Spanning bij Club over De Ketelaere en Mignolet'

Club Brugge zal het tegen Dynamo Kiev zonder een resem basisspelers moeten doen. Blauw-Zwart zal met een onuitgegeven elftal moeten aantreden om de volgende ronde van de Europa League te halen.

Philippe Clement ontbreekt, maar het zijn vooral de spelers die out zijn die het hardst worden gemist. Rik De Mil kan geen beroep doen op Simon Mignolet, Mats Rits, Stefano Denswil, Matej Mitrovic, Hans Vanaken, Noa Lang en Charles De Ketelaere. Tahith Chong is niet ingeschreven in Europa.

Ignace Van der Brempt krijgt zo goed als zeker een kans in de basis. Het mogelijk elftal van Club ziet er volgens Het Laatste Nieuws als volgt uit: Horvath, Mata, Kossounou, Mechele, Ricca, Balanta, Vormer, Dirar, Van der Brempt, Dost, Okereke. In de heenmatch werd het 1-1, dus de bezoekers moeten alvast één keer scoren in Brugge.

UPDATE 13u20
Het is nog steeds niet uitgesloten dat Mignolet en De Ketelaere alsnog aantreden tegen Dynamo Kiev. Blauw-Zwart gaf geen wedstrijdselectie vrij voor het duel en dat is deels door de onzekerheid over het duo. Club liet hen immers opnieuw testen omdat ze vermoeden dat ze bij de UEFA misschien vals positief getest hebben. Sporza weet echter dat het nog steeds wachten is op de uitslag van die nieuwe testen. De spanning blijft dus te snijden voor Club.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Denk je dat ze nog zullen kunnen spelen?

Meest recent

STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

29
29
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

31
31
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

368
368
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

69
69
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

191
191
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

202
202
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

109
109
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

300
300
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

227
227
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

398
398
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

428
428
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

96
96
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

208
208
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

130
130
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

93
93
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

204
204
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

312
312
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

451
451
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

201
201
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

626
626
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

72
72
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

421
421
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

276
276
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

416
416
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

294
294

Meer sportnieuws