Hangt Defour de schoenen aan de haak?

513 stemmen
Hangt Defour de schoenen aan de haak?

Steven Defour wist dit seizoen zijn droomtransfer naar KV Mechelen af te ronden. Tot op heden was dat op het veld nog geen groot succes. Gaat Defour zijn laatste maanden als profspeler in?

Het is duidelijk dat het lichaam van de 33-jarige middenvelder al jaren tegenpruttelt. Defour is meer geblesseerd dan fit. Defour kwam dit seizoen nog maar 307 minuten in actie in de Jupiler Pro League en hij startte amper drie keer in de basis. Hij viel zes keer in.

De ex-speler van Standard, Anderlecht en KRC Genk heeft een aflopend contract en in Sport/Voetbalmagazine laat hij weten dat er gesprekken zijn met de club. Het is niet uitgesloten dat Defour zal stoppen met voetballen. Hij zal aan het einde van het seizoen bekijken hoe hij er lichamelijk voor staat. Als Defour zou stoppen met voetballen, is de kans niet uitgesloten dat hij een andere functie binnen de club gaat krijgen. Dat is echter nog toekomstmuziek.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Zal Defour stoppen met voetballen?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

15
15
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

153
153
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

50
50
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

495
495
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

124
124
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

375
375
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

133
133
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

265
265
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

788
788
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

353
353
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

274
274
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

399
399
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

350
350
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

185
185
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

428
428
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

323
323
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

120
120
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

192
192
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

225
225
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

165
165
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

481
481
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws