Guardiola ziet een grote favoriet voor de eindzege in de Champions League

door
Guardiola ziet een grote favoriet voor de eindzege in de Champions League

Manchester City heeft woensdagavond een reuzenstap in de richting van de kwartfinales van de Champions League gezet. Borussia Mönchengladbach werd met 0-2 verslagen, waardoor de ploeg van Pep Guardiola nog wat verder in de favorietenrol voor de eindzege werd gedrukt.


De Catalaan wilde daar na afloop echter niets van weten. "Kijk maar eens naar Bayern München en de manier waarop die ploeg dinsdag met 4-1 won van Lazio. Ik denk daarom niet dat wij de belangrijkste titelkandidaat zijn", zei Guardiola tijdens de persconferentie. "Maar als mensen willen zeggen dat wij de favoriet zijn, is het ook goed. Dat accepteren we dan maar. Wij richten ons in deze fase zoveel mogelijk op een goed herstel van onze spelers, zodat ze in de best mogelijke conditie klaar zijn voor de eerstvolgende uitdaging."

Guardiola vond dat zijn ploeg, die in de Premier League afstevent op de landstitel, tegen Borussia Mönchengladbach slordig was in de afwerking. "We waren voorin niet koelbloedig genoeg. Dat is link op dit niveau. Je moet optimaal blijven presteren als je naar de volgende ronde wil."

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Is Bayern de topfavoriet?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

146
146
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

116
116
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

57
57
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

87
87
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

183
183
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

37
37
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

658
658
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

433
433
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

165
165
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

246
246
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

875
875
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

140
140
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

140
140
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws