Martinez gelinkt aan opmerkelijk vertrek bij de Rode Duivels

394 stemmen
Martinez gelinkt aan opmerkelijk vertrek bij de Rode Duivels

Het zullen drukke dagen zijn voor Roberto Martinez, want de bondscoach zal volop bezig zijn met de voorbereiding op de eerste WK-kwalificatiematchen in maart én het EK dat komende zomer na een jaar uitstel plaatsvindt. Desondanks wordt er nog volop gespeculeerd over de toekomst van de Spanjaard, die de voorbije jaren al bij verschillende clubs genoemd werd.


Nu duikt een nieuw opmerkelijk gerucht op, want het Britse gokkantoor Betfair noemt Martinez als één van de topfavorieten om de volgende trainer van Celtic te worden. De Schotse topclub lijkt dit seizoen de titel te mogen vergeten, aangezien ze na 30 speeldagen al een achterstand van achttien punten op grote rivaal Rangers hebben. Trainer Neil Lennon stapte daarom op.

Betfait plaatst Martinez op de derde plaats in het lijstje met mogelijk opvolgers. John Kennedy, de assistent van Lennon die ad interim al overneemt, wordt de absolute topfavoriet voor de job geacht, maar verder wordt alleen Eddie Howe (ex-Bournemouth) gezien als een meer waarschijnlijke kandidaat dan Martinez. De kans dat die de Rode Duivels nog voor het EK - of zelfs vlak na het EK - zal verlaten voor een Schotse club, lijkt echter klein en Martinez zal vooral genoemd worden omwille van zijn persoonlijke band met Schotland, want zijn vrouw is een Schotse. Als outsiders voor de job bij Celtic worden verder ook nog onder meer Rafa Benitez en Frank Lampard genoemd.

Zie je Martinez de Rode Duivels voor het EK 2022 verlaten?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

27
27
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

15
15
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

47
47
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

94
94
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

21
21
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

38
38
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

50
50
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

202
202
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

141
141
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

34
34
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

175
175
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

134
134
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

121
121
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

86
86
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

399
399
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

307
307
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

124
124
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

121
121
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

29
29
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

160
160
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

188
188
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws