'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

2346
'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

Clinton Mata kroonde zich tegen OH Leuven tot Man van de Match, maar ook Odilon Kossounou leverde andermaal een dijk van een prestatie af in de ijzersterke achterhoede van Club Brugge. Het 20-jarige goudhaantje is dan ook een van de revelaties van het seizoen bij de koploper, die de miljoenen nu alweer kan ruiken.


De voorbije dagen gonsde het namelijk van de geruchten rond Kossounou, die gelinkt wordt aan clubs als AC Milan, Internazionale, Arsenal, Liverpool en Wolverhampton. Vooral vanuit de Premier League heerst er dus flink wat interesse in de Ivoriaanse verdediger, al deden er wel tegenstrijdige berichten omtrent diens vraagprijs de ronde. Zo hielden Italiaanse media het op een bescheiden 10 miljoen, terwijl The Sun dan weer meende dat Wolverhampton reeds een bod van maar liefst 20 miljoen voorbereidt. Gezien zijn profiel, prestaties, jeugdige leeftijd, status als international en langdurig contract tot 2024 lijkt dat laatste bedrag alvast het dichtst in de buurt te komen.

Hoe dan ook rekent Club dus op de jackpot voor Kossounou, die anderhalf jaar geleden na amper negen duels voor bijna vier miljoen werd weggeplukt bij Hammarby. Daar werd sportief directeur Jesper Jansson nu gevraagd naar de ontwikkeling van zijn pupil. "Ik ben niet verbaasd dat hij nu al genoemd wordt bij zulke clubs, en denk niet dat 15 miljoen genoeg zal zijn om hem in te lijven", klonk het bij Fotbollskanalen. Hij kan het misschien wel weten, want naar verluidt beschikken de Zweden nog over een percentage op de doorverkoopwaarde van Kossou. Die lijkt alleszins Chancel Mbemba (voor 12 miljoen van Anderlecht naar Newcastle) van de troon te stoten als duurste verdediger uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Wat is volgens u een correcte prijs voor Kossounou?

Meest recent

‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

0
0
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

15
15
Zulte verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

114
114
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

26
26
Lommel SK niet ontevreden: "Stap dichter bij ons doel"

Lommel SK mag zeer tevreden zijn over zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. De Limburgers ...

40
40
Anderlecht bekoort: "Heel blij dat ik hier mag spelen"

RSC Anderlecht won vlot en overtuigend met 3-0 van Zulte Waregem. RSCA staat zo vijfde in de Jupiler ...

271
271
Vanderbiest maakt balans op: "Dat hebben we niet gedaan"

KV Mechelen speelde een hoopgevende partij op het veld van Lommel SK. Het werd 0-0 in Noord-Limburg, ...

59
59
Antwerp mikt hoog: "Dat is onze ambitie"

Royal Antwerp FC staat in de buik van het klassement en dan wacht er nog een duel tegen Union SG. ...

229
229
Club Brugge-Genk: op de sukkel bij AC Milan, held bij Ajax

Club Brugge en KRC Genk nemen het vandaag op tegen elkaar. De twee teams hebben de beste track ...

248
248
‘Oorlog bij Fenerbahçe: Lukaku compleet vernederd’

Romelu Lukaku kreeg bij Fenerbahçe eindelijk waar hij al weken op wachtte: een basisplaats. ...

794
794
KRC Genk weet nu al: toptransfer na amper één seizoen

KRC Genk is een club die een zeer goed aankoopbeleid heeft. De Limburgers hebben niet de middelen om ...

228
228
Hoe Kompany een moderne kunstenaar op noppen creëerde

Vincent Kompany is een coach die spelers beter maakt. Dat bewijst hij ondertussen al heel zijn ...

100
100
Helemaal ontbolsterd onder Leko: nieuwe sterkhouder bij Club

Ivan Leko is met Club Brugge inzake resultaten goed gestart aan het seizoen. Onder de Kroaat is ...

349
349
Kopzorgen om Bentayeb: Bruno geeft eerste reactie

Het RSC Anderlecht gelukt om de interland-break in te zetten met een overtuigende prestatie. ...

313
313
Staande ovatie bij Anderlecht: kranten geven dikke 8 op 10

RSC Anderlecht heeft zijn Europese nederlaag tegen Olympique Lyon op passende wijze doorgespoeld. Op ...

956
956
Cercle Brugge pakt 3 op 21: Friis luidt alarmbel

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

177
177
Barça zet krankzinnige reeks voort na hattrick; zure slipper Ajax

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De Spaanse kampioen won tot dusver al zijn ...

69
69
Anderlecht blinkt: Winkler passeert twee maal langs kassa

Komt de interlandbreak ongelegen voor Anderlecht of niet? De recordkampioen speelde vanavond een ...

330
330
Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Met het ingaan van de interlandbreak blijft KV Mechelen voorlopig vruchteloos jagen op een eerste ...

99
99
Mazzu herleeft bij Eupen en zet opmars voort in CPL

De Panda's lijken klaar om een rol van betekenis te spelen in de Challenger Pro League. Onder ...

70
70
"Zij lopen op laatste benen" - Nieuwe afscheidsronde bij Duivels?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

234
234
Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

KRC Genk is één van de vele Belgische clubs die voor een groot deel afhankelijk zijn ...

424
424
Leko dropt selectie: Club krijgt fikse opsteker voor Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

326
326
Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

84
84
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

28
28

Meer sportnieuws