'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

door
'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

Clinton Mata kroonde zich tegen OH Leuven tot Man van de Match, maar ook Odilon Kossounou leverde andermaal een dijk van een prestatie af in de ijzersterke achterhoede van Club Brugge. Het 20-jarige goudhaantje is dan ook een van de revelaties van het seizoen bij de koploper, die de miljoenen nu alweer kan ruiken.


De voorbije dagen gonsde het namelijk van de geruchten rond Kossounou, die gelinkt wordt aan clubs als AC Milan, Internazionale, Arsenal, Liverpool en Wolverhampton. Vooral vanuit de Premier League heerst er dus flink wat interesse in de Ivoriaanse verdediger, al deden er wel tegenstrijdige berichten omtrent diens vraagprijs de ronde. Zo hielden Italiaanse media het op een bescheiden 10 miljoen, terwijl The Sun dan weer meende dat Wolverhampton reeds een bod van maar liefst 20 miljoen voorbereidt. Gezien zijn profiel, prestaties, jeugdige leeftijd, status als international en langdurig contract tot 2024 lijkt dat laatste bedrag alvast het dichtst in de buurt te komen.

Hoe dan ook rekent Club dus op de jackpot voor Kossounou, die anderhalf jaar geleden na amper negen duels voor bijna vier miljoen werd weggeplukt bij Hammarby. Daar werd sportief directeur Jesper Jansson nu gevraagd naar de ontwikkeling van zijn pupil. "Ik ben niet verbaasd dat hij nu al genoemd wordt bij zulke clubs, en denk niet dat 15 miljoen genoeg zal zijn om hem in te lijven", klonk het bij Fotbollskanalen. Hij kan het misschien wel weten, want naar verluidt beschikken de Zweden nog over een percentage op de doorverkoopwaarde van Kossou. Die lijkt alleszins Chancel Mbemba (voor 12 miljoen van Anderlecht naar Newcastle) van de troon te stoten als duurste verdediger uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Wat is volgens u een correcte prijs voor Kossounou?

Meest recent

KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

6
6
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

3
3
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

11
11
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

38
38
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

348
348
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

36
36
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

75
75
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

76
76
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

122
122
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

30
30
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

202
202
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

51
51
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

52
52
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

219
219
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

77
77
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

45
45
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

96
96
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

138
138
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

340
340
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

170
170
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

388
388
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

157
157
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

78
78

Meer sportnieuws