'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

2346
'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

Clinton Mata kroonde zich tegen OH Leuven tot Man van de Match, maar ook Odilon Kossounou leverde andermaal een dijk van een prestatie af in de ijzersterke achterhoede van Club Brugge. Het 20-jarige goudhaantje is dan ook een van de revelaties van het seizoen bij de koploper, die de miljoenen nu alweer kan ruiken.


De voorbije dagen gonsde het namelijk van de geruchten rond Kossounou, die gelinkt wordt aan clubs als AC Milan, Internazionale, Arsenal, Liverpool en Wolverhampton. Vooral vanuit de Premier League heerst er dus flink wat interesse in de Ivoriaanse verdediger, al deden er wel tegenstrijdige berichten omtrent diens vraagprijs de ronde. Zo hielden Italiaanse media het op een bescheiden 10 miljoen, terwijl The Sun dan weer meende dat Wolverhampton reeds een bod van maar liefst 20 miljoen voorbereidt. Gezien zijn profiel, prestaties, jeugdige leeftijd, status als international en langdurig contract tot 2024 lijkt dat laatste bedrag alvast het dichtst in de buurt te komen.

Hoe dan ook rekent Club dus op de jackpot voor Kossounou, die anderhalf jaar geleden na amper negen duels voor bijna vier miljoen werd weggeplukt bij Hammarby. Daar werd sportief directeur Jesper Jansson nu gevraagd naar de ontwikkeling van zijn pupil. "Ik ben niet verbaasd dat hij nu al genoemd wordt bij zulke clubs, en denk niet dat 15 miljoen genoeg zal zijn om hem in te lijven", klonk het bij Fotbollskanalen. Hij kan het misschien wel weten, want naar verluidt beschikken de Zweden nog over een percentage op de doorverkoopwaarde van Kossou. Die lijkt alleszins Chancel Mbemba (voor 12 miljoen van Anderlecht naar Newcastle) van de troon te stoten als duurste verdediger uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

Wat is volgens u een correcte prijs voor Kossounou?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

201
201
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

27
27
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

447
447
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

92
92
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

63
63
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

218
218
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

293
293
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

943
943
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

908
908
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

196
196
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

119
119
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

158
158
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

953
953
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

114
114
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

127
127
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

80
80
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

670
670
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

125
125
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

48
48
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

74
74
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

685
685
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

600
600
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

639
639
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

88
88
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1238
1238

Meer sportnieuws