'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

2346 stemmen
'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

Clinton Mata kroonde zich tegen OH Leuven tot Man van de Match, maar ook Odilon Kossounou leverde andermaal een dijk van een prestatie af in de ijzersterke achterhoede van Club Brugge. Het 20-jarige goudhaantje is dan ook een van de revelaties van het seizoen bij de koploper, die de miljoenen nu alweer kan ruiken.


De voorbije dagen gonsde het namelijk van de geruchten rond Kossounou, die gelinkt wordt aan clubs als AC Milan, Internazionale, Arsenal, Liverpool en Wolverhampton. Vooral vanuit de Premier League heerst er dus flink wat interesse in de Ivoriaanse verdediger, al deden er wel tegenstrijdige berichten omtrent diens vraagprijs de ronde. Zo hielden Italiaanse media het op een bescheiden 10 miljoen, terwijl The Sun dan weer meende dat Wolverhampton reeds een bod van maar liefst 20 miljoen voorbereidt. Gezien zijn profiel, prestaties, jeugdige leeftijd, status als international en langdurig contract tot 2024 lijkt dat laatste bedrag alvast het dichtst in de buurt te komen.

Hoe dan ook rekent Club dus op de jackpot voor Kossounou, die anderhalf jaar geleden na amper negen duels voor bijna vier miljoen werd weggeplukt bij Hammarby. Daar werd sportief directeur Jesper Jansson nu gevraagd naar de ontwikkeling van zijn pupil. "Ik ben niet verbaasd dat hij nu al genoemd wordt bij zulke clubs, en denk niet dat 15 miljoen genoeg zal zijn om hem in te lijven", klonk het bij Fotbollskanalen. Hij kan het misschien wel weten, want naar verluidt beschikken de Zweden nog over een percentage op de doorverkoopwaarde van Kossou. Die lijkt alleszins Chancel Mbemba (voor 12 miljoen van Anderlecht naar Newcastle) van de troon te stoten als duurste verdediger uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

Wat is volgens u een correcte prijs voor Kossounou?

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

12
12
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

199
199
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

42
42
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

121
121
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

316
316
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

273
273
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

313
313
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

425
425
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

776
776
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

161
161
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

334
334
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

106
106
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

173
173
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

436
436
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

464
464
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

325
325
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

225
225
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

351
351
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

900
900
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

656
656
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

542
542
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

376
376

Meer sportnieuws