'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

door
'Club Brugge legt lat hoog voor volgende toptransfer'

Clinton Mata kroonde zich tegen OH Leuven tot Man van de Match, maar ook Odilon Kossounou leverde andermaal een dijk van een prestatie af in de ijzersterke achterhoede van Club Brugge. Het 20-jarige goudhaantje is dan ook een van de revelaties van het seizoen bij de koploper, die de miljoenen nu alweer kan ruiken.


De voorbije dagen gonsde het namelijk van de geruchten rond Kossounou, die gelinkt wordt aan clubs als AC Milan, Internazionale, Arsenal, Liverpool en Wolverhampton. Vooral vanuit de Premier League heerst er dus flink wat interesse in de Ivoriaanse verdediger, al deden er wel tegenstrijdige berichten omtrent diens vraagprijs de ronde. Zo hielden Italiaanse media het op een bescheiden 10 miljoen, terwijl The Sun dan weer meende dat Wolverhampton reeds een bod van maar liefst 20 miljoen voorbereidt. Gezien zijn profiel, prestaties, jeugdige leeftijd, status als international en langdurig contract tot 2024 lijkt dat laatste bedrag alvast het dichtst in de buurt te komen.

Hoe dan ook rekent Club dus op de jackpot voor Kossounou, die anderhalf jaar geleden na amper negen duels voor bijna vier miljoen werd weggeplukt bij Hammarby. Daar werd sportief directeur Jesper Jansson nu gevraagd naar de ontwikkeling van zijn pupil. "Ik ben niet verbaasd dat hij nu al genoemd wordt bij zulke clubs, en denk niet dat 15 miljoen genoeg zal zijn om hem in te lijven", klonk het bij Fotbollskanalen. Hij kan het misschien wel weten, want naar verluidt beschikken de Zweden nog over een percentage op de doorverkoopwaarde van Kossou. Die lijkt alleszins Chancel Mbemba (voor 12 miljoen van Anderlecht naar Newcastle) van de troon te stoten als duurste verdediger uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Wat is volgens u een correcte prijs voor Kossounou?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

37
37
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

12
12
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

110
110
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

173
173
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

538
538
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

106
106
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

33
33
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

319
319
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

88
88
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

541
541
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

519
519
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

401
401
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

54
54
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1032
1032
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

289
289
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

443
443
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

82
82
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1208
1208
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

225
225
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

353
353
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

475
475
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

369
369
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws