Matchwinnaar Benteke duwt Trossard en co richting degradatiezone

door
Matchwinnaar Benteke duwt Trossard en co richting degradatiezone

Brighton en Crystal Palace sloten vanavond de 25ste speeldag van de Premier League af. Bij de thuisploeg was het vooral uitkijken naar Leandro Trossard, terwijl bij de bezoekers Michy Batshuayi en Christian Benteke op het wedstrijdblad stonden. Laatstgenoemde werd uiteindelijk dé matchwinnaar. 


Bij Brighton begon Leandro Trossard in de basis. Christian Benteke en Michy Batshuayi moesten het dan weer stellen met een plaats op de bank bij Crystal Palace. Op het halfuur kwam de ploeg van Benteke en Batshuayi al op voorsprong. Een knappe rush van Jordan Ayew werd heerlijk afgewerkt door Mateta. De Franse aanvaller - die in januari nog werd gehaald als concurrent voor het Belgische spitsenduo van Palace - werkte de bal enig mooi in doel via het steunbeen. Het doelpunt was meteen ook goed voor een 0-1 ruststand. 

In de tweede helft drong de ploeg van Trossard aan op de gelijkmaker, en die kreeg het ook. Joël Veltman trapte een afstandsschot in de korte hoek, en hij liet Guaita was. Terwijl Batshuayi de volledige wedstrijd op de bank bleef, mocht zijn Belgische spitsbroeder Benteke in het slotkwartier opdraven. De Rode Duivel werd uiteindelijk dé matchwinnaar nadat hij een voorzet enig mooi op de slof nam. Crystal Palace vestigt zich door de driepunter in de middenmoot van het klassement, terwijl Trossard en co stilaan achterom mogen kijken. 
Scoreverloop:
0-1: Mateta (28')
1-1: Veltman (55')
1-2: Benteke (95')


LEES OOK: 'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

Wie maakt de meeste kans op een selectie voor het EK?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

0
0
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

462
462
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

27
27
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

45
45
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

58
58
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

107
107
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

469
469
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

22
22
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

262
262
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

177
177
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

143
143
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

322
322
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

169
169
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

37
37
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

248
248
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

85
85
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

320
320
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

172
172
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

249
249
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

283
283
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

93
93
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

228
228
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73

Meer sportnieuws