Clement krijgt zicht op terugkeer Rits, Lang & Vanaken

door
Clement krijgt zicht op terugkeer Rits, Lang & Vanaken

Club Brugge neemt het maandagavond op tegen OH Leuven, waarbij Blauw-Zwart nog geen pionnen wist te recupereren na de corona-uitbraak van vorige week. Vervolgens zijn alle ogen op de terugwedstrijd tegen Dinamo Kiev gericht. Hopelijk zijn Matej Mitrovic, Stefano Denswil, Mats Rits, Noa Lang en Hans Vanaken dan wél weer van de partij.


Het Laatste Nieuws acht die kans echter klein. Volgens de krant hoeft Philippe Clement, zelf eveneens geveld met het virus, immers niet op een van zijn besmette spelers te rekenen voor de wedstrijd van komende donderdag in Jan breydel. Club zal het dan dus allicht opnieuw zonder het vijftal moeten stellen in haar poging om de 1-1 uitgangspositie die het meenam uit de vrieskou in Oekraïne te verzilveren.

UPDATE 22/02
Ook bij Het Nieuwsblad weten ze dat de positieve gevallen wellicht niet vrijgegeven zullen worden voor de terugmatch tegen Dinamo Kiev, hoewel het merendeel dan al een week in quarantaine zit. Per slot van rekening hanteert de UEFA een nog strenger protocol dan de Jupiler Pro League, waarbij kleine restjes van het virus die in de neus blijven hangen voldoende zijn om rood licht te krijgen. Opmerkelijk genoeg maakt de krant wel een uitzondering voor Rits, die als enige in aanmerking zou komen om donderdag toch te mogen spelen.

Desalniettemin moet de landskampioen de deuren richting de 1/8 finale van de Europa League vermoedelijk dus openbeuken met dezelfde spelers die in Kiev de eerste stap richting kwalificatie zetten. Beter nieuws is er met het oog op de kraker tegen AA Gent van aanstaande zondag, al blijft enig voorbehoud aangewezen. Vermits iedereen pas vrijdag getest wordt, recupereert Clement – die zelf eveneens weer op de bank zal mogen plaatsnemen – dan mogelijk wél al zijn pionnen. Waaronder dus ook sleutelspelers Vanaken en Lang.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Denkt u dat Vanaken & Lang tegen AA Gent zullen spelen?

Meest recent

Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

7
7
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

30
30
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

147
147
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

47
47
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

70
70
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

45
45
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

360
360
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

101
101
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

240
240
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

493
493
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

382
382
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

94
94
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

237
237
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

158
158
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

283
283
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

326
326
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

315
315
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

345
345
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

204
204
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

145
145
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

214
214
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

764
764
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

327
327

Meer sportnieuws