Clement krijgt zicht op terugkeer Rits, Lang & Vanaken

1635 stemmen
Clement krijgt zicht op terugkeer Rits, Lang & Vanaken

Club Brugge neemt het maandagavond op tegen OH Leuven, waarbij Blauw-Zwart nog geen pionnen wist te recupereren na de corona-uitbraak van vorige week. Vervolgens zijn alle ogen op de terugwedstrijd tegen Dinamo Kiev gericht. Hopelijk zijn Matej Mitrovic, Stefano Denswil, Mats Rits, Noa Lang en Hans Vanaken dan wél weer van de partij.


Het Laatste Nieuws acht die kans echter klein. Volgens de krant hoeft Philippe Clement, zelf eveneens geveld met het virus, immers niet op een van zijn besmette spelers te rekenen voor de wedstrijd van komende donderdag in Jan breydel. Club zal het dan dus allicht opnieuw zonder het vijftal moeten stellen in haar poging om de 1-1 uitgangspositie die het meenam uit de vrieskou in Oekraïne te verzilveren.

UPDATE 22/02
Ook bij Het Nieuwsblad weten ze dat de positieve gevallen wellicht niet vrijgegeven zullen worden voor de terugmatch tegen Dinamo Kiev, hoewel het merendeel dan al een week in quarantaine zit. Per slot van rekening hanteert de UEFA een nog strenger protocol dan de Jupiler Pro League, waarbij kleine restjes van het virus die in de neus blijven hangen voldoende zijn om rood licht te krijgen. Opmerkelijk genoeg maakt de krant wel een uitzondering voor Rits, die als enige in aanmerking zou komen om donderdag toch te mogen spelen.

Desalniettemin moet de landskampioen de deuren richting de 1/8 finale van de Europa League vermoedelijk dus openbeuken met dezelfde spelers die in Kiev de eerste stap richting kwalificatie zetten. Beter nieuws is er met het oog op de kraker tegen AA Gent van aanstaande zondag, al blijft enig voorbehoud aangewezen. Vermits iedereen pas vrijdag getest wordt, recupereert Clement – die zelf eveneens weer op de bank zal mogen plaatsnemen – dan mogelijk wél al zijn pionnen. Waaronder dus ook sleutelspelers Vanaken en Lang.

LEES OOK: Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Denkt u dat Vanaken & Lang tegen AA Gent zullen spelen?

Meest recent

Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

13
13
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

54
54
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

32
32
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

154
154
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

203
203
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

92
92
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

97
97
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

269
269
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

33
33
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

151
151
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

89
89
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

359
359
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

332
332
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

549
549
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

592
592
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

263
263
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

394
394
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

237
237
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

289
289
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

171
171
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

595
595
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

228
228
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

373
373
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

418
418
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

304
304

Meer sportnieuws