Van den Buijs legt uit waarom hij Beerschot al verliet

door
Van den Buijs legt uit waarom hij Beerschot al verliet

Afgelopen zomer haalde Beerschot Dario Van den Buijs weg bij Heracles. Een zeer interessante transfer, maar de Belgische verdediger kon zich niet helemaal doorzetten. In januari verhuurde de club hem al aan Fortuna Sittard.


In het clubblad van de Nederlandse eersteklasser laat de centrale verdediger weten waarom hij Beerschot al na enkele maanden de rug toekeerde. Van den Buijs had meer verwacht van zijn terugkeer naar de Belgische competitie. Dat was geen onverdeeld succes.

"Ik voelde heel erg de drang om mij te bewijzen in België. Helaas heb ik bij Beerschot niet zoveel minuten gemaakt als ik had gewild. De ene week stond ik in de basis, de andere week zat ik weer op de bank. Fortuna Sittard toonde in de zomer al interesse en had dat nu nog steeds. Voor mij was het een goede stap", aldus Van den Buijs.

LEES OOK: Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Verdient hij komend seizoen een nieuwe kans?

Meest recent

Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

38
38
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

57
57
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

119
119
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

129
129
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

80
80
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

259
259
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

280
280
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

165
165
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

123
123
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

446
446
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

93
93
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

154
154
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

146
146
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

75
75
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

77
77
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

85
85
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

256
256
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

199
199
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

334
334
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

406
406
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

61
61
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

189
189
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

177
177

Meer sportnieuws