'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

door
'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

Paul Mukairu is hot. Terwijl hij onlangs zijn basisplaats bij Anderlecht verloor aan Jacob Bruun Larsen, geniet de Nigeriaan van grote buitenlandse belangstelling.

Volgens Calciomercato zouden Bayer Leverkusen en vooral AS Roma interesse tonen om Paul Mukairu volgend seizoen aan boord te halen. De 21-jarige Nigeriaan wordt door Anderlecht gehuurd van het Turkse Antalyaspor, waarbij Sporting een aankoopoptie bezit om Mukairu voor 3 miljoen euro definitief aan zich te binden. Gezien zijn individuele ontwikkeling zou het lichten van zijn aankoopoptie helemaal zo'n gek idee niet zijn.

Daarnaast kan Anderlecht ook overwegen om zijn aankoopoptie te lichten én hem daarna door te verpatsen aan AS Roma. De Romeinen zouden naar verluidt bereid zijn om 4,5 of 5 miljoen euro vrij te maken voor Mukairu. Deze transactie zou voor een rendement opbrengen van minstens 50%, en een transfer met zo'n marge is al een hele tijd geleden. Anderlecht mag daar alvast van hopen, want volgens Pianeta Milan is AS Roma alvast heel geïnteresseerd om een potentieel bod over te maken aan Anderlecht. Het extra goede nieuws is dat het voorstel 5 miljoen euro zou bedragen.

UPDATE 22/02
De interesse voor Mukairu blijft maar groeien. Na Leverkusen en AS Roma toont volgens de Sunday Mirror nu ook Tottenham interesse voor de Nigeriaanse winger. De Spurs zouden er zelfs alle vertrouwen in hebben dat ze de strijd om Mukairu zullen winnen en dat hij in de zomer naar Londen zal trekken. Tottenham zou wel niet van plan zijn om Mukairu meteen in zijn A-kern op te nemen en hem eerst willen verhuren om extra ervaring op te doen. Daarnaast valt het ook af te wachten of hij wel in aanmerking zal komen voor een Britse werkvergunning.

LEES OOK: 'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

Denk je dat Anderlecht hem zal kunnen houden?

Meest recent

Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

0
0
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

14
14
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

141
141
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

325
325
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

133
133
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

717
717
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

93
93
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

343
343
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

434
434
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

204
204
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

57
57
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

440
440
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

197
197
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

101
101
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

309
309
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

412
412
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

234
234
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

460
460
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

404
404
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

303
303
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

125
125
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

464
464

Meer sportnieuws