'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

door
'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

Paul Mukairu is hot. Terwijl hij onlangs zijn basisplaats bij Anderlecht verloor aan Jacob Bruun Larsen, geniet de Nigeriaan van grote buitenlandse belangstelling.

Volgens Calciomercato zouden Bayer Leverkusen en vooral AS Roma interesse tonen om Paul Mukairu volgend seizoen aan boord te halen. De 21-jarige Nigeriaan wordt door Anderlecht gehuurd van het Turkse Antalyaspor, waarbij Sporting een aankoopoptie bezit om Mukairu voor 3 miljoen euro definitief aan zich te binden. Gezien zijn individuele ontwikkeling zou het lichten van zijn aankoopoptie helemaal zo'n gek idee niet zijn.

Daarnaast kan Anderlecht ook overwegen om zijn aankoopoptie te lichten én hem daarna door te verpatsen aan AS Roma. De Romeinen zouden naar verluidt bereid zijn om 4,5 of 5 miljoen euro vrij te maken voor Mukairu. Deze transactie zou voor een rendement opbrengen van minstens 50%, en een transfer met zo'n marge is al een hele tijd geleden. Anderlecht mag daar alvast van hopen, want volgens Pianeta Milan is AS Roma alvast heel geïnteresseerd om een potentieel bod over te maken aan Anderlecht. Het extra goede nieuws is dat het voorstel 5 miljoen euro zou bedragen.

UPDATE 22/02
De interesse voor Mukairu blijft maar groeien. Na Leverkusen en AS Roma toont volgens de Sunday Mirror nu ook Tottenham interesse voor de Nigeriaanse winger. De Spurs zouden er zelfs alle vertrouwen in hebben dat ze de strijd om Mukairu zullen winnen en dat hij in de zomer naar Londen zal trekken. Tottenham zou wel niet van plan zijn om Mukairu meteen in zijn A-kern op te nemen en hem eerst willen verhuren om extra ervaring op te doen. Daarnaast valt het ook af te wachten of hij wel in aanmerking zal komen voor een Britse werkvergunning.

LEES OOK: Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Denk je dat Anderlecht hem zal kunnen houden?

Meest recent

Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

4
4
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

13
13
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

77
77
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

198
198
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

96
96
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

74
74
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

292
292
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

349
349
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

92
92
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

55
55
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

213
213
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

414
414
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

231
231
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

393
393
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

198
198
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

144
144
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

398
398
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

148
148
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

617
617
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

232
232
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

191
191
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

390
390
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

440
440

Meer sportnieuws