'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

door
'Tottenham mengt zich in strijd om gegeerd Anderlecht-talent'

Paul Mukairu is hot. Terwijl hij onlangs zijn basisplaats bij Anderlecht verloor aan Jacob Bruun Larsen, geniet de Nigeriaan van grote buitenlandse belangstelling.

Volgens Calciomercato zouden Bayer Leverkusen en vooral AS Roma interesse tonen om Paul Mukairu volgend seizoen aan boord te halen. De 21-jarige Nigeriaan wordt door Anderlecht gehuurd van het Turkse Antalyaspor, waarbij Sporting een aankoopoptie bezit om Mukairu voor 3 miljoen euro definitief aan zich te binden. Gezien zijn individuele ontwikkeling zou het lichten van zijn aankoopoptie helemaal zo'n gek idee niet zijn.

Daarnaast kan Anderlecht ook overwegen om zijn aankoopoptie te lichten én hem daarna door te verpatsen aan AS Roma. De Romeinen zouden naar verluidt bereid zijn om 4,5 of 5 miljoen euro vrij te maken voor Mukairu. Deze transactie zou voor een rendement opbrengen van minstens 50%, en een transfer met zo'n marge is al een hele tijd geleden. Anderlecht mag daar alvast van hopen, want volgens Pianeta Milan is AS Roma alvast heel geïnteresseerd om een potentieel bod over te maken aan Anderlecht. Het extra goede nieuws is dat het voorstel 5 miljoen euro zou bedragen.

UPDATE 22/02
De interesse voor Mukairu blijft maar groeien. Na Leverkusen en AS Roma toont volgens de Sunday Mirror nu ook Tottenham interesse voor de Nigeriaanse winger. De Spurs zouden er zelfs alle vertrouwen in hebben dat ze de strijd om Mukairu zullen winnen en dat hij in de zomer naar Londen zal trekken. Tottenham zou wel niet van plan zijn om Mukairu meteen in zijn A-kern op te nemen en hem eerst willen verhuren om extra ervaring op te doen. Daarnaast valt het ook af te wachten of hij wel in aanmerking zal komen voor een Britse werkvergunning.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Denk je dat Anderlecht hem zal kunnen houden?

Meest recent

'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

36
36
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

10
10
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

160
160
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

43
43
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

152
152
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

149
149
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

347
347
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

284
284
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

476
476
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

444
444
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

116
116
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

420
420
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

46
46
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

177
177
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

176
176
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

417
417
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

113
113
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

276
276
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

285
285
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

96
96
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2080
2080
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

485
485
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

226
226
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

176
176
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

703
703

Meer sportnieuws