TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

635 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk wankelt de stoel van John van den Brom na de matige resultaten van de voorbije maanden. Maar ondanks de nederlaag tegen Beerschot op zondag zouden ze in Genk besloten hebben om de Limburger voorlopig niet te ontslaan. Genk speelde immers wel een degelijke partij en kende de nodige pech, waardoor Van den Brom voorlopig mag aanblijven.



Club Brugge moest de voorbije jaren afscheid nemen van enkele sterkhouders en ongetwijfeld zullen ook in de zomer weer enkele spelers vertrekken. Maar dat zal niet gelden voor Brandon Mechele. De Rode Duivel zit in bloedvorm, maar voelt zich goed bij Blauw-Zwart en is dan ook niet van plan om een transfer te maken. Hij wil zelfs minstens blijven tot Club in zijn nieuwe stadion speelt.

Wie wel lijkt te gaan vertrekken, is Odilon Kossounou. De 20-jarige verdediger lokt heel wat interesse en werd de voorbije dagen al gelinkt aan AC Milan, Inter, Arsenal en Wolverhampton. Alleen gaan er vooral in Engeland tegenstrijdige berichten rond over zijn transferprijs. Sommigen menen dat Club al vrede zou nemen met 10 miljoen euro, andere bronnen hebben het dan weer over een vraagprijs van 23 miljoen. Dat laatste lijkt alvast meer realistisch gezien de transfersommen die Club de voorbije jaren incasseerde.

BUITENLAND



Bij Real Madrid willen ze in de zomer weer de nodige opkuiswerken houden in hun selectie. Daarbij zouden vooral drie grote namen geviseerd worden, want de Koninklijke zouden absoluut af willen van Marcelo, Gareth Bale en Isco. Bale werd dit seizoen al verhuurd aan Tottenham, maar maakt ook daar geen indruk en keert in de zomer in principe terug. Marcelo en Isco zijn de laatste maanden dan weer vooral invaller en hebben geen toekomst. Real wil dan ook af van hun hoge salarissen.

FC Barcelona zou dan weer op het punt staan om een revolutie in gang te zetten. Volgend seizoen zou trainer Ronald Koeman plaats moeten ruimen en daarnaast zouden ook heel wat spelers kunnen vertrekken. Het gaat dan om oudgedienden als Gerard Piqué, Sergio Busquets en zelfs Lionel Messi, naast enkele dure flops als Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti en Antoine Griezmann.



Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden en Barça zou alvast werk maken van een nieuwe linksachter. Het zou namelijk Juan Bernat willen oppikken. De Spaanse international kan in de zomer transfervrij overgenomen worden aangezien hij einde contract is bij Paris Saint-Germain.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Zal Club 20 miljoen kunnen vangen voor Kossounou?

Meest recent

'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

19
19
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

62
62
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

77
77
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

186
186
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

53
53
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

150
150
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

56
56
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

325
325
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

144
144
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

141
141
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

65
65
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

220
220
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

276
276
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

327
327
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

911
911
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

492
492
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

384
384
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

589
589
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

175
175
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

182
182
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

232
232
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

503
503
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

573
573
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

221
221

Meer sportnieuws