TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

635 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk wankelt de stoel van John van den Brom na de matige resultaten van de voorbije maanden. Maar ondanks de nederlaag tegen Beerschot op zondag zouden ze in Genk besloten hebben om de Limburger voorlopig niet te ontslaan. Genk speelde immers wel een degelijke partij en kende de nodige pech, waardoor Van den Brom voorlopig mag aanblijven.



Club Brugge moest de voorbije jaren afscheid nemen van enkele sterkhouders en ongetwijfeld zullen ook in de zomer weer enkele spelers vertrekken. Maar dat zal niet gelden voor Brandon Mechele. De Rode Duivel zit in bloedvorm, maar voelt zich goed bij Blauw-Zwart en is dan ook niet van plan om een transfer te maken. Hij wil zelfs minstens blijven tot Club in zijn nieuwe stadion speelt.

Wie wel lijkt te gaan vertrekken, is Odilon Kossounou. De 20-jarige verdediger lokt heel wat interesse en werd de voorbije dagen al gelinkt aan AC Milan, Inter, Arsenal en Wolverhampton. Alleen gaan er vooral in Engeland tegenstrijdige berichten rond over zijn transferprijs. Sommigen menen dat Club al vrede zou nemen met 10 miljoen euro, andere bronnen hebben het dan weer over een vraagprijs van 23 miljoen. Dat laatste lijkt alvast meer realistisch gezien de transfersommen die Club de voorbije jaren incasseerde.

BUITENLAND



Bij Real Madrid willen ze in de zomer weer de nodige opkuiswerken houden in hun selectie. Daarbij zouden vooral drie grote namen geviseerd worden, want de Koninklijke zouden absoluut af willen van Marcelo, Gareth Bale en Isco. Bale werd dit seizoen al verhuurd aan Tottenham, maar maakt ook daar geen indruk en keert in de zomer in principe terug. Marcelo en Isco zijn de laatste maanden dan weer vooral invaller en hebben geen toekomst. Real wil dan ook af van hun hoge salarissen.

FC Barcelona zou dan weer op het punt staan om een revolutie in gang te zetten. Volgend seizoen zou trainer Ronald Koeman plaats moeten ruimen en daarnaast zouden ook heel wat spelers kunnen vertrekken. Het gaat dan om oudgedienden als Gerard Piqué, Sergio Busquets en zelfs Lionel Messi, naast enkele dure flops als Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti en Antoine Griezmann.



Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden en Barça zou alvast werk maken van een nieuwe linksachter. Het zou namelijk Juan Bernat willen oppikken. De Spaanse international kan in de zomer transfervrij overgenomen worden aangezien hij einde contract is bij Paris Saint-Germain.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Zal Club 20 miljoen kunnen vangen voor Kossounou?

Meest recent

'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

34
34
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

115
115
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

207
207
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

241
241
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

211
211
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

103
103
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

302
302
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

204
204
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

124
124
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

93
93
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

123
123
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

171
171
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

117
117
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

91
91
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

442
442
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

110
110
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

293
293
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

163
163
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

390
390
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

237
237
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

173
173
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

465
465
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

150
150

Meer sportnieuws