TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

635 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk wankelt de stoel van John van den Brom na de matige resultaten van de voorbije maanden. Maar ondanks de nederlaag tegen Beerschot op zondag zouden ze in Genk besloten hebben om de Limburger voorlopig niet te ontslaan. Genk speelde immers wel een degelijke partij en kende de nodige pech, waardoor Van den Brom voorlopig mag aanblijven.



Club Brugge moest de voorbije jaren afscheid nemen van enkele sterkhouders en ongetwijfeld zullen ook in de zomer weer enkele spelers vertrekken. Maar dat zal niet gelden voor Brandon Mechele. De Rode Duivel zit in bloedvorm, maar voelt zich goed bij Blauw-Zwart en is dan ook niet van plan om een transfer te maken. Hij wil zelfs minstens blijven tot Club in zijn nieuwe stadion speelt.

Wie wel lijkt te gaan vertrekken, is Odilon Kossounou. De 20-jarige verdediger lokt heel wat interesse en werd de voorbije dagen al gelinkt aan AC Milan, Inter, Arsenal en Wolverhampton. Alleen gaan er vooral in Engeland tegenstrijdige berichten rond over zijn transferprijs. Sommigen menen dat Club al vrede zou nemen met 10 miljoen euro, andere bronnen hebben het dan weer over een vraagprijs van 23 miljoen. Dat laatste lijkt alvast meer realistisch gezien de transfersommen die Club de voorbije jaren incasseerde.

BUITENLAND



Bij Real Madrid willen ze in de zomer weer de nodige opkuiswerken houden in hun selectie. Daarbij zouden vooral drie grote namen geviseerd worden, want de Koninklijke zouden absoluut af willen van Marcelo, Gareth Bale en Isco. Bale werd dit seizoen al verhuurd aan Tottenham, maar maakt ook daar geen indruk en keert in de zomer in principe terug. Marcelo en Isco zijn de laatste maanden dan weer vooral invaller en hebben geen toekomst. Real wil dan ook af van hun hoge salarissen.

FC Barcelona zou dan weer op het punt staan om een revolutie in gang te zetten. Volgend seizoen zou trainer Ronald Koeman plaats moeten ruimen en daarnaast zouden ook heel wat spelers kunnen vertrekken. Het gaat dan om oudgedienden als Gerard Piqué, Sergio Busquets en zelfs Lionel Messi, naast enkele dure flops als Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti en Antoine Griezmann.



Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden en Barça zou alvast werk maken van een nieuwe linksachter. Het zou namelijk Juan Bernat willen oppikken. De Spaanse international kan in de zomer transfervrij overgenomen worden aangezien hij einde contract is bij Paris Saint-Germain.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Zal Club 20 miljoen kunnen vangen voor Kossounou?

Meest recent

Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

121
121
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

183
183
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

160
160
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

307
307
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

470
470
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

367
367
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

34
34
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

231
231
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

657
657
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

65
65
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

270
270
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

349
349
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

238
238
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

215
215
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

239
239
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

636
636
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

287
287
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

367
367
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

616
616
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

440
440
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

166
166
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

207
207
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

457
457

Meer sportnieuws