TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

635 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij Real, sterkhouder blijft bij Club'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KRC Genk wankelt de stoel van John van den Brom na de matige resultaten van de voorbije maanden. Maar ondanks de nederlaag tegen Beerschot op zondag zouden ze in Genk besloten hebben om de Limburger voorlopig niet te ontslaan. Genk speelde immers wel een degelijke partij en kende de nodige pech, waardoor Van den Brom voorlopig mag aanblijven.



Club Brugge moest de voorbije jaren afscheid nemen van enkele sterkhouders en ongetwijfeld zullen ook in de zomer weer enkele spelers vertrekken. Maar dat zal niet gelden voor Brandon Mechele. De Rode Duivel zit in bloedvorm, maar voelt zich goed bij Blauw-Zwart en is dan ook niet van plan om een transfer te maken. Hij wil zelfs minstens blijven tot Club in zijn nieuwe stadion speelt.

Wie wel lijkt te gaan vertrekken, is Odilon Kossounou. De 20-jarige verdediger lokt heel wat interesse en werd de voorbije dagen al gelinkt aan AC Milan, Inter, Arsenal en Wolverhampton. Alleen gaan er vooral in Engeland tegenstrijdige berichten rond over zijn transferprijs. Sommigen menen dat Club al vrede zou nemen met 10 miljoen euro, andere bronnen hebben het dan weer over een vraagprijs van 23 miljoen. Dat laatste lijkt alvast meer realistisch gezien de transfersommen die Club de voorbije jaren incasseerde.

BUITENLAND



Bij Real Madrid willen ze in de zomer weer de nodige opkuiswerken houden in hun selectie. Daarbij zouden vooral drie grote namen geviseerd worden, want de Koninklijke zouden absoluut af willen van Marcelo, Gareth Bale en Isco. Bale werd dit seizoen al verhuurd aan Tottenham, maar maakt ook daar geen indruk en keert in de zomer in principe terug. Marcelo en Isco zijn de laatste maanden dan weer vooral invaller en hebben geen toekomst. Real wil dan ook af van hun hoge salarissen.

FC Barcelona zou dan weer op het punt staan om een revolutie in gang te zetten. Volgend seizoen zou trainer Ronald Koeman plaats moeten ruimen en daarnaast zouden ook heel wat spelers kunnen vertrekken. Het gaat dan om oudgedienden als Gerard Piqué, Sergio Busquets en zelfs Lionel Messi, naast enkele dure flops als Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti en Antoine Griezmann.



Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden en Barça zou alvast werk maken van een nieuwe linksachter. Het zou namelijk Juan Bernat willen oppikken. De Spaanse international kan in de zomer transfervrij overgenomen worden aangezien hij einde contract is bij Paris Saint-Germain.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Zal Club 20 miljoen kunnen vangen voor Kossounou?

Meest recent

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

14
14
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

26
26
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

38
38
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

93
93
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

67
67
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

51
51
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

32
32
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

125
125
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

155
155
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

69
69
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

40
40
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

65
65
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

367
367
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

392
392
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

232
232
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

209
209
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

257
257
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

510
510
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

133
133
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

76
76
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

125
125
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

585
585
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

111
111
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

395
395
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

213
213

Meer sportnieuws