Standard Luik hoopt dat Michel Preud’homme nog van gedachten veranderd en zodoende geen contract tekent in het Midden-Oosten. De oefenmeester van FC Twente lijkt namelijk te gaan vertrekken, maar in België wordt ook nog gehoopt op een eventuele komst van de trainer.
"De nieuwe trainer moet bij Standard passen. Michel Preud'homme zou ideaal zijn. Een akkoord met Al Shabab? Dat is niet officieel. Soms kiezen mensen niet voor het geld", zegt iemand van het bedrijf Value 8 in gesprek met het
Gazet van Antwerpen. Dit bedrijf wil graag de Belgische club overnemen voor een hoop geld.
"Wij willen Standard omdat het een topclub is. Ze hebben een rijk verleden, veel fans, een mooi stadion en een schitterende jeugdacademie. Bovendien is er nog ruimte voor progressie", zo luidt het. De overname moet op korte termijn gebeuren.