Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

door
Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

Alleen een positieve coronatest kon hem afstoppen. Noa Lang dartelde de voorbije maanden over de Belgische velden, waar hij zich met zijn vele goals en assists tot dé exponent bij koploper Club Brugge ontpopte. Prestaties die ook in zijn thuishaven Nederland niet onopgemerkt voorbijgaan.


De 21-jarige winger is geen onbesproken figuur bij onze noorderburen, waar hij op z'n zachts gezegd niet bij iedereen in de bovenste schuif ligt. Toch lijkt de Rotterdammer, opgeleid bij Ajax maar daar vorige zomer doorgestuurd door trainer Erik ten Hag, stilaan in aanmerking te komen voor een plekje in het nationale elftal. Zo kwam Voetbalzone met een uitgebreide analyse over Lang zijn kansen in de selectie van bondscoach Frank de Boer. Het medium kwam daarbij tot de conclusie dat Lang wel degelijk een kanshebber is voor het plekje rechts voorin, hoewel de concurrentie daar met onder andere Steven Berghuis (Feyenoord), Steven Bergwijn (Tottenham) en Calvin Stengs (AZ) niet gering is.

Aan de overkant zorgen Donyell Malen (PSV), Ryan Babel (Galatasaray) en Memphis Depay (Olympique Lyon), die tevens als spits wordt uitgespeeld, er dan weer voor dat de plaatsjes duur zijn. Desalniettemin moet Lang op basis van de statistieken, waaronder niet alleen doelpunten en assists maar ook zaken als dribbels, gecreëerde kansen en doeltreffendheid, niet onderdoen voor deze gevestigde waarden. Vooral aan de rechterkant, waar geen van de concurrenten al volledig zijn stempel wist te drukken op Oranje, mag de smaakmaker van Blauw-Zwart dus wel degelijk hopen op een selectie en wie weet zelfs EK-ticket. Al merkt Voetbalzone wel nog op dat hij zelfs bij de U21 nog geen grote status heeft.

LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Denkt u dat Lang met Oranje naar het EK zal mogen?

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

35
35
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

83
83
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

50
50
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

71
71
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

20
20
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

48
48
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

95
95
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

44
44
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

183
183
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

18
18
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

75
75
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

173
173
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

76
76
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

81
81
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

395
395
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

360
360
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

258
258

Meer sportnieuws