Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

449 stemmen
Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

Alleen een positieve coronatest kon hem afstoppen. Noa Lang dartelde de voorbije maanden over de Belgische velden, waar hij zich met zijn vele goals en assists tot dé exponent bij koploper Club Brugge ontpopte. Prestaties die ook in zijn thuishaven Nederland niet onopgemerkt voorbijgaan.


De 21-jarige winger is geen onbesproken figuur bij onze noorderburen, waar hij op z'n zachts gezegd niet bij iedereen in de bovenste schuif ligt. Toch lijkt de Rotterdammer, opgeleid bij Ajax maar daar vorige zomer doorgestuurd door trainer Erik ten Hag, stilaan in aanmerking te komen voor een plekje in het nationale elftal. Zo kwam Voetbalzone met een uitgebreide analyse over Lang zijn kansen in de selectie van bondscoach Frank de Boer. Het medium kwam daarbij tot de conclusie dat Lang wel degelijk een kanshebber is voor het plekje rechts voorin, hoewel de concurrentie daar met onder andere Steven Berghuis (Feyenoord), Steven Bergwijn (Tottenham) en Calvin Stengs (AZ) niet gering is.

Aan de overkant zorgen Donyell Malen (PSV), Ryan Babel (Galatasaray) en Memphis Depay (Olympique Lyon), die tevens als spits wordt uitgespeeld, er dan weer voor dat de plaatsjes duur zijn. Desalniettemin moet Lang op basis van de statistieken, waaronder niet alleen doelpunten en assists maar ook zaken als dribbels, gecreëerde kansen en doeltreffendheid, niet onderdoen voor deze gevestigde waarden. Vooral aan de rechterkant, waar geen van de concurrenten al volledig zijn stempel wist te drukken op Oranje, mag de smaakmaker van Blauw-Zwart dus wel degelijk hopen op een selectie en wie weet zelfs EK-ticket. Al merkt Voetbalzone wel nog op dat hij zelfs bij de U21 nog geen grote status heeft.

LEES OOK: Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Denkt u dat Lang met Oranje naar het EK zal mogen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

115
115
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

40
40
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

34
34
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

28
28
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

349
349
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

56
56
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

200
200
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

40
40
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

163
163
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

108
108
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

676
676
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1058
1058
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

680
680
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

449
449
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

844
844
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

844
844
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

811
811
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws