Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

door
Lang staat mannetje tegen concurrenten bij Oranje

Alleen een positieve coronatest kon hem afstoppen. Noa Lang dartelde de voorbije maanden over de Belgische velden, waar hij zich met zijn vele goals en assists tot dé exponent bij koploper Club Brugge ontpopte. Prestaties die ook in zijn thuishaven Nederland niet onopgemerkt voorbijgaan.


De 21-jarige winger is geen onbesproken figuur bij onze noorderburen, waar hij op z'n zachts gezegd niet bij iedereen in de bovenste schuif ligt. Toch lijkt de Rotterdammer, opgeleid bij Ajax maar daar vorige zomer doorgestuurd door trainer Erik ten Hag, stilaan in aanmerking te komen voor een plekje in het nationale elftal. Zo kwam Voetbalzone met een uitgebreide analyse over Lang zijn kansen in de selectie van bondscoach Frank de Boer. Het medium kwam daarbij tot de conclusie dat Lang wel degelijk een kanshebber is voor het plekje rechts voorin, hoewel de concurrentie daar met onder andere Steven Berghuis (Feyenoord), Steven Bergwijn (Tottenham) en Calvin Stengs (AZ) niet gering is.

Aan de overkant zorgen Donyell Malen (PSV), Ryan Babel (Galatasaray) en Memphis Depay (Olympique Lyon), die tevens als spits wordt uitgespeeld, er dan weer voor dat de plaatsjes duur zijn. Desalniettemin moet Lang op basis van de statistieken, waaronder niet alleen doelpunten en assists maar ook zaken als dribbels, gecreëerde kansen en doeltreffendheid, niet onderdoen voor deze gevestigde waarden. Vooral aan de rechterkant, waar geen van de concurrenten al volledig zijn stempel wist te drukken op Oranje, mag de smaakmaker van Blauw-Zwart dus wel degelijk hopen op een selectie en wie weet zelfs EK-ticket. Al merkt Voetbalzone wel nog op dat hij zelfs bij de U21 nog geen grote status heeft.

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

Denkt u dat Lang met Oranje naar het EK zal mogen?

Meest recent

'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

34
34
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

49
49
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

533
533
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

105
105
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

32
32
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

54
54
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

96
96
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

170
170
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

107
107
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

88
88
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

325
325
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

57
57
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

162
162
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

228
228
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

314
314
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

71
71
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

72
72
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

282
282
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

429
429
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

410
410
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

285
285
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

466
466

Meer sportnieuws