'Twijfels rond Rits, Club brengt start play-offs in gevaar'

door
'Twijfels rond Rits, Club brengt start play-offs in gevaar'

Hoewel de omstandigheden op zowat elk vlak tegenzaten, pakte Club Brugge donderdagnamiddag toch een knap gelijkspel op het veld van Dynamo Kiev in zijn heenwedstrijd van de zestiende finales van de Europa League. Nochtans moest Club het doen zonder zijn voltallige technische staf en miste het maar liefst vijf spelers nadat zij allen een positieve coronatest afgelegd hadden.


Hans Vanaken, Matej Mitrovic en Stefano Denswil bleven achter in Brugge omdat ze besmet bleken en een dag later raakte bekend dat ook de eveneens thuisgebleven Noa Lang positief testte. Vlak voor de aftrap in Kiev kwam daar nog eens Mats Rits bij, die wel meegereisd was maar bij aankomst een positieve test aflegde. Het valt nu af te wachten of er nog slachtoffers zullen vallen bij Blauw-Zwart.

Het Nieuwsblad weet dat er vrijdag opnieuw getest wordt bij Club en dat de uitslag daarvan grote gevolgen kan hebben voor het verdere verloop van de Jupiler Pro League. Mochten er nog twee extra gevallen bijkomen, kan de match van maandag tegen OH Leuven uitgesteld worden. Dan zou ook de start van de play-offs in gevaar komen, want ruimte om de match in te halen is er niet als Club zich ook nog eens zou plaatsen voor de halve finale van de beker en de kwartfinale van de Europa League.

Overigens zou het wel kunnen dat Club alsnog Rits zal kunnen recupereren voor de komst van OHL. Het zou namelijk kunnen dat de middenvelder vals positief testte en dus alsnog inzetbaar zal zijn maandag. Een nieuwe test op vrijdag moet daarover uitsluitsel brengen. Als die negatief zou uitvallen, mag Rits dus maandag toch nog spelen.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Denk je dat er nog slachtoffers zullen vallen bij Club?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

67
67
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

118
118
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

56
56
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

24
24
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

41
41
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

176
176
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

82
82
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

76
76
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

115
115
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

92
92
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

272
272
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

113
113
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

430
430
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

81
81
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

45
45
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

495
495
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

212
212
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

31
31
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

123
123
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

668
668
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

61
61
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

278
278
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

393
393
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

330
330

Meer sportnieuws