'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

door
'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

De focus van Club Brugge ligt momenteel vol op het bezoek aan Dynamo Kiev, waar de landskampioen een optie kan nemen op de 1/8 finale van de Europa League. Met een pak titularissen in de ziekenboeg belooft het in Oekraïne echter een aartsmoeilijke opdracht te worden. Gelukkig wel van de partij in de vrieskou: Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan liet vorig seizoen bijwijlen reeds vlagen van zijn talent zien, maar kende tijdens de huidige campagne zijn definitieve doorbraak in Jan Breydel. Samen met smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere mag de jonge verdediger, die de voorbije weken centraal achterin een vast duo met Brandon Mechele vormde, zich wellicht zelfs het grootste goudhaantje in de Blauw-Zwarte rangen noemen. Met zijn snelheid, kracht, alsmaar betere passing en volwassen uitstraling heeft Kossounou dan ook alles in huis om uit te groeien tot een absolute topper. Bovendien kan hij ook op het middenveld uit de voeten.

Kwaliteiten die ook in Italië niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Zo stelt Calciomercato dat de viervoudig international op de nodige interesse vanuit Milaan kan rekenen, waar zowel Internazionale als AC Milan zijn ontwikkeling in de gaten houden. De beide topclubs, momenteel respectievelijk eerste en tweede in de stand in de Serie A, zijn alvast onder de indruk van zijn prestaties tegen kleppers als Kylian Mbappé en Erling Haaland. Nog volgens het medium is Kossounou, anderhalf jaar geleden na amper negen matchen voor bijna vier miljoen opgepikt in Zweden, nu dan ook al het vijfvoud van die som waard.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Hoeveel is Kossounou volgens u waard?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

13
13
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

34
34
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

32
32
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

15
15
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

150
150
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

106
106
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

148
148
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

460
460
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

121
121
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

89
89
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

222
222
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

67
67
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

62
62
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

188
188
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

109
109
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

113
113
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

680
680
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

142
142
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

522
522
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

672
672
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

89
89
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

173
173
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

282
282

Meer sportnieuws