'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

door
'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

De focus van Club Brugge ligt momenteel vol op het bezoek aan Dynamo Kiev, waar de landskampioen een optie kan nemen op de 1/8 finale van de Europa League. Met een pak titularissen in de ziekenboeg belooft het in Oekraïne echter een aartsmoeilijke opdracht te worden. Gelukkig wel van de partij in de vrieskou: Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan liet vorig seizoen bijwijlen reeds vlagen van zijn talent zien, maar kende tijdens de huidige campagne zijn definitieve doorbraak in Jan Breydel. Samen met smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere mag de jonge verdediger, die de voorbije weken centraal achterin een vast duo met Brandon Mechele vormde, zich wellicht zelfs het grootste goudhaantje in de Blauw-Zwarte rangen noemen. Met zijn snelheid, kracht, alsmaar betere passing en volwassen uitstraling heeft Kossounou dan ook alles in huis om uit te groeien tot een absolute topper. Bovendien kan hij ook op het middenveld uit de voeten.

Kwaliteiten die ook in Italië niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Zo stelt Calciomercato dat de viervoudig international op de nodige interesse vanuit Milaan kan rekenen, waar zowel Internazionale als AC Milan zijn ontwikkeling in de gaten houden. De beide topclubs, momenteel respectievelijk eerste en tweede in de stand in de Serie A, zijn alvast onder de indruk van zijn prestaties tegen kleppers als Kylian Mbappé en Erling Haaland. Nog volgens het medium is Kossounou, anderhalf jaar geleden na amper negen matchen voor bijna vier miljoen opgepikt in Zweden, nu dan ook al het vijfvoud van die som waard.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Hoeveel is Kossounou volgens u waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

1
1
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

38
38
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

105
105
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

168
168
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

179
179
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

476
476
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

58
58
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

235
235
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

44
44
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

89
89
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

122
122
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

171
171
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

544
544
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

316
316
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

208
208
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

421
421
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

278
278
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

270
270
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

271
271
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

643
643
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

194
194
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

134
134
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

69
69
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

57
57
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

38
38

Meer sportnieuws