'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

1434 stemmen
'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

De focus van Club Brugge ligt momenteel vol op het bezoek aan Dynamo Kiev, waar de landskampioen een optie kan nemen op de 1/8 finale van de Europa League. Met een pak titularissen in de ziekenboeg belooft het in Oekraïne echter een aartsmoeilijke opdracht te worden. Gelukkig wel van de partij in de vrieskou: Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan liet vorig seizoen bijwijlen reeds vlagen van zijn talent zien, maar kende tijdens de huidige campagne zijn definitieve doorbraak in Jan Breydel. Samen met smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere mag de jonge verdediger, die de voorbije weken centraal achterin een vast duo met Brandon Mechele vormde, zich wellicht zelfs het grootste goudhaantje in de Blauw-Zwarte rangen noemen. Met zijn snelheid, kracht, alsmaar betere passing en volwassen uitstraling heeft Kossounou dan ook alles in huis om uit te groeien tot een absolute topper. Bovendien kan hij ook op het middenveld uit de voeten.

Kwaliteiten die ook in Italië niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Zo stelt Calciomercato dat de viervoudig international op de nodige interesse vanuit Milaan kan rekenen, waar zowel Internazionale als AC Milan zijn ontwikkeling in de gaten houden. De beide topclubs, momenteel respectievelijk eerste en tweede in de stand in de Serie A, zijn alvast onder de indruk van zijn prestaties tegen kleppers als Kylian Mbappé en Erling Haaland. Nog volgens het medium is Kossounou, anderhalf jaar geleden na amper negen matchen voor bijna vier miljoen opgepikt in Zweden, nu dan ook al het vijfvoud van die som waard.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Hoeveel is Kossounou volgens u waard?

Meest recent

Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

0
0
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

33
33
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

236
236
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

220
220
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

359
359
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

97
97
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

166
166
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

352
352
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

349
349
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

475
475
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

499
499
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

208
208
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

551
551
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

171
171
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

226
226
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

229
229
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

114
114
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

246
246
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

565
565
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

170
170
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

229
229
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

422
422
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

105
105
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

698
698

Meer sportnieuws