'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

door
'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

De focus van Club Brugge ligt momenteel vol op het bezoek aan Dynamo Kiev, waar de landskampioen een optie kan nemen op de 1/8 finale van de Europa League. Met een pak titularissen in de ziekenboeg belooft het in Oekraïne echter een aartsmoeilijke opdracht te worden. Gelukkig wel van de partij in de vrieskou: Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan liet vorig seizoen bijwijlen reeds vlagen van zijn talent zien, maar kende tijdens de huidige campagne zijn definitieve doorbraak in Jan Breydel. Samen met smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere mag de jonge verdediger, die de voorbije weken centraal achterin een vast duo met Brandon Mechele vormde, zich wellicht zelfs het grootste goudhaantje in de Blauw-Zwarte rangen noemen. Met zijn snelheid, kracht, alsmaar betere passing en volwassen uitstraling heeft Kossounou dan ook alles in huis om uit te groeien tot een absolute topper. Bovendien kan hij ook op het middenveld uit de voeten.

Kwaliteiten die ook in Italië niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Zo stelt Calciomercato dat de viervoudig international op de nodige interesse vanuit Milaan kan rekenen, waar zowel Internazionale als AC Milan zijn ontwikkeling in de gaten houden. De beide topclubs, momenteel respectievelijk eerste en tweede in de stand in de Serie A, zijn alvast onder de indruk van zijn prestaties tegen kleppers als Kylian Mbappé en Erling Haaland. Nog volgens het medium is Kossounou, anderhalf jaar geleden na amper negen matchen voor bijna vier miljoen opgepikt in Zweden, nu dan ook al het vijfvoud van die som waard.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Hoeveel is Kossounou volgens u waard?

Meest recent

'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

10
10
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

72
72
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

164
164
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

37
37
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

97
97
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

103
103
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

77
77
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

86
86
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

78
78
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

156
156
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

113
113
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

579
579
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

465
465
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

164
164
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

160
160
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

208
208
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

261
261
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

177
177
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

146
146
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

217
217
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

61
61
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

88
88
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

352
352
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

301
301

Meer sportnieuws