'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

door
'Club Brugge mag hopen op miljoenen uit Milaan'

De focus van Club Brugge ligt momenteel vol op het bezoek aan Dynamo Kiev, waar de landskampioen een optie kan nemen op de 1/8 finale van de Europa League. Met een pak titularissen in de ziekenboeg belooft het in Oekraïne echter een aartsmoeilijke opdracht te worden. Gelukkig wel van de partij in de vrieskou: Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan liet vorig seizoen bijwijlen reeds vlagen van zijn talent zien, maar kende tijdens de huidige campagne zijn definitieve doorbraak in Jan Breydel. Samen met smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere mag de jonge verdediger, die de voorbije weken centraal achterin een vast duo met Brandon Mechele vormde, zich wellicht zelfs het grootste goudhaantje in de Blauw-Zwarte rangen noemen. Met zijn snelheid, kracht, alsmaar betere passing en volwassen uitstraling heeft Kossounou dan ook alles in huis om uit te groeien tot een absolute topper. Bovendien kan hij ook op het middenveld uit de voeten.

Kwaliteiten die ook in Italië niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Zo stelt Calciomercato dat de viervoudig international op de nodige interesse vanuit Milaan kan rekenen, waar zowel Internazionale als AC Milan zijn ontwikkeling in de gaten houden. De beide topclubs, momenteel respectievelijk eerste en tweede in de stand in de Serie A, zijn alvast onder de indruk van zijn prestaties tegen kleppers als Kylian Mbappé en Erling Haaland. Nog volgens het medium is Kossounou, anderhalf jaar geleden na amper negen matchen voor bijna vier miljoen opgepikt in Zweden, nu dan ook al het vijfvoud van die som waard.

LEES OOK: Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Hoeveel is Kossounou volgens u waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

1
1
FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

10
10
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

11
11
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

36
36
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

123
123
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

59
59
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

285
285
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

142
142
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

39
39
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

43
43
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

159
159
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

337
337
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

476
476
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

63
63
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

994
994
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

257
257
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

811
811
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

222
222
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

443
443
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

44
44
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

158
158
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

82
82

Meer sportnieuws