Club Brugge geeft update over Rits, uitstel tegen OHL?

797 stemmen
Club Brugge geeft update over Rits, uitstel tegen OHL?

In de zestiende finales van de Europa League neemt Club Brugge het zo dadelijk op tegen Dynamo Kiev. Een wedstrijd die zich voor Blauw-Zwart in barre barre omstandigheden afspeelt, en dat heeft niet alleen te maken met de extreme vrieskou in Oekraïne. Philippe Clement, die zelf achterbleef in België na een positieve coronatest, moet immers heel wat spelers missen.


Om dezelfde reden stapten Matej Mitrovic, Stefano Denswil, Hans Vanaken en Noa Lang immers evenmin op het vliegtuig, terwijl Sobol geschorst is. Nu geeft ook Mats Rits nog verstek. De middenvelder was mee naar Kiev afgereisd, maar blijkt nu volgens Het Laatste Nieuws eveneens besmet met het virus. Daardoor is er een eerste basisplaats weggelegd voor Nabil Dirar, die als rechtsbuiten zal opereren. Charles De Ketelaere neemt op die manier de plaats van Vanaken in het centrum in.

UPDATE 15u05
Via de officiële kanalen kwam Club intussen met een woordje uitleg omtrent de afwezigheid van Rits. "Rits testte gisteren positief op Covid-19 en zit dus niet in de selectie. Hij wordt vandaag nog medisch gerepatrieerd naar België waar hij in quarantaine gaat", aldus vervangend hoofdcoach Rik De Mil vanuit Kiev. De middenvelder hoeft dus niet in Oekraïne te blijven.

Wel zal hij maandag tegen OH Leuven hoe dan ook nog niet inzetbaar zijn. In totaal staat de teller voor dat duel momenteel op vijf afhakers omwille van een positieve coronatest, vanaf zeven stuks kan de landskampioen om uitstel vragen. Aangezien Rits gewoon meereisde naar Kiev en daar deelnam aan de training, vallen extra gevallen alvast niet uit te sluiten.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Denkt u dat er nog meer gevallen zullen opduiken bij Club Brugge?

Meest recent

Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

0
0
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

17
17
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

14
14
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

23
23
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

83
83
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

96
96
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

112
112
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

397
397
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

200
200
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

811
811
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

17
17
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

93
93
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

183
183
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

367
367
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

90
90
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

65
65
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

889
889
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

302
302
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

473
473
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

766
766
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

323
323
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

483
483
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

422
422
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

55
55

Meer sportnieuws