Club Brugge geeft update over Rits, uitstel tegen OHL?

door
Club Brugge geeft update over Rits, uitstel tegen OHL?

In de zestiende finales van de Europa League neemt Club Brugge het zo dadelijk op tegen Dynamo Kiev. Een wedstrijd die zich voor Blauw-Zwart in barre barre omstandigheden afspeelt, en dat heeft niet alleen te maken met de extreme vrieskou in Oekraïne. Philippe Clement, die zelf achterbleef in België na een positieve coronatest, moet immers heel wat spelers missen.


Om dezelfde reden stapten Matej Mitrovic, Stefano Denswil, Hans Vanaken en Noa Lang immers evenmin op het vliegtuig, terwijl Sobol geschorst is. Nu geeft ook Mats Rits nog verstek. De middenvelder was mee naar Kiev afgereisd, maar blijkt nu volgens Het Laatste Nieuws eveneens besmet met het virus. Daardoor is er een eerste basisplaats weggelegd voor Nabil Dirar, die als rechtsbuiten zal opereren. Charles De Ketelaere neemt op die manier de plaats van Vanaken in het centrum in.

UPDATE 15u05
Via de officiële kanalen kwam Club intussen met een woordje uitleg omtrent de afwezigheid van Rits. "Rits testte gisteren positief op Covid-19 en zit dus niet in de selectie. Hij wordt vandaag nog medisch gerepatrieerd naar België waar hij in quarantaine gaat", aldus vervangend hoofdcoach Rik De Mil vanuit Kiev. De middenvelder hoeft dus niet in Oekraïne te blijven.

Wel zal hij maandag tegen OH Leuven hoe dan ook nog niet inzetbaar zijn. In totaal staat de teller voor dat duel momenteel op vijf afhakers omwille van een positieve coronatest, vanaf zeven stuks kan de landskampioen om uitstel vragen. Aangezien Rits gewoon meereisde naar Kiev en daar deelnam aan de training, vallen extra gevallen alvast niet uit te sluiten.

Denkt u dat er nog meer gevallen zullen opduiken bij Club Brugge?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

9
9
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

23
23
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

34
34
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

30
30
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

45
45
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

53
53
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

74
74
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

91
91
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

35
35
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

121
121
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

195
195
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

434
434
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

365
365
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

303
303
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

265
265
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

190
190
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

161
161
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

99
99
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

300
300
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

484
484
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

202
202
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

325
325
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

513
513
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

281
281

Meer sportnieuws