Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

door
Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

Bij afwezigheid van de voltallige technische staf neemt Rik De Mil donderdag op bezoek bij Dynamo Kiev de honneurs als T1 van Club Brugge waar. In samenspraak met Philippe Clement, die thuis blijft na een positieve coronatest, wordt het wellicht puzzelen voor de trainer van Club NXT om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen.


Zo dreigt Blauw-Zwart de heenronde van de 1/16 finale in de Europa League af te moeten werken met een heleboel spelers in de ziekenboeg. Nadat eerder reeds bekend geraakte dat Stefano Denswil en Matej Mitrovic besmet waren met COVID 19, blijkt immers ook Hans Vanaken het virus opgelopen te hebben. Het drietal reist dus niet mee af naar Oekraïne, net zomin als Eduard Sobol en Tahith Chong. Die eerste is geschorst na zijn rode kaart tegen Lazio in de Champions League, Chong werd als enige winteraanwinst dan weer niet toegevoegd aan de Europese spelerslijst – waar de drie open vacatures gespendeerd werden aan Denswil, Bas Dost en Nabil Dirar.

Daarnaast bestaan er tevens nog vraagtekens rond drie pionnen die normaal gezien woensdagmorgen wél op het vliegtuig richting Kiev stappen. Vooral de toestand van Noa Lang en Charles De Ketelaere, beiden huiswaarts gestuurd met ziektesymptomen, baart zorgen Tot slot liet Clement vorige week nog weten dat Eder Balanta kampt met last aan de kuit. Vermoedelijk geen onoverkomelijk probleem, al werd er sindsdien wel geen update meer verschaft omtrent de Colombiaan. Hopelijk geraakt hij net als Lang en De Ketelaere klaar voor de dienst. Bij afwezigheid van Vanaken lijkt Balanta namelijk post te zullen vatten naast Ruud Vormer en Mats Rits op het middenveld.

LEES OOK: Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Club moet gokken op de terugmatch en de bus parkeren in Kiev

Meest recent

Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

87
87
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

18
18
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

71
71
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

218
218
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

63
63
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

116
116
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

50
50
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

70
70
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

121
121
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

57
57
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

560
560
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

80
80
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

196
196
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

310
310
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

231
231
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

234
234
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

262
262
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

453
453
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

493
493
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

294
294
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

172
172
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

204
204

Meer sportnieuws