Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

door
Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

Bij afwezigheid van de voltallige technische staf neemt Rik De Mil donderdag op bezoek bij Dynamo Kiev de honneurs als T1 van Club Brugge waar. In samenspraak met Philippe Clement, die thuis blijft na een positieve coronatest, wordt het wellicht puzzelen voor de trainer van Club NXT om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen.


Zo dreigt Blauw-Zwart de heenronde van de 1/16 finale in de Europa League af te moeten werken met een heleboel spelers in de ziekenboeg. Nadat eerder reeds bekend geraakte dat Stefano Denswil en Matej Mitrovic besmet waren met COVID 19, blijkt immers ook Hans Vanaken het virus opgelopen te hebben. Het drietal reist dus niet mee af naar Oekraïne, net zomin als Eduard Sobol en Tahith Chong. Die eerste is geschorst na zijn rode kaart tegen Lazio in de Champions League, Chong werd als enige winteraanwinst dan weer niet toegevoegd aan de Europese spelerslijst – waar de drie open vacatures gespendeerd werden aan Denswil, Bas Dost en Nabil Dirar.

Daarnaast bestaan er tevens nog vraagtekens rond drie pionnen die normaal gezien woensdagmorgen wél op het vliegtuig richting Kiev stappen. Vooral de toestand van Noa Lang en Charles De Ketelaere, beiden huiswaarts gestuurd met ziektesymptomen, baart zorgen Tot slot liet Clement vorige week nog weten dat Eder Balanta kampt met last aan de kuit. Vermoedelijk geen onoverkomelijk probleem, al werd er sindsdien wel geen update meer verschaft omtrent de Colombiaan. Hopelijk geraakt hij net als Lang en De Ketelaere klaar voor de dienst. Bij afwezigheid van Vanaken lijkt Balanta namelijk post te zullen vatten naast Ruud Vormer en Mats Rits op het middenveld.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Club moet gokken op de terugmatch en de bus parkeren in Kiev

Meest recent

Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

0
0
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

95
95
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

26
26
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

43
43
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

40
40
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

28
28
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

94
94
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

266
266
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

168
168
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

558
558
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

81
81
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

391
391
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

506
506
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

239
239
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

787
787
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

168
168
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

256
256
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

284
284
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

205
205
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

620
620
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

256
256
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

154
154
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1030
1030
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1187
1187
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

496
496

Meer sportnieuws