Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

door
Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

Bij afwezigheid van de voltallige technische staf neemt Rik De Mil donderdag op bezoek bij Dynamo Kiev de honneurs als T1 van Club Brugge waar. In samenspraak met Philippe Clement, die thuis blijft na een positieve coronatest, wordt het wellicht puzzelen voor de trainer van Club NXT om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen.


Zo dreigt Blauw-Zwart de heenronde van de 1/16 finale in de Europa League af te moeten werken met een heleboel spelers in de ziekenboeg. Nadat eerder reeds bekend geraakte dat Stefano Denswil en Matej Mitrovic besmet waren met COVID 19, blijkt immers ook Hans Vanaken het virus opgelopen te hebben. Het drietal reist dus niet mee af naar Oekraïne, net zomin als Eduard Sobol en Tahith Chong. Die eerste is geschorst na zijn rode kaart tegen Lazio in de Champions League, Chong werd als enige winteraanwinst dan weer niet toegevoegd aan de Europese spelerslijst – waar de drie open vacatures gespendeerd werden aan Denswil, Bas Dost en Nabil Dirar.

Daarnaast bestaan er tevens nog vraagtekens rond drie pionnen die normaal gezien woensdagmorgen wél op het vliegtuig richting Kiev stappen. Vooral de toestand van Noa Lang en Charles De Ketelaere, beiden huiswaarts gestuurd met ziektesymptomen, baart zorgen Tot slot liet Clement vorige week nog weten dat Eder Balanta kampt met last aan de kuit. Vermoedelijk geen onoverkomelijk probleem, al werd er sindsdien wel geen update meer verschaft omtrent de Colombiaan. Hopelijk geraakt hij net als Lang en De Ketelaere klaar voor de dienst. Bij afwezigheid van Vanaken lijkt Balanta namelijk post te zullen vatten naast Ruud Vormer en Mats Rits op het middenveld.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Club moet gokken op de terugmatch en de bus parkeren in Kiev

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

13
13
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

37
37
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

42
42
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

79
79
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

190
190
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

63
63
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

190
190
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

43
43
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

37
37
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

66
66
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

296
296
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

133
133
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

185
185
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

104
104
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

521
521
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

93
93
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

167
167

Meer sportnieuws