Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

1951 stemmen
Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

Bij afwezigheid van de voltallige technische staf neemt Rik De Mil donderdag op bezoek bij Dynamo Kiev de honneurs als T1 van Club Brugge waar. In samenspraak met Philippe Clement, die thuis blijft na een positieve coronatest, wordt het wellicht puzzelen voor de trainer van Club NXT om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen.


Zo dreigt Blauw-Zwart de heenronde van de 1/16 finale in de Europa League af te moeten werken met een heleboel spelers in de ziekenboeg. Nadat eerder reeds bekend geraakte dat Stefano Denswil en Matej Mitrovic besmet waren met COVID 19, blijkt immers ook Hans Vanaken het virus opgelopen te hebben. Het drietal reist dus niet mee af naar Oekraïne, net zomin als Eduard Sobol en Tahith Chong. Die eerste is geschorst na zijn rode kaart tegen Lazio in de Champions League, Chong werd als enige winteraanwinst dan weer niet toegevoegd aan de Europese spelerslijst – waar de drie open vacatures gespendeerd werden aan Denswil, Bas Dost en Nabil Dirar.

Daarnaast bestaan er tevens nog vraagtekens rond drie pionnen die normaal gezien woensdagmorgen wél op het vliegtuig richting Kiev stappen. Vooral de toestand van Noa Lang en Charles De Ketelaere, beiden huiswaarts gestuurd met ziektesymptomen, baart zorgen Tot slot liet Clement vorige week nog weten dat Eder Balanta kampt met last aan de kuit. Vermoedelijk geen onoverkomelijk probleem, al werd er sindsdien wel geen update meer verschaft omtrent de Colombiaan. Hopelijk geraakt hij net als Lang en De Ketelaere klaar voor de dienst. Bij afwezigheid van Vanaken lijkt Balanta namelijk post te zullen vatten naast Ruud Vormer en Mats Rits op het middenveld.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Club moet gokken op de terugmatch en de bus parkeren in Kiev

Meest recent

Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

11
11
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

38
38
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

19
19
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

89
89
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

71
71
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

15
15
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

124
124
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

283
283
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

179
179
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

55
55
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

603
603
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

431
431
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

427
427
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

323
323
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

595
595
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

312
312
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

463
463
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

128
128
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1998
1998
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

175
175
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

257
257
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

237
237
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323

Meer sportnieuws