Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

door
Club Brugge mogelijk met 8 (!) afwezigen in Kiev

Bij afwezigheid van de voltallige technische staf neemt Rik De Mil donderdag op bezoek bij Dynamo Kiev de honneurs als T1 van Club Brugge waar. In samenspraak met Philippe Clement, die thuis blijft na een positieve coronatest, wordt het wellicht puzzelen voor de trainer van Club NXT om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen.


Zo dreigt Blauw-Zwart de heenronde van de 1/16 finale in de Europa League af te moeten werken met een heleboel spelers in de ziekenboeg. Nadat eerder reeds bekend geraakte dat Stefano Denswil en Matej Mitrovic besmet waren met COVID 19, blijkt immers ook Hans Vanaken het virus opgelopen te hebben. Het drietal reist dus niet mee af naar Oekraïne, net zomin als Eduard Sobol en Tahith Chong. Die eerste is geschorst na zijn rode kaart tegen Lazio in de Champions League, Chong werd als enige winteraanwinst dan weer niet toegevoegd aan de Europese spelerslijst – waar de drie open vacatures gespendeerd werden aan Denswil, Bas Dost en Nabil Dirar.

Daarnaast bestaan er tevens nog vraagtekens rond drie pionnen die normaal gezien woensdagmorgen wél op het vliegtuig richting Kiev stappen. Vooral de toestand van Noa Lang en Charles De Ketelaere, beiden huiswaarts gestuurd met ziektesymptomen, baart zorgen Tot slot liet Clement vorige week nog weten dat Eder Balanta kampt met last aan de kuit. Vermoedelijk geen onoverkomelijk probleem, al werd er sindsdien wel geen update meer verschaft omtrent de Colombiaan. Hopelijk geraakt hij net als Lang en De Ketelaere klaar voor de dienst. Bij afwezigheid van Vanaken lijkt Balanta namelijk post te zullen vatten naast Ruud Vormer en Mats Rits op het middenveld.

Club moet gokken op de terugmatch en de bus parkeren in Kiev

Meest recent

'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

76
76
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

49
49
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

137
137
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

206
206
'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

42
42
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

77
77
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

35
35
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

363
363
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

76
76
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

359
359
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

55
55
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

170
170
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

379
379
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

445
445
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

223
223
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

731
731
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

485
485
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

107
107
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

212
212
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

139
139
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

128
128
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

169
169
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

462
462
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

704
704
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

341
341

Meer sportnieuws