Hattrick van Yaremchuk brengt Gent naar zevende hemel

414
Hattrick van Yaremchuk brengt Gent naar zevende hemel

KAA Gent en Excelsior Moeskroen sloten vanavond de 27ste speeldag van de Jupiler Pro League af. Op een uitstekende grasmat kwam de thuisploeg nooit in de problemen, en won het met 4-0. Dé matchwinnaar van de avond was Roman Yaremchuk, want de Oekraïner slaagde in een hattrick. 


Yaremchuk blijkt ongrijpbaar voor Moeskroen-defensie
AA Gent nam het heft meteen in handen, en dat leidde al na twee minuten tot een eerste kans. Een trap van Kums werd eerst nog gered door Koffi, en in de rebound toonde Yaremchuk zich niet efficiënt genoeg. De thuisploeg bleef doordrukken, en uiteindelijk loonde de hoge pressing ook. Na een uitstekende voorzet van Castro-Montes mocht Yaremchuk de bal vrijstaand controleren in het strafschopgebied. De Oekraïner faalde niet en bracht de Buffalo's op een verdiende voorsprong. 

Na het openingsdoelpunt bleeft de ploeg van Hein Vanhaezebrouck op zoek gaan naar de bevrijdende 2-0. Yaremchuk kwam oog in oog met Koffi, maar faalde opnieuw in de afwerking. Nadien trof Kums nog de binnenkant van de paal, en mocht AA Gent gaan rusten met een minieme voorsprong. 

AA Gent is heer en meester, en verslaat Moeskroen
In de tweede helft schoot AA Gent furieus uit de startblokken. Niangbo fusilleerde Moeskroen-doelman Koffi tot twee keer toe, maar de uitstekende doelwachter van de Henegouwers gaf vooralsnog geen krimp. De bezoekers probeerden het dan weer op de counter, maar Bolat kwam nauwelijks in de problemen. 

Na de invalbeurten van Tissoudali en Vadis kwam de verlossende treffer er dan toch. Odjidja stuurde Yaremchuk weg met een uitstekende pré-assist, en de Oekraïner bediende op zijn beurt Tissoudali. De winteraanwinst van de Buffalo's faalde niet en scoorde zijn elfde doelpunt van het seizoen. AA Gent kende na de 2-0 geen problemen meer met de bezoekers, en vond zelfs nog twee keer de weg naar doel.

Na prachtig zolenwerk van Odjidja toonde Yaremchuk zich opnieuw tot afwerker van dienst en tekende de Oekraïner voor de 3-0. In de toegevoegde tijd maakte de aanvaller zijn avond helemaal af. Na (opnieuw) een assist van Vadis kopte Yaremchuk zijn derde van de avond uitstekend binnen. 
Scoreverloop: 
1-0: Yaremchuk (28')
2-0: Tissoudali (70')
3-0: Yaremchuk (85')
4-0: Yaremchuk (91')

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Dit AA Gent heeft altijd een plaats in POI...

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

15
15
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

44
44
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

97
97
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

274
274
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

140
140
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

126
126
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

260
260
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

48
48
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

308
308
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

42
42
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

57
57
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

107
107
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

140
140
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

375
375
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

211
211
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

103
103
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws