Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

door
Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

Van een slechte timing gesproken. Vlak voor de verplaatsing naar Kiev, waar Club Brugge een stap hoopt te zetten richting de 1/8 finale van de Europa League, slaagt het coronavirus opnieuw toe in Jan Breydel. Stefano Denswil en Matej Mitrovic legden immers een positieve test af, terwijl ook Charles De Ketelaere met symptomen naar huis werd gestuurd.


Intussen geraakte er al meer informatie bekend omtrent de mogelijke oorzaak van de nieuwe coronagolf. Blauw-Zwart kreeg in deze jaargang reeds meerdere malen te maken met het virus. Zo misten Simon Mignolet, Odilon Kossounou en de intussen vertrokken Michael Krmencik bijvoorbeeld het bezoek aan Zenit Sint-Petersburg in de Champions League, waar Club desondanks wel de drie punten binnenhaalde. Ook onder andere Brandon Mechele, Eduard Sobol en David Okereke legden eerder dit seizoen al eens een positieve test af. Nu zouden er volgens Het Laatste Nieuws vorige week een aantal werknemers die normaal niet in contact komen met de spelers besmet zijn geraakt.

Geen reden tot paniek, zo dacht de landskampioen, al dreigt dat nu dus anders uit te draaien. Op die manier komt mogelijk ook de Pro League trouwens in de problemen. Na de uitgestelde wedstrijd in Charleroi van afgelopen zondag liet kalendermaker Nils Van Brantegem bij HLN reeds optekenen dat er nu écht niets meer mag gebeuren. "Covid-19 is voorlopig gelukkig onder controle in het voetbal en dat moet met het oog op de kalender absoluut zo blijven", klonk het. Nog geen 24 uur later is het dus alweer van dat, en dan nog uitgerekend bij de ploeg wiens drukke speelschema het meeste zorgen baart. Hopen dus dat er niet nog meer gevallen opduiken in de Brugse kleedkamer.

LEES OOK: Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

De kalender voor dit seizoen zit te vol

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

45
45
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

48
48
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

54
54
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

81
81
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

335
335
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

48
48
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

106
106
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

194
194
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

93
93
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

612
612
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

315
315
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

110
110
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

93
93
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

556
556

Meer sportnieuws