Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

door
Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

Van een slechte timing gesproken. Vlak voor de verplaatsing naar Kiev, waar Club Brugge een stap hoopt te zetten richting de 1/8 finale van de Europa League, slaagt het coronavirus opnieuw toe in Jan Breydel. Stefano Denswil en Matej Mitrovic legden immers een positieve test af, terwijl ook Charles De Ketelaere met symptomen naar huis werd gestuurd.


Intussen geraakte er al meer informatie bekend omtrent de mogelijke oorzaak van de nieuwe coronagolf. Blauw-Zwart kreeg in deze jaargang reeds meerdere malen te maken met het virus. Zo misten Simon Mignolet, Odilon Kossounou en de intussen vertrokken Michael Krmencik bijvoorbeeld het bezoek aan Zenit Sint-Petersburg in de Champions League, waar Club desondanks wel de drie punten binnenhaalde. Ook onder andere Brandon Mechele, Eduard Sobol en David Okereke legden eerder dit seizoen al eens een positieve test af. Nu zouden er volgens Het Laatste Nieuws vorige week een aantal werknemers die normaal niet in contact komen met de spelers besmet zijn geraakt.

Geen reden tot paniek, zo dacht de landskampioen, al dreigt dat nu dus anders uit te draaien. Op die manier komt mogelijk ook de Pro League trouwens in de problemen. Na de uitgestelde wedstrijd in Charleroi van afgelopen zondag liet kalendermaker Nils Van Brantegem bij HLN reeds optekenen dat er nu écht niets meer mag gebeuren. "Covid-19 is voorlopig gelukkig onder controle in het voetbal en dat moet met het oog op de kalender absoluut zo blijven", klonk het. Nog geen 24 uur later is het dus alweer van dat, en dan nog uitgerekend bij de ploeg wiens drukke speelschema het meeste zorgen baart. Hopen dus dat er niet nog meer gevallen opduiken in de Brugse kleedkamer.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

De kalender voor dit seizoen zit te vol

Meest recent

Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

6
6
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

23
23
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

63
63
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

54
54
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

43
43
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

259
259
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

284
284
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

204
204
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

56
56
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

258
258
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

442
442
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

174
174
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

112
112
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

250
250
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

537
537
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

430
430
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

420
420
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

487
487
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

130
130

Meer sportnieuws