Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

door
Reden coronagolf Club Brugge bekend, Pro League in problemen?

Van een slechte timing gesproken. Vlak voor de verplaatsing naar Kiev, waar Club Brugge een stap hoopt te zetten richting de 1/8 finale van de Europa League, slaagt het coronavirus opnieuw toe in Jan Breydel. Stefano Denswil en Matej Mitrovic legden immers een positieve test af, terwijl ook Charles De Ketelaere met symptomen naar huis werd gestuurd.


Intussen geraakte er al meer informatie bekend omtrent de mogelijke oorzaak van de nieuwe coronagolf. Blauw-Zwart kreeg in deze jaargang reeds meerdere malen te maken met het virus. Zo misten Simon Mignolet, Odilon Kossounou en de intussen vertrokken Michael Krmencik bijvoorbeeld het bezoek aan Zenit Sint-Petersburg in de Champions League, waar Club desondanks wel de drie punten binnenhaalde. Ook onder andere Brandon Mechele, Eduard Sobol en David Okereke legden eerder dit seizoen al eens een positieve test af. Nu zouden er volgens Het Laatste Nieuws vorige week een aantal werknemers die normaal niet in contact komen met de spelers besmet zijn geraakt.

Geen reden tot paniek, zo dacht de landskampioen, al dreigt dat nu dus anders uit te draaien. Op die manier komt mogelijk ook de Pro League trouwens in de problemen. Na de uitgestelde wedstrijd in Charleroi van afgelopen zondag liet kalendermaker Nils Van Brantegem bij HLN reeds optekenen dat er nu écht niets meer mag gebeuren. "Covid-19 is voorlopig gelukkig onder controle in het voetbal en dat moet met het oog op de kalender absoluut zo blijven", klonk het. Nog geen 24 uur later is het dus alweer van dat, en dan nog uitgerekend bij de ploeg wiens drukke speelschema het meeste zorgen baart. Hopen dus dat er niet nog meer gevallen opduiken in de Brugse kleedkamer.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

De kalender voor dit seizoen zit te vol

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

40
40
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

64
64
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

81
81
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

236
236
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

127
127
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

424
424
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

213
213
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws