Klopp hekelt geruchten: "Heb geen break nodig"

100 stemmen
Klopp hekelt geruchten:

Jürgen Klopp is niet van plan om op te stappen als manager van Liverpool. De Duitse trainer weerspreekt deze overweging en claimt ondanks het overlijden van zijn moeder dat een break helemaal niet aan de orde is.

Klopp gaf in eerder stadium toe dat hij een break overweegt na Liverpool, maar reageerde hij maandag op de persconferentie: "Ik heb geen break nodig. Het laatste wat ik wil is over privézaken praten tijdens een persconferentie. Maar iedereen weet dat we privé een zware tijd hebben gehad. Maar ik werk nu dertig jaar in het voetbal als trainer en kan dingen van elkaar scheiden en de knop omzetten. Als ik privé ben, ben ik privé."

Klopp weet dat familieomstandigheden een rol kunnen spelen. "Maar niemand hoeft zich zorgen te maken om mij. Zo ziet het er misschien niet uit, omdat het weer niet best is, mijn baard steeds grijzer wordt en ik niet heel veel slaap, maar ik ben vol energie. Deze situatie is een uitdaging en ik zie het als een interessante uitdaging."

Van een vertrek uit Liverpool is dus helemaal geen sprake. Klopp blijft ondanks de sportieve problemen hoopvol. "Veel mensen zijn duidelijk niet blij met de resultaten, dat snap ik. Ik ben daar honderd procent verantwoordelijk voor, maar we hebben ook best aardige wedstrijden gespeeld. Jullie kunnen dat vergeten, maar wij niet. Daar begint de verandering. Ik ben er klaar voor, de jongens zijn er klaar voor, we zullen alles geven om dit op te lossen."

LEES OOK: Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

Zal Klopp nog jaren bij Liverpool blijven?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

72
72
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

56
56
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

77
77
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

20
20
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

40
40
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

156
156
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

36
36
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

176
176
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

76
76
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

333
333
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

333
333
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

142
142
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

186
186
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

359
359
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

189
189
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

111
111
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

410
410
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

399
399
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

631
631
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

738
738
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

290
290
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

447
447
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

307
307

Meer sportnieuws