Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

door
Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

De vrieskoude van afgelopen week heeft een grote invloed gehad op de voorbije speeldag in de Jupiler Pro League. Maar liefst drie duels moesten uitgesteld worden wegens de slechte staat van het veld. Ook Charleroi - Club Brugge van zondagavond kon uiteindelijk niet plaatsvinden.


Bepaalde stroken van de grasmat op Mambourg lagen er te hard en te glad bij, waardoor het te gevaarlijk zou zijn om te voetballen. En dus moest de partij verplaatst worden. Aan Waalse zijde werd hier en daar geopperd dat het uitstel Club Brugge niet slecht uitkwam enkele dagen voor de Europese trip naar Kiev. Maar bij Blauw-Zwart wou men wel degelijk spelen. Meer nog, volgens Het Laatste Nieuws waren de meeste spelers zelfs misnoegd dat de partij niet kon doorgaan.

De focus was immers aanwezig, de voorbije dagen werd dit duel netjes voorbereid. Ook wou Club verder teren op de goede flow van de laatste weken. Bovendien zal de wedstrijd nu later ingehaald moeten worden, terwijl de kalender al propvol zit. Vooral het feit dat er bij andere clubs die geen veldverwarming hebben wel gespeeld kon worden, zoals pakweg bij Union, zorgde voor heel wat onbegrip. Ook de late beslissing over de afgelasting werd niet gesmaakt. Het enige voordeel is dat Club nu zonder extra blessures naar Oekraïne kan afreizen.

UPDATE 10u

Club Brugge zal ergens een gaatje moeten vinden om de partij tegen Charleroi te kunnen inhalen. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart denkt aan een halvering van de play-offs, maar dat ziet de Pro League niet zitten.

Tot overmaat van ramp moet Club Brugge donderdag in bijzonder barre omstandigheden gaan voetballen in Kiev. Het zou dan maar liefst -20 graden kunnen worden en vanaf -15 graden kan één van de twee ploegen weigeren te spelen. Toch is de kans groot dat de wedstrijd zal doorgaan.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Zal de match tegen Kiev doorgang vinden?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

22
22
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

8
8
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

14
14
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

152
152
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

96
96
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

82
82
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

278
278
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

415
415
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

28
28
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

278
278
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

104
104
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1076
1076
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

36
36
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

98
98
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

173
173
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

33
33
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

177
177
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

131
131
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

249
249
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

201
201
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

78
78
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

29
29
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

302
302
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

370
370
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31

Meer sportnieuws