Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

1754 stemmen
Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

De vrieskoude van afgelopen week heeft een grote invloed gehad op de voorbije speeldag in de Jupiler Pro League. Maar liefst drie duels moesten uitgesteld worden wegens de slechte staat van het veld. Ook Charleroi - Club Brugge van zondagavond kon uiteindelijk niet plaatsvinden.


Bepaalde stroken van de grasmat op Mambourg lagen er te hard en te glad bij, waardoor het te gevaarlijk zou zijn om te voetballen. En dus moest de partij verplaatst worden. Aan Waalse zijde werd hier en daar geopperd dat het uitstel Club Brugge niet slecht uitkwam enkele dagen voor de Europese trip naar Kiev. Maar bij Blauw-Zwart wou men wel degelijk spelen. Meer nog, volgens Het Laatste Nieuws waren de meeste spelers zelfs misnoegd dat de partij niet kon doorgaan.

De focus was immers aanwezig, de voorbije dagen werd dit duel netjes voorbereid. Ook wou Club verder teren op de goede flow van de laatste weken. Bovendien zal de wedstrijd nu later ingehaald moeten worden, terwijl de kalender al propvol zit. Vooral het feit dat er bij andere clubs die geen veldverwarming hebben wel gespeeld kon worden, zoals pakweg bij Union, zorgde voor heel wat onbegrip. Ook de late beslissing over de afgelasting werd niet gesmaakt. Het enige voordeel is dat Club nu zonder extra blessures naar Oekraïne kan afreizen.

UPDATE 10u

Club Brugge zal ergens een gaatje moeten vinden om de partij tegen Charleroi te kunnen inhalen. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart denkt aan een halvering van de play-offs, maar dat ziet de Pro League niet zitten.

Tot overmaat van ramp moet Club Brugge donderdag in bijzonder barre omstandigheden gaan voetballen in Kiev. Het zou dan maar liefst -20 graden kunnen worden en vanaf -15 graden kan één van de twee ploegen weigeren te spelen. Toch is de kans groot dat de wedstrijd zal doorgaan.

LEES OOK: Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

Zal de match tegen Kiev doorgang vinden?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

8
8
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

58
58
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

44
44
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

49
49
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

116
116
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

337
337
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

308
308
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

378
378
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

293
293
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

144
144
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

489
489
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

226
226
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

829
829
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

302
302
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

570
570
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

401
401
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

141
141
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

665
665
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

272
272
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

212
212
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

145
145
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

570
570
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

83
83
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

271
271

Meer sportnieuws