Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

door
Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

De vrieskoude van afgelopen week heeft een grote invloed gehad op de voorbije speeldag in de Jupiler Pro League. Maar liefst drie duels moesten uitgesteld worden wegens de slechte staat van het veld. Ook Charleroi - Club Brugge van zondagavond kon uiteindelijk niet plaatsvinden.


Bepaalde stroken van de grasmat op Mambourg lagen er te hard en te glad bij, waardoor het te gevaarlijk zou zijn om te voetballen. En dus moest de partij verplaatst worden. Aan Waalse zijde werd hier en daar geopperd dat het uitstel Club Brugge niet slecht uitkwam enkele dagen voor de Europese trip naar Kiev. Maar bij Blauw-Zwart wou men wel degelijk spelen. Meer nog, volgens Het Laatste Nieuws waren de meeste spelers zelfs misnoegd dat de partij niet kon doorgaan.

De focus was immers aanwezig, de voorbije dagen werd dit duel netjes voorbereid. Ook wou Club verder teren op de goede flow van de laatste weken. Bovendien zal de wedstrijd nu later ingehaald moeten worden, terwijl de kalender al propvol zit. Vooral het feit dat er bij andere clubs die geen veldverwarming hebben wel gespeeld kon worden, zoals pakweg bij Union, zorgde voor heel wat onbegrip. Ook de late beslissing over de afgelasting werd niet gesmaakt. Het enige voordeel is dat Club nu zonder extra blessures naar Oekraïne kan afreizen.

UPDATE 10u

Club Brugge zal ergens een gaatje moeten vinden om de partij tegen Charleroi te kunnen inhalen. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart denkt aan een halvering van de play-offs, maar dat ziet de Pro League niet zitten.

Tot overmaat van ramp moet Club Brugge donderdag in bijzonder barre omstandigheden gaan voetballen in Kiev. Het zou dan maar liefst -20 graden kunnen worden en vanaf -15 graden kan één van de twee ploegen weigeren te spelen. Toch is de kans groot dat de wedstrijd zal doorgaan.

LEES OOK: Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

Zal de match tegen Kiev doorgang vinden?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

31
31
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

38
38
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

384
384
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

62
62
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

126
126
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

213
213
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

52
52
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

555
555
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

332
332
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

351
351
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

478
478
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

247
247
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1208
1208
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

346
346
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

363
363
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

136
136
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

316
316
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

178
178
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

81
81
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

83
83
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

840
840
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

163
163
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

510
510
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

121
121
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

573
573

Meer sportnieuws