Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

1754
Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

De vrieskoude van afgelopen week heeft een grote invloed gehad op de voorbije speeldag in de Jupiler Pro League. Maar liefst drie duels moesten uitgesteld worden wegens de slechte staat van het veld. Ook Charleroi - Club Brugge van zondagavond kon uiteindelijk niet plaatsvinden.


Bepaalde stroken van de grasmat op Mambourg lagen er te hard en te glad bij, waardoor het te gevaarlijk zou zijn om te voetballen. En dus moest de partij verplaatst worden. Aan Waalse zijde werd hier en daar geopperd dat het uitstel Club Brugge niet slecht uitkwam enkele dagen voor de Europese trip naar Kiev. Maar bij Blauw-Zwart wou men wel degelijk spelen. Meer nog, volgens Het Laatste Nieuws waren de meeste spelers zelfs misnoegd dat de partij niet kon doorgaan.

De focus was immers aanwezig, de voorbije dagen werd dit duel netjes voorbereid. Ook wou Club verder teren op de goede flow van de laatste weken. Bovendien zal de wedstrijd nu later ingehaald moeten worden, terwijl de kalender al propvol zit. Vooral het feit dat er bij andere clubs die geen veldverwarming hebben wel gespeeld kon worden, zoals pakweg bij Union, zorgde voor heel wat onbegrip. Ook de late beslissing over de afgelasting werd niet gesmaakt. Het enige voordeel is dat Club nu zonder extra blessures naar Oekraïne kan afreizen.

UPDATE 10u

Club Brugge zal ergens een gaatje moeten vinden om de partij tegen Charleroi te kunnen inhalen. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart denkt aan een halvering van de play-offs, maar dat ziet de Pro League niet zitten.

Tot overmaat van ramp moet Club Brugge donderdag in bijzonder barre omstandigheden gaan voetballen in Kiev. Het zou dan maar liefst -20 graden kunnen worden en vanaf -15 graden kan één van de twee ploegen weigeren te spelen. Toch is de kans groot dat de wedstrijd zal doorgaan.

LEES OOK: Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Zal de match tegen Kiev doorgang vinden?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

31
31
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

46
46
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

120
120
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

223
223
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

330
330
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws