Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

1754
Club Brugge ziet ook match tegen Kiev in het gedrang komen

De vrieskoude van afgelopen week heeft een grote invloed gehad op de voorbije speeldag in de Jupiler Pro League. Maar liefst drie duels moesten uitgesteld worden wegens de slechte staat van het veld. Ook Charleroi - Club Brugge van zondagavond kon uiteindelijk niet plaatsvinden.


Bepaalde stroken van de grasmat op Mambourg lagen er te hard en te glad bij, waardoor het te gevaarlijk zou zijn om te voetballen. En dus moest de partij verplaatst worden. Aan Waalse zijde werd hier en daar geopperd dat het uitstel Club Brugge niet slecht uitkwam enkele dagen voor de Europese trip naar Kiev. Maar bij Blauw-Zwart wou men wel degelijk spelen. Meer nog, volgens Het Laatste Nieuws waren de meeste spelers zelfs misnoegd dat de partij niet kon doorgaan.

De focus was immers aanwezig, de voorbije dagen werd dit duel netjes voorbereid. Ook wou Club verder teren op de goede flow van de laatste weken. Bovendien zal de wedstrijd nu later ingehaald moeten worden, terwijl de kalender al propvol zit. Vooral het feit dat er bij andere clubs die geen veldverwarming hebben wel gespeeld kon worden, zoals pakweg bij Union, zorgde voor heel wat onbegrip. Ook de late beslissing over de afgelasting werd niet gesmaakt. Het enige voordeel is dat Club nu zonder extra blessures naar Oekraïne kan afreizen.

UPDATE 10u

Club Brugge zal ergens een gaatje moeten vinden om de partij tegen Charleroi te kunnen inhalen. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart denkt aan een halvering van de play-offs, maar dat ziet de Pro League niet zitten.

Tot overmaat van ramp moet Club Brugge donderdag in bijzonder barre omstandigheden gaan voetballen in Kiev. Het zou dan maar liefst -20 graden kunnen worden en vanaf -15 graden kan één van de twee ploegen weigeren te spelen. Toch is de kans groot dat de wedstrijd zal doorgaan.

LEES OOK: Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Zal de match tegen Kiev doorgang vinden?

Meest recent

Kompany is weer thuis: Bayern maakt diagnose bekend

Er heersten de voorbije dagen grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany. Onze landgenoot ...

0
0
OHL Women beleeft weer zwarte avond in Champions League

Het lijkt niet de campagne van OHL Women te gaan worden in de Champions League. Nadat ze nog ...

20
20
Sensatie in San Siro: Mbangula velt Milan met hattrick

AC Milan heeft woensdagavond een zeer slechte zaak gedaan in de Italiaanse titelstrijd. Het leed ...

22
22
"Tielemans zal spijt hebben van zijn keuze voor Man Utd"

Komend weekend wacht Manchester United in de Premier League een lastige verplaatsing naar Chelsea en ...

33
33
Cristiano Ronaldo valt alsnog in prijzen op Gouden Bal

Hij beschouwt zichzelf nog altijd als wellicht de beste speler ter wereld, maar de rest van de ...

22
22
Anderlecht-fans maken statement na pandoering in Gent

Anderlecht lijkt weer op de rand van een crisis te staan nadat het vorig weekend een 4-0 om de oren ...

163
163
'Mignolet schiet in actie voor revelatie Standard'

Standard gaat door een moeilijke periode, want het leed vorig weekend in Genk al zijn vierde ...

97
97
Club zet nieuwe stap in CL en doet monden openvallen

Club Brugge wist de voorbije twee seizoenen telkens net de league phase van de Champions League te ...

340
340
Geen Stassin of Vermant: "Hij wordt de spits van Duivels"

Romelu Lukaku komt bij Fenerbahçe dit seizoen weinig aan spelen toe en is ondertussen ook al ...

168
168
Verheye ziet nog één manco bij de Spor: "Dan rustig seizoen"

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen Beerschot, dat ...

34
34
FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

De voorbije transferzomer bracht heel wat toptransfers, maar ook enkele grote deals die uiteindelijk ...

26
26
Jong Genk zal balen na heenmatch in Youth League

De voorbije weken maakte Club NXT alweer indruk in de Youth League door een zeven op negen te ...

117
117
Deschacht opnieuw onder vuur: "Moet hij ons belachelijk maken?"

Olivier Deschacht kreeg de voorbije tijd heel wat kritiek nadat hij in de podcast Ongefilterd liet ...

161
161
Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Harry Kane heeft met het winnen van de Gouden Bal de ultieme erkenning gekregen voor zijn ...

96
96
Voorzitter Bayern schetst heel opvallend beeld over Kompany

Vincent Kompany heeft al heel veel indruk gemaakt bij Bayern München. Dat blijkt uit de lovende ...

184
184
'Westerlo wil uitpakken met volgende knaltransfer'

KVC Westerlo is zeer goed bezig en de Kemphanen hebben er op het eerste zicht wel een goede mercato ...

83
83
OH Leuven voor cruciaal duel: "Winnen is een must"

In het vrouwenvoetbal staat OH Leuven voor een cruciaal duel in de Champions League. Ze nemen het ...

7
7
Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

53
53
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

45
45
Dé teleurstelling in JPL tot dusver? "Met zo'n goede ploeg..."

Komend weekend zijn we al toe aan de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. Dat betekent dat de ...

159
159
Beerput bij KVDO? Apache legt gevoelige rol Vannieuwkerke bloot

Karl Vannieuwkerke is veel meer dan een bekend televisiegezicht in het verhaal rond KV Diksmuide ...

100
100
Spaanse bond grijpt in na treinramp: geen bekervoetbal

In Spanje wordt er woensdag even niet aan voetbal gedacht. Normaal zou er gevoetbald worden in de ...

0
0
Anderlecht kondigt terugkeer icoon bij RSCA Women aan

Van 2018 tot 2024 werd RSCA Women maar liefst zeven keer op rij landskampioen in de Lotto Super ...

45
45
Hét geheim achter de trainersschool van Club onthuld?

De voorbije jaren zette Club Brugge enorme stappen vooruit met zijn jeugdwerking. Club NXT levert ...

201
201
'Na njet Tresoldi: Arsenal gaat voor ex-speler van Cercle'

Arsenal beleefde dinsdagavond een zware afgang, want in de League Cup werd het uitgeschakeld door ...

73
73

Meer sportnieuws