Losada kan eindelijk echt beginnen aan zijn avontuur in de VS

door
Losada kan eindelijk echt beginnen aan zijn avontuur in de VS

Hernan Losada maakte dit seizoen van Beerschot één van de revelaties in de Jupiler Pro League, maar begin januari kondigde de Argentijn plots zijn vertrek aan op het Kiel. De trainer kreeg een niet te weerstaan aanbod uit de Verenigde Staten en tekende een contract bij DC United.


Maar pas een maand later is Losada ook echt neergestreken in de Amerikaanse hoofdstad. Hij moest nog wachten op een visum en het nodige papierwerk, maar DC United liet woensdagnacht weten dat Losada op de luchthaven van Washington aangekomen is. Binnenkort zal ook zijn nieuwe assistent Nicolas Frutos aankomen en dan kunnen ze echt beginnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de MLS.

Het seizoen in de VS gaat in april van start en Losada zal heel wat werk voor de boeg hebben om van DC United een competitief elftal te maken. Vorig seizoen stond het pas voorlaatste in de Eastern Conference bij het stopzetten van het seizoen en later bij de hervatting eindigden ze laatste in hun poule. Kwalificatie voor de play-offs zat er dan ook niet in. De bekendste naam die Losada onder zijn hoede zal krijgen, is Frédéric Brillant (ex-KVO en -Beerschot).


Trending:

Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

Zal Losada ook met DC United verrassen?

Meest recent

'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

17
17
"Goede band met Coucke" - oude bekende lonkt naar Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

91
91
'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

280
280
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

273
273
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

62
62
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

68
68
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

214
214
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

64
64
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1132
1132
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

161
161
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

166
166
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

578
578
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

533
533
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

95
95
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

541
541
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

616
616
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

173
173
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

403
403
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

241
241
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

288
288
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

409
409
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

350
350
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

115
115
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

448
448
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

83
83

Meer sportnieuws