Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

858
Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

Club Brugge is de voorbije jaren op verschillende facetten uitgegroeid tot de toonaangevende club in België, enkel de doorstroming vanuit de jeugdopleiding stokte wat. Maar ook wat dat betreft is Blauw-Zwart bezig aan een inhaalbeweging. En er loopt momenteel het nodige talent rond in de Brugse jeugdploegen.


Met Charles De Ketelaere heeft Blauw-Zwart eindelijk nog eens een jeugdproduct dat is uitgegroeid tot één van de sterkhouders. Bovendien bewezen Youssouph Badji, Thomas Van Den Keybus en invaller Maxim De Cuyper woensdag in de bekermatch tegen Olsa Brakel dat er op termijn met hen rekening gehouden zal moeten worden. Maar ook binnen de jeugdselecties lopen enkele potentiële goudhaantjes rond. Eén daarvan zette deze week nog zijn kribbel bij Club.

Zo maakte Issa Ndiaye via zijn Instagram-profiel bekend dat hij zijn eerste profcontract heeft getekend bij de landskampioen. De jonge Senegalees liet onder meer bij de U15 al veelbelovende dingen zien en mag dus bij Club blijven werken aan zijn toekomst. "Ik ben zeer gelukkig dat ik mijn eerste profcontract bij Club Brugge hebben mogen tekenen. Ik wil ook mijn familie bedanken", klonk het. Over de precieze duur van de overeenkomst werd vooralsnog niet gecommuniceerd.

UPDATE 09/02
Een week na Ndiaye is het aan de volgende jongeling om zijn eerste profcontract te tekenen in Brugge. Via de officiële kanalen van Club NXT laat Blauw-Zwart immers weten dat ook Mohamed Cissé, een rijzige en stijlvolle middenvelder die een tijdje terug overkwam  uit de jeugd van Charleroi en wat doet denken aan Sambi Lokonga, zijn kribbel plaatste onder een verbintenis. Ook hier is de precieze duur van de overeenkomst niet bekend.

LEES OOK: Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Ziet u de jeugd van Club Brugge een inhaalbeweging maken op Anderlecht?

Meest recent

‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

0
0
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

31
31
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

55
55
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

40
40
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

48
48
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

67
67
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

76
76
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

58
58
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

32
32
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

152
152
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

96
96
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

253
253
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

341
341
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

361
361

Meer sportnieuws