Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

858 stemmen
Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

Club Brugge is de voorbije jaren op verschillende facetten uitgegroeid tot de toonaangevende club in België, enkel de doorstroming vanuit de jeugdopleiding stokte wat. Maar ook wat dat betreft is Blauw-Zwart bezig aan een inhaalbeweging. En er loopt momenteel het nodige talent rond in de Brugse jeugdploegen.


Met Charles De Ketelaere heeft Blauw-Zwart eindelijk nog eens een jeugdproduct dat is uitgegroeid tot één van de sterkhouders. Bovendien bewezen Youssouph Badji, Thomas Van Den Keybus en invaller Maxim De Cuyper woensdag in de bekermatch tegen Olsa Brakel dat er op termijn met hen rekening gehouden zal moeten worden. Maar ook binnen de jeugdselecties lopen enkele potentiële goudhaantjes rond. Eén daarvan zette deze week nog zijn kribbel bij Club.

Zo maakte Issa Ndiaye via zijn Instagram-profiel bekend dat hij zijn eerste profcontract heeft getekend bij de landskampioen. De jonge Senegalees liet onder meer bij de U15 al veelbelovende dingen zien en mag dus bij Club blijven werken aan zijn toekomst. "Ik ben zeer gelukkig dat ik mijn eerste profcontract bij Club Brugge hebben mogen tekenen. Ik wil ook mijn familie bedanken", klonk het. Over de precieze duur van de overeenkomst werd vooralsnog niet gecommuniceerd.

UPDATE 09/02
Een week na Ndiaye is het aan de volgende jongeling om zijn eerste profcontract te tekenen in Brugge. Via de officiële kanalen van Club NXT laat Blauw-Zwart immers weten dat ook Mohamed Cissé, een rijzige en stijlvolle middenvelder die een tijdje terug overkwam  uit de jeugd van Charleroi en wat doet denken aan Sambi Lokonga, zijn kribbel plaatste onder een verbintenis. Ook hier is de precieze duur van de overeenkomst niet bekend.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Ziet u de jeugd van Club Brugge een inhaalbeweging maken op Anderlecht?

Meest recent

AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

7
7
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

64
64
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

28
28
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

136
136
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

53
53
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

20
20
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

99
99
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

392
392
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

129
129
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

47
47
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

254
254
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

194
194
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

111
111
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

162
162
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

428
428
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

71
71
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

484
484
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

325
325
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

198
198
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

492
492
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

517
517
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

495
495
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

114
114

Meer sportnieuws