Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

858 stemmen
Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

Club Brugge is de voorbije jaren op verschillende facetten uitgegroeid tot de toonaangevende club in België, enkel de doorstroming vanuit de jeugdopleiding stokte wat. Maar ook wat dat betreft is Blauw-Zwart bezig aan een inhaalbeweging. En er loopt momenteel het nodige talent rond in de Brugse jeugdploegen.


Met Charles De Ketelaere heeft Blauw-Zwart eindelijk nog eens een jeugdproduct dat is uitgegroeid tot één van de sterkhouders. Bovendien bewezen Youssouph Badji, Thomas Van Den Keybus en invaller Maxim De Cuyper woensdag in de bekermatch tegen Olsa Brakel dat er op termijn met hen rekening gehouden zal moeten worden. Maar ook binnen de jeugdselecties lopen enkele potentiële goudhaantjes rond. Eén daarvan zette deze week nog zijn kribbel bij Club.

Zo maakte Issa Ndiaye via zijn Instagram-profiel bekend dat hij zijn eerste profcontract heeft getekend bij de landskampioen. De jonge Senegalees liet onder meer bij de U15 al veelbelovende dingen zien en mag dus bij Club blijven werken aan zijn toekomst. "Ik ben zeer gelukkig dat ik mijn eerste profcontract bij Club Brugge hebben mogen tekenen. Ik wil ook mijn familie bedanken", klonk het. Over de precieze duur van de overeenkomst werd vooralsnog niet gecommuniceerd.

UPDATE 09/02
Een week na Ndiaye is het aan de volgende jongeling om zijn eerste profcontract te tekenen in Brugge. Via de officiële kanalen van Club NXT laat Blauw-Zwart immers weten dat ook Mohamed Cissé, een rijzige en stijlvolle middenvelder die een tijdje terug overkwam  uit de jeugd van Charleroi en wat doet denken aan Sambi Lokonga, zijn kribbel plaatste onder een verbintenis. Ook hier is de precieze duur van de overeenkomst niet bekend.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Ziet u de jeugd van Club Brugge een inhaalbeweging maken op Anderlecht?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

16
16
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

219
219
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

74
74
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

39
39
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

78
78
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

27
27
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

104
104
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

106
106
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

79
79
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

404
404
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

358
358
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

396
396
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

237
237
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

675
675
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

494
494
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

274
274
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

809
809
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

351
351
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

451
451
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

239
239
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

293
293

Meer sportnieuws