Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

door
Club Brugge legt volgend jong talent onder contract

Club Brugge is de voorbije jaren op verschillende facetten uitgegroeid tot de toonaangevende club in België, enkel de doorstroming vanuit de jeugdopleiding stokte wat. Maar ook wat dat betreft is Blauw-Zwart bezig aan een inhaalbeweging. En er loopt momenteel het nodige talent rond in de Brugse jeugdploegen.


Met Charles De Ketelaere heeft Blauw-Zwart eindelijk nog eens een jeugdproduct dat is uitgegroeid tot één van de sterkhouders. Bovendien bewezen Youssouph Badji, Thomas Van Den Keybus en invaller Maxim De Cuyper woensdag in de bekermatch tegen Olsa Brakel dat er op termijn met hen rekening gehouden zal moeten worden. Maar ook binnen de jeugdselecties lopen enkele potentiële goudhaantjes rond. Eén daarvan zette deze week nog zijn kribbel bij Club.

Zo maakte Issa Ndiaye via zijn Instagram-profiel bekend dat hij zijn eerste profcontract heeft getekend bij de landskampioen. De jonge Senegalees liet onder meer bij de U15 al veelbelovende dingen zien en mag dus bij Club blijven werken aan zijn toekomst. "Ik ben zeer gelukkig dat ik mijn eerste profcontract bij Club Brugge hebben mogen tekenen. Ik wil ook mijn familie bedanken", klonk het. Over de precieze duur van de overeenkomst werd vooralsnog niet gecommuniceerd.

UPDATE 09/02
Een week na Ndiaye is het aan de volgende jongeling om zijn eerste profcontract te tekenen in Brugge. Via de officiële kanalen van Club NXT laat Blauw-Zwart immers weten dat ook Mohamed Cissé, een rijzige en stijlvolle middenvelder die een tijdje terug overkwam  uit de jeugd van Charleroi en wat doet denken aan Sambi Lokonga, zijn kribbel plaatste onder een verbintenis. Ook hier is de precieze duur van de overeenkomst niet bekend.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Ziet u de jeugd van Club Brugge een inhaalbeweging maken op Anderlecht?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

8
8
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

45
45
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

127
127
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

44
44
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

276
276
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

74
74
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

576
576
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

190
190
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

169
169
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

395
395
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

227
227
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

64
64
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

84
84
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

113
113
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

459
459
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

268
268
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

352
352
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

776
776
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

658
658
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws