'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

door
'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

Romelu Lukaku is het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot de talisman van Internazionale. De Rode Duivel scoort aan de lopende band in Milaan en dat gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Zijn uitstekende prestaties in de Serie A hebben ervoor gezorgd dat Lukaku de voorbije maanden af en toe opnieuw aan een transfer gelinkt werd.


Zo doken een tijdje geleden geruchten op over interesse van Manchester City, en volgens Calciomercato staat Lukaku nog steeds op het lijstje bij de ploeg van Kevin De Bruyne. Maar zij zijn niet de enige gegadigden, want ook Paris Saint-Germain wil hem naar verluidt graag binnenhalen. Mauro Icardi kan dit seizoen niet helemaal overtuigen bij de Franse grootmacht en daarom zou Mauricio Pochettino op zoek zijn naar een nieuwe spits om aan Kylian Mbappé en Neymar te linken.

Het medium legt daarna uit dat er vraagtekens staan achter de toekomst van Lukaku omdat eigenaar Suning recent Inter te koop gezet heeft. Aangezien de Belgische topschutter de duurste speler in de selectie is, zouden de nieuwe eigenaars kunnen beslissen om hem van de hand te doen. Daarnaast zal de beslissing van Lukaku zelf ook afhangen van het lot van trainer Antonio Conte. Als die zou moeten vertrekken, groeit de kans op een vertrek van de spits eveneens.

UPDATE 09/02
Twee jaar na zijn overstap van Manchester United naar Inter, dat ongeveer 75 miljoen neerlegde voor de 89-voudige Rode Duivel, lijkt Lukaku komende zomer dus opnieuw een vaste naam in de geruchtenmolen te worden. Indien hij dan werkelijk afscheid neemt van Milaan, waar de 27-jarige goalgetter tot dusver goed was voor maar liefst 54 doelpunten en negen assists in 78 optredens, zou PSG zich momenteel echter wel eens zomaar in polepositie kunnen bevinden voor zijn handtekening.

Per slot van rekening liet Lukaku in april van vorig jaar tijdens een vragensessie op Twitter nog weten dat hij allicht niet terugkeert naar de Premier League, waar hij de kleuren van Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United verdedigde en in totaal 113 keer raak trof. Tenzij er zich straks nog andere kandidaten aanbieden, of Lukaku van mening verandert, lijken de Parijzenaren ondanks de vergaande interesse dus alvast een streepje voor te hebben op de troepen van Pep Guardiola.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

🚀

Waar zou u Lukaku het liefst zien spelen?

Meest recent

'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

1
1
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

15
15
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

9
9
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

11
11
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

114
114
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

57
57
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

132
132
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

109
109
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

114
114
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

216
216
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

287
287
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

113
113
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

355
355
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

289
289
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

147
147
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

244
244
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

427
427
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

268
268
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

277
277
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

417
417
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

335
335

Meer sportnieuws