'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

343
'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

Romelu Lukaku is het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot de talisman van Internazionale. De Rode Duivel scoort aan de lopende band in Milaan en dat gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Zijn uitstekende prestaties in de Serie A hebben ervoor gezorgd dat Lukaku de voorbije maanden af en toe opnieuw aan een transfer gelinkt werd.


Zo doken een tijdje geleden geruchten op over interesse van Manchester City, en volgens Calciomercato staat Lukaku nog steeds op het lijstje bij de ploeg van Kevin De Bruyne. Maar zij zijn niet de enige gegadigden, want ook Paris Saint-Germain wil hem naar verluidt graag binnenhalen. Mauro Icardi kan dit seizoen niet helemaal overtuigen bij de Franse grootmacht en daarom zou Mauricio Pochettino op zoek zijn naar een nieuwe spits om aan Kylian Mbappé en Neymar te linken.

Het medium legt daarna uit dat er vraagtekens staan achter de toekomst van Lukaku omdat eigenaar Suning recent Inter te koop gezet heeft. Aangezien de Belgische topschutter de duurste speler in de selectie is, zouden de nieuwe eigenaars kunnen beslissen om hem van de hand te doen. Daarnaast zal de beslissing van Lukaku zelf ook afhangen van het lot van trainer Antonio Conte. Als die zou moeten vertrekken, groeit de kans op een vertrek van de spits eveneens.

UPDATE 09/02
Twee jaar na zijn overstap van Manchester United naar Inter, dat ongeveer 75 miljoen neerlegde voor de 89-voudige Rode Duivel, lijkt Lukaku komende zomer dus opnieuw een vaste naam in de geruchtenmolen te worden. Indien hij dan werkelijk afscheid neemt van Milaan, waar de 27-jarige goalgetter tot dusver goed was voor maar liefst 54 doelpunten en negen assists in 78 optredens, zou PSG zich momenteel echter wel eens zomaar in polepositie kunnen bevinden voor zijn handtekening.

Per slot van rekening liet Lukaku in april van vorig jaar tijdens een vragensessie op Twitter nog weten dat hij allicht niet terugkeert naar de Premier League, waar hij de kleuren van Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United verdedigde en in totaal 113 keer raak trof. Tenzij er zich straks nog andere kandidaten aanbieden, of Lukaku van mening verandert, lijken de Parijzenaren ondanks de vergaande interesse dus alvast een streepje voor te hebben op de troepen van Pep Guardiola.

LEES OOK: De Bruyne helemaal terug: Italianen smullen van reactie na doelpunt

Waar zou u Lukaku het liefst zien spelen?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

449
449
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

14
14
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

174
174
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

39
39
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

25
25
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

104
104
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

218
218
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

47
47
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

172
172
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

219
219
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

205
205
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1177
1177
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

113
113
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

47
47
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

314
314
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

70
70
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

70
70
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

182
182
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

370
370

Meer sportnieuws