'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

343
'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

Romelu Lukaku is het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot de talisman van Internazionale. De Rode Duivel scoort aan de lopende band in Milaan en dat gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Zijn uitstekende prestaties in de Serie A hebben ervoor gezorgd dat Lukaku de voorbije maanden af en toe opnieuw aan een transfer gelinkt werd.


Zo doken een tijdje geleden geruchten op over interesse van Manchester City, en volgens Calciomercato staat Lukaku nog steeds op het lijstje bij de ploeg van Kevin De Bruyne. Maar zij zijn niet de enige gegadigden, want ook Paris Saint-Germain wil hem naar verluidt graag binnenhalen. Mauro Icardi kan dit seizoen niet helemaal overtuigen bij de Franse grootmacht en daarom zou Mauricio Pochettino op zoek zijn naar een nieuwe spits om aan Kylian Mbappé en Neymar te linken.

Het medium legt daarna uit dat er vraagtekens staan achter de toekomst van Lukaku omdat eigenaar Suning recent Inter te koop gezet heeft. Aangezien de Belgische topschutter de duurste speler in de selectie is, zouden de nieuwe eigenaars kunnen beslissen om hem van de hand te doen. Daarnaast zal de beslissing van Lukaku zelf ook afhangen van het lot van trainer Antonio Conte. Als die zou moeten vertrekken, groeit de kans op een vertrek van de spits eveneens.

UPDATE 09/02
Twee jaar na zijn overstap van Manchester United naar Inter, dat ongeveer 75 miljoen neerlegde voor de 89-voudige Rode Duivel, lijkt Lukaku komende zomer dus opnieuw een vaste naam in de geruchtenmolen te worden. Indien hij dan werkelijk afscheid neemt van Milaan, waar de 27-jarige goalgetter tot dusver goed was voor maar liefst 54 doelpunten en negen assists in 78 optredens, zou PSG zich momenteel echter wel eens zomaar in polepositie kunnen bevinden voor zijn handtekening.

Per slot van rekening liet Lukaku in april van vorig jaar tijdens een vragensessie op Twitter nog weten dat hij allicht niet terugkeert naar de Premier League, waar hij de kleuren van Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United verdedigde en in totaal 113 keer raak trof. Tenzij er zich straks nog andere kandidaten aanbieden, of Lukaku van mening verandert, lijken de Parijzenaren ondanks de vergaande interesse dus alvast een streepje voor te hebben op de troepen van Pep Guardiola.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Waar zou u Lukaku het liefst zien spelen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

61
61
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

67
67
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

82
82
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

75
75
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

149
149
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

105
105
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

75
75
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

979
979
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

440
440
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

421
421

Meer sportnieuws