'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

door
'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

Romelu Lukaku is het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot de talisman van Internazionale. De Rode Duivel scoort aan de lopende band in Milaan en dat gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Zijn uitstekende prestaties in de Serie A hebben ervoor gezorgd dat Lukaku de voorbije maanden af en toe opnieuw aan een transfer gelinkt werd.


Zo doken een tijdje geleden geruchten op over interesse van Manchester City, en volgens Calciomercato staat Lukaku nog steeds op het lijstje bij de ploeg van Kevin De Bruyne. Maar zij zijn niet de enige gegadigden, want ook Paris Saint-Germain wil hem naar verluidt graag binnenhalen. Mauro Icardi kan dit seizoen niet helemaal overtuigen bij de Franse grootmacht en daarom zou Mauricio Pochettino op zoek zijn naar een nieuwe spits om aan Kylian Mbappé en Neymar te linken.

Het medium legt daarna uit dat er vraagtekens staan achter de toekomst van Lukaku omdat eigenaar Suning recent Inter te koop gezet heeft. Aangezien de Belgische topschutter de duurste speler in de selectie is, zouden de nieuwe eigenaars kunnen beslissen om hem van de hand te doen. Daarnaast zal de beslissing van Lukaku zelf ook afhangen van het lot van trainer Antonio Conte. Als die zou moeten vertrekken, groeit de kans op een vertrek van de spits eveneens.

UPDATE 09/02
Twee jaar na zijn overstap van Manchester United naar Inter, dat ongeveer 75 miljoen neerlegde voor de 89-voudige Rode Duivel, lijkt Lukaku komende zomer dus opnieuw een vaste naam in de geruchtenmolen te worden. Indien hij dan werkelijk afscheid neemt van Milaan, waar de 27-jarige goalgetter tot dusver goed was voor maar liefst 54 doelpunten en negen assists in 78 optredens, zou PSG zich momenteel echter wel eens zomaar in polepositie kunnen bevinden voor zijn handtekening.

Per slot van rekening liet Lukaku in april van vorig jaar tijdens een vragensessie op Twitter nog weten dat hij allicht niet terugkeert naar de Premier League, waar hij de kleuren van Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United verdedigde en in totaal 113 keer raak trof. Tenzij er zich straks nog andere kandidaten aanbieden, of Lukaku van mening verandert, lijken de Parijzenaren ondanks de vergaande interesse dus alvast een streepje voor te hebben op de troepen van Pep Guardiola.

LEES OOK: Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Waar zou u Lukaku het liefst zien spelen?

Meest recent

"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1
1
Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

23
23
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

266
266
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

275
275
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

119
119
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

40
40
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

344
344
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

150
150
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

86
86
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

263
263
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

366
366
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

223
223
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

441
441
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

389
389
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

290
290
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

115
115
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

445
445
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

235
235
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

251
251
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1058
1058
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

468
468

Meer sportnieuws