'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

343 stemmen
'PSG in polepositie voor toptransfer Lukaku'

Romelu Lukaku is het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot de talisman van Internazionale. De Rode Duivel scoort aan de lopende band in Milaan en dat gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Zijn uitstekende prestaties in de Serie A hebben ervoor gezorgd dat Lukaku de voorbije maanden af en toe opnieuw aan een transfer gelinkt werd.


Zo doken een tijdje geleden geruchten op over interesse van Manchester City, en volgens Calciomercato staat Lukaku nog steeds op het lijstje bij de ploeg van Kevin De Bruyne. Maar zij zijn niet de enige gegadigden, want ook Paris Saint-Germain wil hem naar verluidt graag binnenhalen. Mauro Icardi kan dit seizoen niet helemaal overtuigen bij de Franse grootmacht en daarom zou Mauricio Pochettino op zoek zijn naar een nieuwe spits om aan Kylian Mbappé en Neymar te linken.

Het medium legt daarna uit dat er vraagtekens staan achter de toekomst van Lukaku omdat eigenaar Suning recent Inter te koop gezet heeft. Aangezien de Belgische topschutter de duurste speler in de selectie is, zouden de nieuwe eigenaars kunnen beslissen om hem van de hand te doen. Daarnaast zal de beslissing van Lukaku zelf ook afhangen van het lot van trainer Antonio Conte. Als die zou moeten vertrekken, groeit de kans op een vertrek van de spits eveneens.

UPDATE 09/02
Twee jaar na zijn overstap van Manchester United naar Inter, dat ongeveer 75 miljoen neerlegde voor de 89-voudige Rode Duivel, lijkt Lukaku komende zomer dus opnieuw een vaste naam in de geruchtenmolen te worden. Indien hij dan werkelijk afscheid neemt van Milaan, waar de 27-jarige goalgetter tot dusver goed was voor maar liefst 54 doelpunten en negen assists in 78 optredens, zou PSG zich momenteel echter wel eens zomaar in polepositie kunnen bevinden voor zijn handtekening.

Per slot van rekening liet Lukaku in april van vorig jaar tijdens een vragensessie op Twitter nog weten dat hij allicht niet terugkeert naar de Premier League, waar hij de kleuren van Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United verdedigde en in totaal 113 keer raak trof. Tenzij er zich straks nog andere kandidaten aanbieden, of Lukaku van mening verandert, lijken de Parijzenaren ondanks de vergaande interesse dus alvast een streepje voor te hebben op de troepen van Pep Guardiola.

LEES OOK: Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Waar zou u Lukaku het liefst zien spelen?

Meest recent

'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

13
13
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

27
27
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

71
71
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

128
128
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

64
64
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

276
276
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

134
134
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

232
232
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

117
117
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

160
160
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

110
110
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

841
841
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1123
1123
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

78
78
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

585
585
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

182
182
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

655
655
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

160
160
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

383
383
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

220
220
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

225
225
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260

Meer sportnieuws