'Ajax wil oude bekende terughalen om dopingzondaar te vervangen'

340 stemmen
'Ajax wil oude bekende terughalen om dopingzondaar te vervangen'

Het Nederlandse Ajax beleefde een rampzalige week. Eerst raakte bekend dat de Amsterdammers toptransfer Sébastien Haller vergaten te registreren voor de Europa League, en daarna volgde het nieuws van André Onana. De Kameroense doelman van Ajax testte positief op een verboden middel, en werd een jaar geschorst door de UEFA. De Nederlandse club is dus dringend op zoek naar een vervanger. 


Aangezien de transferperiode al voorbij is zal Ajax het seizoen moeten volmaken met doelmannen Kjell Scherpen en Maarten Stekelenburg. De nummers twee en drie van de Amsterdammers zullen dus de nodige kansen krijgen om zich te gaan bewijzen. Desondanks zou Overmars al lonken naar een nieuwe doelwachter. Zo zou volgens El Desmarque niemand minder dan Jasper Cillessen op het verlanglijstje van de Amsterdammers staan. De Nederlander is op dit moment actief bij het Spaanse Valencia. 

Aangezien het contract van Onana afloopt in juni - en de Kameroener ook tegen een schorsing van één jaar opkijkt - is het dus niet meer dan logisch dat Ajax zich wil versterken met een ervaren doelman. De kans dat Valencia wil meewerken aan een transfer lijkt dan ook weer reëel te zijn. Cillessen kwam dit seizoen namelijk nog niet in actie bij de Spanjaarden, en is steevast tweede keuze na eerste doelman Jaume Domenech. De Nederlander die in het verleden al vijf jaar bij Ajax speelde, kan dus spoedig terugkeren naar zijn 'oude nest'. 

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Zou Cillessen de juiste vervanger zijn voor Onana?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

20
20
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

37
37
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

48
48
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

33
33
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

80
80
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

31
31
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

225
225
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

86
86
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

559
559
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

50
50
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

247
247
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

248
248
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

500
500
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

443
443
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

570
570
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

108
108
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

176
176
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

225
225
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

146
146
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

280
280
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

567
567

Meer sportnieuws