'Ajax wil oude bekende terughalen om dopingzondaar te vervangen'

340
'Ajax wil oude bekende terughalen om dopingzondaar te vervangen'

Het Nederlandse Ajax beleefde een rampzalige week. Eerst raakte bekend dat de Amsterdammers toptransfer Sébastien Haller vergaten te registreren voor de Europa League, en daarna volgde het nieuws van André Onana. De Kameroense doelman van Ajax testte positief op een verboden middel, en werd een jaar geschorst door de UEFA. De Nederlandse club is dus dringend op zoek naar een vervanger. 


Aangezien de transferperiode al voorbij is zal Ajax het seizoen moeten volmaken met doelmannen Kjell Scherpen en Maarten Stekelenburg. De nummers twee en drie van de Amsterdammers zullen dus de nodige kansen krijgen om zich te gaan bewijzen. Desondanks zou Overmars al lonken naar een nieuwe doelwachter. Zo zou volgens El Desmarque niemand minder dan Jasper Cillessen op het verlanglijstje van de Amsterdammers staan. De Nederlander is op dit moment actief bij het Spaanse Valencia. 

Aangezien het contract van Onana afloopt in juni - en de Kameroener ook tegen een schorsing van één jaar opkijkt - is het dus niet meer dan logisch dat Ajax zich wil versterken met een ervaren doelman. De kans dat Valencia wil meewerken aan een transfer lijkt dan ook weer reëel te zijn. Cillessen kwam dit seizoen namelijk nog niet in actie bij de Spanjaarden, en is steevast tweede keuze na eerste doelman Jaume Domenech. De Nederlander die in het verleden al vijf jaar bij Ajax speelde, kan dus spoedig terugkeren naar zijn 'oude nest'. 

LEES OOK: Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Zou Cillessen de juiste vervanger zijn voor Onana?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

24
24
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

30
30
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

24
24
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

88
88
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

57
57
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

72
72
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

148
148
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

129
129
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

157
157
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

202
202
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

82
82
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

202
202
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

180
180
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

80
80
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

433
433
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

281
281
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

250
250
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1041
1041

Meer sportnieuws