'Man City ontvouwt plan voor sensationele transfer Haaland'

door
'Man City ontvouwt plan voor sensationele transfer Haaland'

Door de coronacrisis kregen we een zeer ongebruikelijke wintermercato, waarin de topclubs zich stuk voor stuk gedeinsd hielden. In de zomer zullen we wellicht opnieuw meer vuurwerk mogen verwachten op de transfermarkt. Manchester City zou alvast het vuur aan de lont willen steken, want de leider in de Premier League zou werk maken van een plan om Erling Haaland binnen te halen.


Bij City zijn ze al op zoek naar een nieuwe spits, want er heerst nog altijd grote onzekerheid over de toekomst van Sergio Agüero. De ervaren Argentijn beschikt over een aflopend contract en het is niet zeker of hij zal bijtekenen. Door aanhoudend blessureleed kwam hij dit seizoen bovendien amper aan de bak. Als vervanger kon Gabriel Jesus tot dusver nog niet echt overtuigen.

Volgens de Mirror zou City daarom komende zomer al Haaland willen binnenhalen. De Noorse goalgetter beschikt over een clausule in zijn contract bij Dortmund waardoor hij in de zomer van 2022 voor slechts 75 miljoen euro zou kunnen vertrekken, maar zo lang wil Pep Guardiola niet wachten. Hij zou bereid zijn om binnen enkele maanden al maar liefst 115 miljoen euro op tafel te leggen om zo de gigantische concurrentie af te kunnen troeven. 

Voor Haaland zou in Manchester bovendien nog eens een duizelingwekkend weekloon van meer dan 450.000 euro klaarliggen. Als het tot een transfer zou komen, treedt Haaland in de voetsporen van zijn vader. Alf-Inge Haaland speelde immers van 2000 tot 2003 voor Man City. Hij kwam in die periode slechts 38 keer in actie door een zware knieblessure na een horrortackle van Roy Keane.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Denk je dat 115 miljoen euro genoeg zal zijn om Dortmund te overtuigen?

Meest recent

Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

34
34
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

114
114
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

88
88
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

71
71
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

215
215
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

127
127
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

243
243
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

129
129
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

73
73
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

548
548
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

252
252
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

625
625
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

436
436
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

288
288
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

170
170
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

121
121
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

71
71
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

172
172
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

183
183
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

396
396
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

363
363
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

126
126

Meer sportnieuws