Koeman over Messi: "Niet veel vertrouwen in, maar wel hoopvol"

door
Koeman over Messi:

Lionel Messi is over minder dan een half jaar transfervrij. FC Barcelona blijft hopen op een contractverlenging voor de Argentijnse superster, maar Ronald Koeman weet dat het lastig gaat worden.

In gesprek met Alan Shearer namens The Athletic vertelt Koeman: "Leo was niet blij om in een team te zitten dat in de kwartfinales van de Champions League met 8-2 had verloren van Bayern München. Natuurlijk was hij boos, hij wilde de club verlaten. Het was een moeilijk moment, omdat hij nog steeds de beste speler van de wereld is, maar hij was boos over een aantal zaken binnen de club."

Koeman besloot zich er in de zomer afzijdig van te houden. "Ik zei: oké, het is niet mijn probleem. Het is een probleem tussen de club en Messi, proberen jullie het dan ook op te lossen." De clubleiding besloot hem te behouden, met de kans op een transfervrij afscheid. "Het was een moeilijk moment voor Leo, maar hij accepteerde het uiteindelijk. Voordat het seizoen begon heb ik bij hem thuis met hem gesproken."

"Ik maakte plannen met Leo en hij was erg enthousiast. Beetje bij beetje accepteerde hij de situatie. En kijk hoe hij de laatste tijd speelt. Leo is erg betrokken bij de club", aldus Koeman, die niet weet of dat resulteert in een langer verblijf. "Ik heb daar niet veel vertrouwen in, maar ik ben wel hoopvol. (…) Hij kwam als jonge jongen naar Barcelona en ik zie hem nog steeds niet in een ander shirt dan dat van Barcelona rondlopen."

LEES OOK: Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

Zal Messi bijtekenen?

Meest recent

Rampscenario voor Taravel: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

65
65
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

209
209
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

131
131
Lammens is 'hot' maar botst op keerzijde van roem

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

67
67
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

46
46
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

51
51
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

75
75
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

44
44
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

28
28
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

195
195
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

243
243
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

74
74
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

302
302
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

183
183
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

249
249
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

156
156
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

77
77
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

44
44
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

175
175
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

85
85
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

252
252
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

210
210
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

345
345
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

164
164

Meer sportnieuws