Liverpool heeft beet en hengelt defensieve pion binnen

103 stemmen
Liverpool heeft beet en hengelt defensieve pion binnen

Al maandenlang is Liverpool FC geteisterd door een blessuregolf. Vooral in de centrale defensie heeft coach Jurgen Klopp te kampen met een personeelstekort. The Reds lijken op de laatste dag van de wintermercato eindelijk toe te slaan.


Volgens Daily Record zal Liverpool namelijk Ben Davies vastleggen, dat is een 25-jarige centrale verdediger van Preston North End. Dat is alvast een grote verrassing, want in de voorbije weken en maanden werd Liverpool nog gelinkt aan verschillende klinkende namen met hoge prijskaartjes. Davies komt bij Preston uit in de Championship, en hij heeft geen ervaring op het hoge niveau.

Op sportief vlak kan de transfer van Davies dus een grote gok betekenen, maar Liverpool zal haar broek allerminst scheuren aan deze deal. De ploeg van Jurgen Klopp zou namelijk amper 1,7 miljoen euro betalen aan Preston. Die lage transferprijs heeft veel te maken met Davies' aflopend contract bij Preston. Liverpool snoept daarmee de centrale verdediger weg uit de klauwen van Celtic, dat reeds een akkoord vond omtrent een transfervrije overgang in de komende zomer. Vandaag zou Davies zijn medische testen afleggen op Anfield Road.
UPDATE 21u30
De overgang van Ben Davies richting Liverpool werd zojuist afgerond. Naar verluidt betaalt de Engelse topclub een miniem bedrag van ongeveer 800.000 euro aan Preston North End. De centrale verdediger tekende een meerjarig contract op Anfield Road, en zal het rugnummer 28 dragen. Op de webstek gaven de Reds alvast aan 'bijzonder opgetogen' te zijn met hun nieuwe defensieve kracht. 

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Knappe transfer van Liverpool?

Meest recent

Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

26
26
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

19
19
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

152
152
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

104
104
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

35
35
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

43
43
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

304
304
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

45
45
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

121
121
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

168
168
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

53
53
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

129
129
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

223
223
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

39
39
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

55
55
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

66
66
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

117
117
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

96
96
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

203
203
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

488
488
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

240
240
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

368
368
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35

Meer sportnieuws