4 interessante transferopties voor Liverpool

218 stemmen
4 interessante transferopties voor Liverpool

Liverpool boekte donderdagavond dan wel een knappe en belangrijke zege in de topper tegen Tottenham, dat betekent absoluut niet dat Jürgen Klopp vrij van zorgen is. De Duitse coach moet alweer gaan puzzelen in de defensie, want hij zag de blessurelast daar nog wat verder oplopen. 


Virgil van Dijk en Joe Gomez liggen al maanden in de lappenmand en donderdag viel ook nog eens Joël Matip uit. Daardoor moesten middenvelders Fabinho en Jordan Henderson al depanneren in de verdediging, maar ook die eerste is nu out. Klopp moet zo teruggrijpen naar jeugdspelers Nat Phillips en Rhys Williams. Klopp bevestigde na de match aan BT Sport dat Liverpool nog op zoek is naar een extra verdediger. "Natuurlijk zijn we daar de hele tijd mee bezig, maar je moet wel het juiste doen", verklaarde hij. "Ik ben niet kieskeurig of zoiets, we moeten de juiste speler vinden." De Duitser besloot nog met een kwinkslag. "Als je een centrale verdediger beschikbaar hebt voor een redelijke prijs met de kwaliteiten die we nodig hebben, stuur me dan een berichtje", lachte hij.

In de zoektocht van Liverpool naar een (centrale) verdediger werden Dayot Upamecano (RB Leipzig) en David Alaba (Bayern München) reeds genoemd, maar er lopen nog andere veelbelovende opties rond op het Europese grondgebied. Zoals de 21-jarige Ibrahima Konate, de ploegmaat van Upamecano bij RB Leipzig. Of misschien kiest Liverpool voor iets meer ervaring met de 24-jarige Duje Caleta-Car van Marseille? Manuel Akanji van Borussia Dortmund geldt als één van de betere spelers in de Bundesliga. De 20-jarige Ozan Kabak van Schalke dan weer als één van de grootste lokale talenten. Opties genoeg voor Klopp & Co.

Wie van de vier moet Liverpool halen?

Meest recent

Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

1
1
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

21
21
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

69
69
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

178
178
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

50
50
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

105
105
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

18
18
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

176
176
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

55
55
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

31
31
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

513
513
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

468
468
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

63
63
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

260
260
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

276
276
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

148
148
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

181
181
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

590
590
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

258
258
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323

Meer sportnieuws