4 interessante transferopties voor Liverpool

218
4 interessante transferopties voor Liverpool

Liverpool boekte donderdagavond dan wel een knappe en belangrijke zege in de topper tegen Tottenham, dat betekent absoluut niet dat Jürgen Klopp vrij van zorgen is. De Duitse coach moet alweer gaan puzzelen in de defensie, want hij zag de blessurelast daar nog wat verder oplopen. 


Virgil van Dijk en Joe Gomez liggen al maanden in de lappenmand en donderdag viel ook nog eens Joël Matip uit. Daardoor moesten middenvelders Fabinho en Jordan Henderson al depanneren in de verdediging, maar ook die eerste is nu out. Klopp moet zo teruggrijpen naar jeugdspelers Nat Phillips en Rhys Williams. Klopp bevestigde na de match aan BT Sport dat Liverpool nog op zoek is naar een extra verdediger. "Natuurlijk zijn we daar de hele tijd mee bezig, maar je moet wel het juiste doen", verklaarde hij. "Ik ben niet kieskeurig of zoiets, we moeten de juiste speler vinden." De Duitser besloot nog met een kwinkslag. "Als je een centrale verdediger beschikbaar hebt voor een redelijke prijs met de kwaliteiten die we nodig hebben, stuur me dan een berichtje", lachte hij.

In de zoektocht van Liverpool naar een (centrale) verdediger werden Dayot Upamecano (RB Leipzig) en David Alaba (Bayern München) reeds genoemd, maar er lopen nog andere veelbelovende opties rond op het Europese grondgebied. Zoals de 21-jarige Ibrahima Konate, de ploegmaat van Upamecano bij RB Leipzig. Of misschien kiest Liverpool voor iets meer ervaring met de 24-jarige Duje Caleta-Car van Marseille? Manuel Akanji van Borussia Dortmund geldt als één van de betere spelers in de Bundesliga. De 20-jarige Ozan Kabak van Schalke dan weer als één van de grootste lokale talenten. Opties genoeg voor Klopp & Co.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Wie van de vier moet Liverpool halen?

Meest recent

Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

18
18
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

191
191
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

82
82
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

8
8
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

158
158
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

43
43
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

190
190
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

126
126
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

115
115
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

229
229
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

49
49
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

125
125
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

376
376
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

103
103
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

490
490
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

110
110
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

292
292
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

391
391

Meer sportnieuws