4 interessante transferopties voor Liverpool

door
4 interessante transferopties voor Liverpool

Liverpool boekte donderdagavond dan wel een knappe en belangrijke zege in de topper tegen Tottenham, dat betekent absoluut niet dat Jürgen Klopp vrij van zorgen is. De Duitse coach moet alweer gaan puzzelen in de defensie, want hij zag de blessurelast daar nog wat verder oplopen. 


Virgil van Dijk en Joe Gomez liggen al maanden in de lappenmand en donderdag viel ook nog eens Joël Matip uit. Daardoor moesten middenvelders Fabinho en Jordan Henderson al depanneren in de verdediging, maar ook die eerste is nu out. Klopp moet zo teruggrijpen naar jeugdspelers Nat Phillips en Rhys Williams. Klopp bevestigde na de match aan BT Sport dat Liverpool nog op zoek is naar een extra verdediger. "Natuurlijk zijn we daar de hele tijd mee bezig, maar je moet wel het juiste doen", verklaarde hij. "Ik ben niet kieskeurig of zoiets, we moeten de juiste speler vinden." De Duitser besloot nog met een kwinkslag. "Als je een centrale verdediger beschikbaar hebt voor een redelijke prijs met de kwaliteiten die we nodig hebben, stuur me dan een berichtje", lachte hij.

In de zoektocht van Liverpool naar een (centrale) verdediger werden Dayot Upamecano (RB Leipzig) en David Alaba (Bayern München) reeds genoemd, maar er lopen nog andere veelbelovende opties rond op het Europese grondgebied. Zoals de 21-jarige Ibrahima Konate, de ploegmaat van Upamecano bij RB Leipzig. Of misschien kiest Liverpool voor iets meer ervaring met de 24-jarige Duje Caleta-Car van Marseille? Manuel Akanji van Borussia Dortmund geldt als één van de betere spelers in de Bundesliga. De 20-jarige Ozan Kabak van Schalke dan weer als één van de grootste lokale talenten. Opties genoeg voor Klopp & Co.

LEES OOK: ‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Wie van de vier moet Liverpool halen?

Meest recent

'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

7
7
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

78
78
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

39
39
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

43
43
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

79
79
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

198
198
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

378
378
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

101
101
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

201
201
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

318
318
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

110
110
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

283
283
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

105
105
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

459
459
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

420
420
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

278
278
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

199
199
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

326
326
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

697
697
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

673
673
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

250
250

Meer sportnieuws