
Sven Kums is voorlopig niet aan een sterk seizoen bezig. De middenvelder is de laatste weken weer wat beter bezig. De ex-speler van RSC Anderlecht hoopt dat Vadis Odjidja snel weer fit is.
"Ik merk wel dat ik terug groei naar mijn betere vorm. Maar op dit moment is het nog niet consistent genoeg, net zoals het spelniveau van de ploeg", zegt Kums op de website van AA Gent. Kums moet het al een tijdje zonder Vadis Odjidja stellen.
"Zijn afwezigheid is een gemis voor de hele ploeg. Hij is een topspeler die de ruimte ziet en steeds voor de aanvallende optie gaat. Hopelijk kan hij een van dezer dagen terug aansluiten op de groepstrainingen en mogen we hem snel terug in de selectie verwachten", aldus Kums.
POLL: Is Kums weer goed bezig?