'Beerschot laat verdediger alweer vertrekken'

door
'Beerschot laat verdediger alweer vertrekken'

Beerschot is na een uitstekende start de voorbije weken wat weggezakt en moet nu nog knokken om een plaats in de play-offs te bemachtigen. De Ratten staan na 24 speeldagen op een negende plaats, maar wel met hetzelfde puntenaantal als nummer acht Charleroi. Ze hebben dus nog tien matchen om een plaatsje te stijgen, maar rekenen daarbij niet op een verdediger.


Dario Van den Buijs staat immers alweer op het punt om het Kiel te verlaten. De 25-jarige verdediger was pas in de zomer neergestreken, nadat Beerschot hem transfervrij weggehaald had bij Heracles. Bij Beerschot kwam Van den Buijs wel regelmatig in actie, maar een vaste basisplaats afdwingen lukte hem niet. Zijn teller staat momenteel op achttien competitiematchen, waarvan slechts zeven als titularis. 

Volgens Gazet van Antwerpen keert Van den Buijs nu tijdelijk terug naar de Eredivisie, want Beerschot zou hem voor de rest van het seizoen verhuren aan Fortuna Sittard. Daar hoopt de Belg op meer speeltijd. Van den Buijs kwam voor zijn passages bij Heracles en Beerschot ook nog uit voor Club Brugge en FC Eindhoven.

POLL: Zal hij nog terugkeren bij Beerschot?

Meest recent

Club Brugge slikt gigantische domper voor Anderlecht

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Blauw-Zwart is op ...

236
236
Selectie Anderlecht: Hasi recupereert 3 belangrijke pionnen

Zondag zullen vrijwel alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar staat om 18u ...

30
30
Antwerp verbreekt samenwerking: 'Lucratieve deal op komst'

Antwerp speelt voorlopig een seizoen met twee gezichten: prima voor nieuwjaar, slabakkend in 2025. ...

530
530
Cercle laat behoud liggen: woeste reactie De Wulf en spelers

Cercle Brugge had zich dit weekend kunnen verzekeren van het behoud in de Jupiler Pro League, maar ...

109
109
'Supertransfer De Cuyper in versnelling door... Real Madrid'

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de absolute smaakmakers bij Club Brugge. Zowel ...

110
110
Mixed XI Anderlecht en Club Brugge: Proto maakt harde keuzes

Zondagavond kruisen rivalen RSC Anderlecht en Club Brugge de degens met mekaar in de finale van de ...

154
154
'Alonso deelt Barça meteen tik uit als Real-trainer'

Het heeft er alle schijn van dat Carlo Ancelotti weldra zijn vertrek aankondigd als trainer van Real ...

114
114
Promovendus Zulte Waregem pakt uit met ferme stunt

Sven Vandenbroeck heeft het dan toch maar mooi geflikt met Zulte Waregem. De voormalig coach van SK ...

857
857
Nieuwe uitdaging na Patro Eisden: Stijnen dropt grote hint

Patro Eisden en Lokeren-Temse staan tegenover elkaar in de Promotie Play-Offs. Stijn Stijnen gaf een ...

472
472
Transferplannen Genk: twee sterkhouders naar uitgang?

KRC Genk kent een sterk seizoen en de Limburgers doen nog volop mee voor de titel ondanks een ...

228
228
Verlengd verblijf bij Club? De Cuyper gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zondagavond beslag leggen op de Beker van België. Voor Maxim De Cuyper kan dat ...

317
317
Talisman Tielemans! Duivel matchwinnaar bij gouden zege Villa

Aston Villa mag blijven hopen op een plekje in de Champions League van volgend seizoen. De club uit ...

76
76
Anderlecht krijgt last-minute grote opsteker voor bekerfinale

RSC Anderlecht legde zaterdag de laatste hand aan de voorbereidingen op de bekerfinale van ...

515
515
'Toekomst De Bruyne krijgt vorm: concrete gesprekken lopen'

Kevin De Bruyne toonde vrijdagavond dat hij nog lang niet versleten is en kroonde zich namens ...

278
278
'JPL-sterkhouder op komst: Anderlecht trekt transfer naar zich toe'

Terwijl coach Besnik Hasi zijn troepen bij RSC Anderlecht klaarstoomt voor de o zo belangrijke ...

798
798
'Bayern verliest boegbeeld: einde carrière plots op tafel'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

165
165
AA Gent speelt met vuur: 'voorbeeldspeler' richting exit

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

503
503
TU: 'Anderlecht wil sterhouder Standard, Liverpool lonkt naar Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Vertonghen gooit alle kaarten voor bekerfinale op tafel

Jan Vertonghen viel tegen Royal Antwerp FC al in en de verdediger lijkt ook klaar voor de ...

150
150
Fink is duidelijk: monstertransfer naar Manchester City?

Thorsten Fink was uitstekend begonnen bij KRC Genk. De Duitse oefenmeester loodste de Limburgse ...

347
347

Meer sportnieuws