'Club Brugge grijpt naast ervaren pion uit de Premier League'

door
'Club Brugge grijpt naast ervaren pion uit de Premier League'

Club Brugge staat op het punt om Krépin Diatta aan AS Monaco te verliezen. Daardoor moet Blauw-Zwart op zoek gaan naar een nieuwe rechterflankspeler. Het denkt aan een speler uit de Premier League.


Volgens CBS Sports heeft de landskampioen zijn oog laten vallen op DeAndre Yedlin van Newcastle United. De 27-jarige Amerikaanse international beschikt er over een aflopend contract en wil The Magpies graag verlaten. Hij komt er te weinig aan de bak en speelde dit seizoen nog maar 437 minuten. Yedlin speelt al sinds 2016, toen het hem voor 6 miljoen euro overnam van Tottenham, voor de ex-club van Philippe Albert.

Volgens Transfermarkt.nl heeft de speler, die jaren geleden ook naar Anderlecht kon, een marktwaarde van 5 miljoen euro. Yedlin heeft 113 matchen in de Premier League op de teller en geniet ook interesse van Besiktas, Augsburg, Werder Bremen, Trabzonspor en FSV Mainz. De speler gaf al aan dat hij Newcastle wil verlaten, want er zijn geen gesprekken gaande over een nieuw contract.

UPDATE 29/01

Club Brugge is aan het zoeken naar versterking, maar die zoektocht verloopt zéér moeizaam. Blauw-Zwart heeft tal van flankspelers op zijn verlanglijst staan, maar tot op heden ving het overal bot. DeAndre Yedlin is de volgende naam die men van de shortlist mag schrappen. De Amerikaanse flankverdediger van Newcastle United lijkt immers op het punt te staan om naar Galatasaray te verhuizen.

LEES OOK: ‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Domper?

Meest recent

Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

54
54
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

32
32
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

196
196
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

128
128
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

165
165
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

401
401
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

71
71
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

61
61
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

153
153
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

395
395
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

171
171
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

86
86
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

342
342
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

450
450
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

48
48
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

190
190
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

674
674
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

184
184
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

138
138
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

200
200
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

382
382
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

86
86
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

252
252
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383

Meer sportnieuws