Zoutloze pot voetbal eindigt onbeslist op het Kiel

door
Zoutloze pot voetbal eindigt onbeslist op het Kiel

Na een al bij al matige pot voetbal hebben Beerschot en KV Kortrijk de punten gedeeld. De bezoekers kregen de beste kansen op het Kiel maar uiteindelijk eindigde de wedstrijd op een droge 0-0. Voor KVK is het wel het eerste punt in vier wedstrijden.

Beerschot kon vorig weekend voor het eerst sinds lang nog eens feesten. Op het veld van Zulte Waregem boekten de Mannekes eindelijk nog eens een zege. Tegenstander KV Kortrijk verloor zijn laatste drie duels en was nog niet helemaal zeker van het behoud. Bij de Kerels kwamen nieuwkomers Gano en Palaversa in het team. Bij de thuisploeg kreeg Eleke zijn kans diep in de spits.
Weerbaar KV Kortrijk krijg beste kansen
In een evenwichtige openingsfase zorgde Chevalier na tien minuten spelen voor het eerste gevaar met een afstandsschot, dat vloog net naast de verkeerde kant van de paal. Het spel golfde nadien ook goed over en weer maar echte kansen bleven voorlopig wel uit. Yves Vanderhaeghe had zijn pionnen keurig neergezet en de creatieve breinen van Beerschot vonden daar voorlopig geen antwoord op. Halfweg de eerste helft trapte Makarenko een metertje naast de kooi van Mike Vanhamel. KVK was de enige ploeg die kansen bleef afdwingen, iets voorbij het halfuur dwong een deviatie van Gano de thuisdoelman tot een prachtige redding. Halfweg stond het nog 0-0 op het Kiel.

Vanhamel pakte uit met een prachtige redding, halfweg stond het nog 0-0.
Wedstrijd komt nooit helemaal 'los'
Ook na de pauze bleef KV Kortrijk de betere ploeg met al vroeg een mogelijkheid voor Selemani, hij schoot in het zijnet. Een paar minuten later had Vanhamel opnieuw een prachtige redding in huis op de poging van Jonckheere. De Kerels vergaten voorlopig om zichzelf te belonen. Op twintig minuten van het einde schoot ook Sainsbury vanuit een prima positie voorlangs. Met het ingaan van het slotkwartier kwamen de Mannekes eindelijk wat opzetten: eerst kwam invaller Tissoudali een teen tekort, even later hield doelman Ilic draaischijf Holzhauser van een doelpunt. Uiteindelijk zou de wedstrijd eindigen zoals ze begon, met een droge 0-0. Daar schieten beide ploegen weinig mee op.


LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Wie verdiende de zege?

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

34
34
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

91
91
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

54
54
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

33
33
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

108
108
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

86
86
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

33
33
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

110
110
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

363
363
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

140
140
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

107
107
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

240
240
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

334
334
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

589
589
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

261
261
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

244
244
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

213
213
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

159
159
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

509
509
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1125
1125
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

645
645

Meer sportnieuws