TRANSFERUURTJE: 'Club heeft spits beet, eerste zomeraanwinst Anderlecht'

260
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft spits beet, eerste zomeraanwinst Anderlecht'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt snel zijn volgende aanwinst voor te gaan stellen. Daniel Perez stapte dinsdag op het vliegtuig naar België en lijkt dus op weg om zijn transfer helemaal af te gaan ronden. De 19-jarige Venezolaanse spits zou in eerste instantie bij Club NXT gaan spelen. Ook Facundo Pellistri zou nog kunnen komen. De winger van Manchester United geniet ook interesse van Alaves, maar Club zou de beste papieren hebben voor een transfer.



Verder zou Club ook Noa Lang definitief overgenomen hebben. De flankaanvaller werd in eerste instantie gehuurd van Ajax, maar dat zou al omgezet zijn in een definitieve transfer. Club heeft daarvoor 6,5 miljoen euro op tafel gelegd. Simon Deli blijft in de belangstelling staan van Fenerbahçe, maar de Turken blijven vasthouden aan hun bod van 2,5 miljoen euro. Club wil dan weer minstens 3 miljoen vangen. Luan Peres trekt definitief naar Santos, dat meer dan 3 miljoen euro zou betalen voor de verdediger.

Anderlecht lijkt voor deze winter klaar te zijn met zijn inkomende transferhuiswerk, maar zou wel al een eerste aanwinst voor volgend seizoen gestrikt hebben. Het zou een akkoord hebben met Wajdi Kechrida, een 25-jarige rechtsachter van ES Sahel. Daar is de Tunesiër einde contract, waardoor hij straks gratis de overstap zou kunnen maken. De transfer van Mykola Kukharevych lijkt voorlopig van de baan, want Ruch Lviv heeft het laatste bod van Anderlecht geweigerd.



Paars-Wit stalde ook Mustapha Bundu bij FC Kopenhagen, maar ook AS Eupen probeerde de aanvaller binnen te halen. De Panda's zijn er wel in geslaagd om Rocky Bushiri terug te halen. De verdediger was bij KV Mechelen geen titularis meer en wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Norwich City.

Antwerp heeft dinsdag afscheid genomen van Manuel Benson. De flankaanvaller gaat op zoek naar speelminuten in de Eredivisie, want hij trekt op huurbasis naar PEC Zwolle. De Nederlanders hebben geen aankoopoptie weten te bedingen. Antwerp grijpt wel naast de komst van Adolfo Gaich, maar zou al werk maken van een andere spits. Ook de komst van Ortwin De Wolf is nog steeds aan de orde.



Charleroi zou opnieuw werk maken van een opvallende transfer. Na de komst van Jordan Botaka en Ognjen Vranjes zou het nu immers ook Kylian Hazard willen binnenhalen. De aanvaller zit bij Cercle Brugge tegenwoordig in de B-kern en er zouden al gesprekken plaatsgevonden hebben. Van een akkoord is evenwel nog geen sprake.

BUITENLAND

Een dik jaar na zijn ontslag bij PSV zou Mark van Bommel zijn terugkeer kunnen maken als trainer. Hij zou namelijk gesignaleerd zijn bij Willem II, dat op zoek is naar een nieuwe coach nadat Adrie Koster ontslagen werd. De club uit Tilburg eindigde vorig seizoen nog knap vijfde, maar is nu weggezakt naar de voorlaatste plaats.

LEES OOK: Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Kan Club beter een ander talent halen dan Pellistri te huren?

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

14
14
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

35
35
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

36
36
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

39
39
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

135
135
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

200
200
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

68
68
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

391
391
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

394
394
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

194
194
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

191
191
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1665
1665
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

389
389
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

307
307
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

328
328
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws