TRANSFERUURTJE: 'Club heeft spits beet, eerste zomeraanwinst Anderlecht'

260 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft spits beet, eerste zomeraanwinst Anderlecht'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt snel zijn volgende aanwinst voor te gaan stellen. Daniel Perez stapte dinsdag op het vliegtuig naar België en lijkt dus op weg om zijn transfer helemaal af te gaan ronden. De 19-jarige Venezolaanse spits zou in eerste instantie bij Club NXT gaan spelen. Ook Facundo Pellistri zou nog kunnen komen. De winger van Manchester United geniet ook interesse van Alaves, maar Club zou de beste papieren hebben voor een transfer.



Verder zou Club ook Noa Lang definitief overgenomen hebben. De flankaanvaller werd in eerste instantie gehuurd van Ajax, maar dat zou al omgezet zijn in een definitieve transfer. Club heeft daarvoor 6,5 miljoen euro op tafel gelegd. Simon Deli blijft in de belangstelling staan van Fenerbahçe, maar de Turken blijven vasthouden aan hun bod van 2,5 miljoen euro. Club wil dan weer minstens 3 miljoen vangen. Luan Peres trekt definitief naar Santos, dat meer dan 3 miljoen euro zou betalen voor de verdediger.

Anderlecht lijkt voor deze winter klaar te zijn met zijn inkomende transferhuiswerk, maar zou wel al een eerste aanwinst voor volgend seizoen gestrikt hebben. Het zou een akkoord hebben met Wajdi Kechrida, een 25-jarige rechtsachter van ES Sahel. Daar is de Tunesiër einde contract, waardoor hij straks gratis de overstap zou kunnen maken. De transfer van Mykola Kukharevych lijkt voorlopig van de baan, want Ruch Lviv heeft het laatste bod van Anderlecht geweigerd.



Paars-Wit stalde ook Mustapha Bundu bij FC Kopenhagen, maar ook AS Eupen probeerde de aanvaller binnen te halen. De Panda's zijn er wel in geslaagd om Rocky Bushiri terug te halen. De verdediger was bij KV Mechelen geen titularis meer en wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Norwich City.

Antwerp heeft dinsdag afscheid genomen van Manuel Benson. De flankaanvaller gaat op zoek naar speelminuten in de Eredivisie, want hij trekt op huurbasis naar PEC Zwolle. De Nederlanders hebben geen aankoopoptie weten te bedingen. Antwerp grijpt wel naast de komst van Adolfo Gaich, maar zou al werk maken van een andere spits. Ook de komst van Ortwin De Wolf is nog steeds aan de orde.



Charleroi zou opnieuw werk maken van een opvallende transfer. Na de komst van Jordan Botaka en Ognjen Vranjes zou het nu immers ook Kylian Hazard willen binnenhalen. De aanvaller zit bij Cercle Brugge tegenwoordig in de B-kern en er zouden al gesprekken plaatsgevonden hebben. Van een akkoord is evenwel nog geen sprake.

BUITENLAND

Een dik jaar na zijn ontslag bij PSV zou Mark van Bommel zijn terugkeer kunnen maken als trainer. Hij zou namelijk gesignaleerd zijn bij Willem II, dat op zoek is naar een nieuwe coach nadat Adrie Koster ontslagen werd. De club uit Tilburg eindigde vorig seizoen nog knap vijfde, maar is nu weggezakt naar de voorlaatste plaats.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Kan Club beter een ander talent halen dan Pellistri te huren?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

32
32
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

28
28
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

158
158
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

124
124
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

335
335
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

430
430
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

322
322
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

676
676
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

506
506
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

147
147
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1089
1089
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

658
658
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

247
247
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

509
509
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1257
1257
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

636
636

Meer sportnieuws