Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

door
Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

Royal Antwerp FC heeft een goede zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. Het won met 0-2 bij KAS Eupen. Waasland-Beveren incasseerde dan weer een zure nederlaag, door alsnog met 2-3 de boot in te gaan.


Eupen-Antwerp 0-2

Eupen begon goed aan de partij, maar Gouden Schoen Lior Refaelov zorgde al snel voor de 0-1. Antwerp had de partij nadien onder controle en profiteerde van een fout van doelman Theo Defourny om via Abdoulaye Seck de 0-2 te scoren. Zo leek de partij bij de rust al beslist te zijn.

In de tweede periode kreeg Refaelov net voor het uur een uitgelezen kans om de partij te beslissen. Hij mocht een strafschop omzetten, maar Defourny stopte hem. Geen 0-3. Het bleef 0-2, ook al trof Prevljak nog de lat.

Waasland-Beveren-KV Mechelen 2-3

De thuisploeg kwam via Michael Frey al snel dichtbij de 1-0, maar Yanncik Thoelen bracht redding. Aan de overzijde was het wel raak via Sandy Walsh. De Maneblussers gingen nadien verder op hun elan en Marian Shved scoorde al na 21 minuten de 0-2. Nicky Hayen zag het met lede ogen aan en zag dat de 0-3 maar net werd vermeden.

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig te beleven, maar op het uur wist Jordan Faucher de aansluitingstreffer te scoren. Er was weer spanning in de wedstrijd. De Waaslanders roken bloed en ze gingen hun prooi ten lijf. Faucher beet zich vast in de defensie van Mechelen en wist na 70 minuten de 2-2 te scoren. Een zeer mooie comeback en Waasland-Beveren dacht nu uiteraard ook aan de drie punten. Een derde doelpunt kwam er echter niet meer voor de thuisploeg, wel voor Mechelen. Shved zorgde in de 93ste minuut voor de 2-3.


LEES OOK: Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Gaat Antwerp PO I halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

7
7
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

24
24
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

67
67
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

108
108
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

125
125
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

200
200
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

145
145
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

408
408
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

147
147
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

258
258
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

285
285
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

307
307
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

212
212
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

132
132
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

161
161
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1423
1423
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws