Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

door
Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

Royal Antwerp FC heeft een goede zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. Het won met 0-2 bij KAS Eupen. Waasland-Beveren incasseerde dan weer een zure nederlaag, door alsnog met 2-3 de boot in te gaan.


Eupen-Antwerp 0-2

Eupen begon goed aan de partij, maar Gouden Schoen Lior Refaelov zorgde al snel voor de 0-1. Antwerp had de partij nadien onder controle en profiteerde van een fout van doelman Theo Defourny om via Abdoulaye Seck de 0-2 te scoren. Zo leek de partij bij de rust al beslist te zijn.

In de tweede periode kreeg Refaelov net voor het uur een uitgelezen kans om de partij te beslissen. Hij mocht een strafschop omzetten, maar Defourny stopte hem. Geen 0-3. Het bleef 0-2, ook al trof Prevljak nog de lat.

Waasland-Beveren-KV Mechelen 2-3

De thuisploeg kwam via Michael Frey al snel dichtbij de 1-0, maar Yanncik Thoelen bracht redding. Aan de overzijde was het wel raak via Sandy Walsh. De Maneblussers gingen nadien verder op hun elan en Marian Shved scoorde al na 21 minuten de 0-2. Nicky Hayen zag het met lede ogen aan en zag dat de 0-3 maar net werd vermeden.

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig te beleven, maar op het uur wist Jordan Faucher de aansluitingstreffer te scoren. Er was weer spanning in de wedstrijd. De Waaslanders roken bloed en ze gingen hun prooi ten lijf. Faucher beet zich vast in de defensie van Mechelen en wist na 70 minuten de 2-2 te scoren. Een zeer mooie comeback en Waasland-Beveren dacht nu uiteraard ook aan de drie punten. Een derde doelpunt kwam er echter niet meer voor de thuisploeg, wel voor Mechelen. Shved zorgde in de 93ste minuut voor de 2-3.


LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Gaat Antwerp PO I halen?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

19
19
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

71
71
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

407
407
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

43
43
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

581
581
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

65
65
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

141
141
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

827
827
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

88
88
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

589
589
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

401
401
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1294
1294
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

371
371
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

44
44
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

217
217
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

524
524
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

340
340
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

917
917
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

660
660
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

640
640
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws