Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

307 stemmen
Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

Royal Antwerp FC heeft een goede zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. Het won met 0-2 bij KAS Eupen. Waasland-Beveren incasseerde dan weer een zure nederlaag, door alsnog met 2-3 de boot in te gaan.


Eupen-Antwerp 0-2

Eupen begon goed aan de partij, maar Gouden Schoen Lior Refaelov zorgde al snel voor de 0-1. Antwerp had de partij nadien onder controle en profiteerde van een fout van doelman Theo Defourny om via Abdoulaye Seck de 0-2 te scoren. Zo leek de partij bij de rust al beslist te zijn.

In de tweede periode kreeg Refaelov net voor het uur een uitgelezen kans om de partij te beslissen. Hij mocht een strafschop omzetten, maar Defourny stopte hem. Geen 0-3. Het bleef 0-2, ook al trof Prevljak nog de lat.

Waasland-Beveren-KV Mechelen 2-3

De thuisploeg kwam via Michael Frey al snel dichtbij de 1-0, maar Yanncik Thoelen bracht redding. Aan de overzijde was het wel raak via Sandy Walsh. De Maneblussers gingen nadien verder op hun elan en Marian Shved scoorde al na 21 minuten de 0-2. Nicky Hayen zag het met lede ogen aan en zag dat de 0-3 maar net werd vermeden.

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig te beleven, maar op het uur wist Jordan Faucher de aansluitingstreffer te scoren. Er was weer spanning in de wedstrijd. De Waaslanders roken bloed en ze gingen hun prooi ten lijf. Faucher beet zich vast in de defensie van Mechelen en wist na 70 minuten de 2-2 te scoren. Een zeer mooie comeback en Waasland-Beveren dacht nu uiteraard ook aan de drie punten. Een derde doelpunt kwam er echter niet meer voor de thuisploeg, wel voor Mechelen. Shved zorgde in de 93ste minuut voor de 2-3.


LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Gaat Antwerp PO I halen?

Meest recent

Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

13
13
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

112
112
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

22
22
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

194
194
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

444
444
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

642
642
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

88
88
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

501
501
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

86
86
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

124
124
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

83
83
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

139
139
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

350
350
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

668
668
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

272
272
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

466
466
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

389
389
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

216
216
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

99
99
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

162
162
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

374
374
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

380
380

Meer sportnieuws