Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

door
Antwerp wint vlot, KV Mechelen pakt zege in extra tijd

Royal Antwerp FC heeft een goede zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. Het won met 0-2 bij KAS Eupen. Waasland-Beveren incasseerde dan weer een zure nederlaag, door alsnog met 2-3 de boot in te gaan.


Eupen-Antwerp 0-2

Eupen begon goed aan de partij, maar Gouden Schoen Lior Refaelov zorgde al snel voor de 0-1. Antwerp had de partij nadien onder controle en profiteerde van een fout van doelman Theo Defourny om via Abdoulaye Seck de 0-2 te scoren. Zo leek de partij bij de rust al beslist te zijn.

In de tweede periode kreeg Refaelov net voor het uur een uitgelezen kans om de partij te beslissen. Hij mocht een strafschop omzetten, maar Defourny stopte hem. Geen 0-3. Het bleef 0-2, ook al trof Prevljak nog de lat.

Waasland-Beveren-KV Mechelen 2-3

De thuisploeg kwam via Michael Frey al snel dichtbij de 1-0, maar Yanncik Thoelen bracht redding. Aan de overzijde was het wel raak via Sandy Walsh. De Maneblussers gingen nadien verder op hun elan en Marian Shved scoorde al na 21 minuten de 0-2. Nicky Hayen zag het met lede ogen aan en zag dat de 0-3 maar net werd vermeden.

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig te beleven, maar op het uur wist Jordan Faucher de aansluitingstreffer te scoren. Er was weer spanning in de wedstrijd. De Waaslanders roken bloed en ze gingen hun prooi ten lijf. Faucher beet zich vast in de defensie van Mechelen en wist na 70 minuten de 2-2 te scoren. Een zeer mooie comeback en Waasland-Beveren dacht nu uiteraard ook aan de drie punten. Een derde doelpunt kwam er echter niet meer voor de thuisploeg, wel voor Mechelen. Shved zorgde in de 93ste minuut voor de 2-3.


LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Gaat Antwerp PO I halen?

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

6
6
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

7
7
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

100
100
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

197
197
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

484
484
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

47
47
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

92
92
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

94
94
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

536
536
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

314
314
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

361
361
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

149
149
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

399
399
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

257
257
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1109
1109
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

279
279
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

99
99
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

193
193
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws