'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

581
'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

Het einde van de transferperiode komt stilaan in zicht, en dat zorgt ervoor dat er heel wat staat te gebeuren bij de Belgische clubs. Zo nam Club Brugge na Michael Krmencik en Siebe Schrijvers ook al afscheid van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, en zien ze bij Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid nog iemand vertrekken.


Luan Peres trekt volgens het Braziliaanse Gazeta Esportiva definitief richting Santos. In een interview met de voorzitter van de Braziliaanse topclub maakte de krant alle details van de transfer bekend. Zo heeft Club Brugge de uitleenbeurt van Luan Peres eerst verlengd tot 15 februari, en ontvangt het daarna drie miljoen euro. Het totale bedrag zal in verschillende schijven worden overgemaakt. Club betaalde in 2018 nog 500.000 euro voor Peres, een investering die zich ondanks zijn mislukte passage dus in zesvoud uitbetaalt.

UPDATE 18u50
Club Brugge rekent zich dus rijk voor Peres, die in Jan Breydel louter herinnerd zal worden om zijn gemiste kopbalkans tegen Atlético Madrid. Voor het overige kwam de intussen 26-jarige immers weinig in actie bij Blauw-Zwart, waar hij afklokt op amper zes optredens. Toch levert de linksvoetige verdediger, die nog tot 2022 onder contract lag, Club een aardige stuiver op. Het Nieuwsblad vernam van Brugse bronnen zelfs dat de totale vergoeding van Santos nog wat hoger ligt dan de vermelde drie miljoen. Een mooie bonus dus voor de landskampioen.

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

Peres kreeg te weinig kansen bij Club Brugge

Meest recent

Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

0
0
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

50
50
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

14
14
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

44
44
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

51
51
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

205
205
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

338
338
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

106
106
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

253
253
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

131
131
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

102
102
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

454
454
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

35
35
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

550
550
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

765
765
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

635
635
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

224
224
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1126
1126
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

217
217

Meer sportnieuws