'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

door
'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

Het einde van de transferperiode komt stilaan in zicht, en dat zorgt ervoor dat er heel wat staat te gebeuren bij de Belgische clubs. Zo nam Club Brugge na Michael Krmencik en Siebe Schrijvers ook al afscheid van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, en zien ze bij Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid nog iemand vertrekken.


Luan Peres trekt volgens het Braziliaanse Gazeta Esportiva definitief richting Santos. In een interview met de voorzitter van de Braziliaanse topclub maakte de krant alle details van de transfer bekend. Zo heeft Club Brugge de uitleenbeurt van Luan Peres eerst verlengd tot 15 februari, en ontvangt het daarna drie miljoen euro. Het totale bedrag zal in verschillende schijven worden overgemaakt. Club betaalde in 2018 nog 500.000 euro voor Peres, een investering die zich ondanks zijn mislukte passage dus in zesvoud uitbetaalt.

UPDATE 18u50
Club Brugge rekent zich dus rijk voor Peres, die in Jan Breydel louter herinnerd zal worden om zijn gemiste kopbalkans tegen Atlético Madrid. Voor het overige kwam de intussen 26-jarige immers weinig in actie bij Blauw-Zwart, waar hij afklokt op amper zes optredens. Toch levert de linksvoetige verdediger, die nog tot 2022 onder contract lag, Club een aardige stuiver op. Het Nieuwsblad vernam van Brugse bronnen zelfs dat de totale vergoeding van Santos nog wat hoger ligt dan de vermelde drie miljoen. Een mooie bonus dus voor de landskampioen.

LEES OOK: Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

Peres kreeg te weinig kansen bij Club Brugge

Meest recent

'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

5
5
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

73
73
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

156
156
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

103
103
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

47
47
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

94
94
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

126
126
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

356
356
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

311
311
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

220
220
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

238
238
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

202
202
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

136
136
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

147
147
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

185
185
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

459
459
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

414
414
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

297
297
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

148
148
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

457
457
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

857
857
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

294
294
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

248
248

Meer sportnieuws