'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

door
'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

Het einde van de transferperiode komt stilaan in zicht, en dat zorgt ervoor dat er heel wat staat te gebeuren bij de Belgische clubs. Zo nam Club Brugge na Michael Krmencik en Siebe Schrijvers ook al afscheid van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, en zien ze bij Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid nog iemand vertrekken.


Luan Peres trekt volgens het Braziliaanse Gazeta Esportiva definitief richting Santos. In een interview met de voorzitter van de Braziliaanse topclub maakte de krant alle details van de transfer bekend. Zo heeft Club Brugge de uitleenbeurt van Luan Peres eerst verlengd tot 15 februari, en ontvangt het daarna drie miljoen euro. Het totale bedrag zal in verschillende schijven worden overgemaakt. Club betaalde in 2018 nog 500.000 euro voor Peres, een investering die zich ondanks zijn mislukte passage dus in zesvoud uitbetaalt.

UPDATE 18u50
Club Brugge rekent zich dus rijk voor Peres, die in Jan Breydel louter herinnerd zal worden om zijn gemiste kopbalkans tegen Atlético Madrid. Voor het overige kwam de intussen 26-jarige immers weinig in actie bij Blauw-Zwart, waar hij afklokt op amper zes optredens. Toch levert de linksvoetige verdediger, die nog tot 2022 onder contract lag, Club een aardige stuiver op. Het Nieuwsblad vernam van Brugse bronnen zelfs dat de totale vergoeding van Santos nog wat hoger ligt dan de vermelde drie miljoen. Een mooie bonus dus voor de landskampioen.

LEES OOK: De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Peres kreeg te weinig kansen bij Club Brugge

Meest recent

Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

201
201
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

31
31
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

66
66
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

213
213
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

83
83
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

41
41
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

158
158
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

179
179
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

330
330
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

317
317
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

226
226
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

154
154
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

63
63
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

67
67
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

593
593
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

217
217
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

304
304
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

237
237
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

346
346
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

46
46
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

288
288
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

314
314
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

174
174
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

44
44
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

250
250

Meer sportnieuws