'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

door
'Club Brugge vangt extra bonus voor floptransfer'

Het einde van de transferperiode komt stilaan in zicht, en dat zorgt ervoor dat er heel wat staat te gebeuren bij de Belgische clubs. Zo nam Club Brugge na Michael Krmencik en Siebe Schrijvers ook al afscheid van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis, en zien ze bij Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid nog iemand vertrekken.


Luan Peres trekt volgens het Braziliaanse Gazeta Esportiva definitief richting Santos. In een interview met de voorzitter van de Braziliaanse topclub maakte de krant alle details van de transfer bekend. Zo heeft Club Brugge de uitleenbeurt van Luan Peres eerst verlengd tot 15 februari, en ontvangt het daarna drie miljoen euro. Het totale bedrag zal in verschillende schijven worden overgemaakt. Club betaalde in 2018 nog 500.000 euro voor Peres, een investering die zich ondanks zijn mislukte passage dus in zesvoud uitbetaalt.

UPDATE 18u50
Club Brugge rekent zich dus rijk voor Peres, die in Jan Breydel louter herinnerd zal worden om zijn gemiste kopbalkans tegen Atlético Madrid. Voor het overige kwam de intussen 26-jarige immers weinig in actie bij Blauw-Zwart, waar hij afklokt op amper zes optredens. Toch levert de linksvoetige verdediger, die nog tot 2022 onder contract lag, Club een aardige stuiver op. Het Nieuwsblad vernam van Brugse bronnen zelfs dat de totale vergoeding van Santos nog wat hoger ligt dan de vermelde drie miljoen. Een mooie bonus dus voor de landskampioen.

LEES OOK: Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Peres kreeg te weinig kansen bij Club Brugge

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

17
17
D-day in DAZN-affaire: drastische beslissing op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

4
4
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

69
69
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

53
53
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

35
35
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

149
149
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

140
140
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

170
170
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

85
85
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

313
313
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

495
495
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

97
97
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

30
30
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

499
499
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

122
122
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

182
182
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

289
289
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2625
2625
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

203
203
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

595
595
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

287
287

Meer sportnieuws