'Club Brugge heeft beet: aanvaller op vliegtuig richting België'

door
'Club Brugge heeft beet: aanvaller op vliegtuig richting België'

Club Brugge vatte de mercato op indrukwekkende wijze aan met het aantrekken van Bas Dost en Stefano Denswil, maar het huiswerk van Blauw-Zwart zit er nog niet op. Zo blijft de landskampioen de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. En die lijkt men nu gevonden te hebben in Venezuela.


Het lokale medium Futve meldt namelijk dat de aanvaller Daniel Pérez goed op weg is naar Blauw-Zwart. De Venezolaanse jeugd-international komt momenteel in eigen land uit voor de topclub Metropolitanos FC, waar hij in het voorbije seizoen met succes de overstap van de beloften naar de A-ploeg maakt. Pérez kon rekenen op nog meer interesse vanuit Europa. Zo wordt onder meer Atalanta genoemd. Maar volgens bovengenoemde bron troeft Club de concurrentie af door de afkoopclausule in zijn contract te activeren. Die bedraagt zo'n 250.000 dollar, een slordige 207.000 euro. Pérez zou in eerste instantie aansluiten bij Club NXT.

UPDATE 25/01
De verwachte komst van de Venezolaanse aanvaller heeft vertraging opgelopen, zo melden lokale bronnen. Diverse administratieve problemen zouden aan de basis liggen van dit euvel. Toch hoeft Club niet te wanhopen. Pérez wacht momenteel op de laatste papieren, maar zijn visum zou inmiddels al zijn goedgekeurd. Normaal gezien kan hij in de loop van deze week afreizen naar Europa. Veel tijd is er weliswaar niets meer, binnen een week sluit de transfermarkt in ons land.

UPDATE 26/01
De laatste obstakels zijn tijdig uit de weg geruimd, want op zijn persoonlijke Instagram-pagina liet Pérez dinsdag zien hoe het vliegtuig opstapte. Die post werd vergezeld door een blauw en zwart bolletje, een zoveelste bevestiging dat Club Brugge zijn bestemming wordt. Ook de plaatselijke media in Venezuela hebben daar geen twijfels meer over en stellen dat de 19-jarige spits op weg is naar België. Daar zal hij allicht eerst aansluiten bij Club NXT in 1B.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Hoeveel doelpunten zal Pérez dit seizoen nog scoren in 1B?

Meest recent

'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

22
22
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

130
130
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

146
146
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

25
25
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

64
64
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

50
50
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

39
39
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

95
95
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

51
51
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

66
66
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

81
81
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

72
72
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

158
158
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

521
521
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

167
167
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

213
213
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

281
281
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

207
207
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

488
488
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

267
267
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

162
162
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

754
754
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125

Meer sportnieuws