'Club Brugge heeft beet: aanvaller op vliegtuig richting België'

door
'Club Brugge heeft beet: aanvaller op vliegtuig richting België'

Club Brugge vatte de mercato op indrukwekkende wijze aan met het aantrekken van Bas Dost en Stefano Denswil, maar het huiswerk van Blauw-Zwart zit er nog niet op. Zo blijft de landskampioen de markt afspeuren naar interessante opportuniteiten. En die lijkt men nu gevonden te hebben in Venezuela.


Het lokale medium Futve meldt namelijk dat de aanvaller Daniel Pérez goed op weg is naar Blauw-Zwart. De Venezolaanse jeugd-international komt momenteel in eigen land uit voor de topclub Metropolitanos FC, waar hij in het voorbije seizoen met succes de overstap van de beloften naar de A-ploeg maakt. Pérez kon rekenen op nog meer interesse vanuit Europa. Zo wordt onder meer Atalanta genoemd. Maar volgens bovengenoemde bron troeft Club de concurrentie af door de afkoopclausule in zijn contract te activeren. Die bedraagt zo'n 250.000 dollar, een slordige 207.000 euro. Pérez zou in eerste instantie aansluiten bij Club NXT.

UPDATE 25/01
De verwachte komst van de Venezolaanse aanvaller heeft vertraging opgelopen, zo melden lokale bronnen. Diverse administratieve problemen zouden aan de basis liggen van dit euvel. Toch hoeft Club niet te wanhopen. Pérez wacht momenteel op de laatste papieren, maar zijn visum zou inmiddels al zijn goedgekeurd. Normaal gezien kan hij in de loop van deze week afreizen naar Europa. Veel tijd is er weliswaar niets meer, binnen een week sluit de transfermarkt in ons land.

UPDATE 26/01
De laatste obstakels zijn tijdig uit de weg geruimd, want op zijn persoonlijke Instagram-pagina liet Pérez dinsdag zien hoe het vliegtuig opstapte. Die post werd vergezeld door een blauw en zwart bolletje, een zoveelste bevestiging dat Club Brugge zijn bestemming wordt. Ook de plaatselijke media in Venezuela hebben daar geen twijfels meer over en stellen dat de 19-jarige spits op weg is naar België. Daar zal hij allicht eerst aansluiten bij Club NXT in 1B.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Hoeveel doelpunten zal Pérez dit seizoen nog scoren in 1B?

Meest recent

'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

37
37
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

65
65
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

270
270
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

323
323
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

127
127
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

127
127
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

311
311
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

73
73
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

526
526
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

166
166
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

320
320
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

564
564
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

198
198
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

184
184
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

171
171
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

455
455
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

81
81
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

205
205
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

819
819
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

698
698
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

380
380
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

200
200

Meer sportnieuws