'Vercauteren al op weg naar de uitgang bij Antwerp?'

door
'Vercauteren al op weg naar de uitgang bij Antwerp?'

In pas zijn vierde match als coach van Antwerp staat er vanavond in Eupen al flink wat druk op de ketel voor Frank Vercauteren. Zowel de spelers als supporters van de Great Old lijken namelijk niet helemaal tevreden met de stijlbreuk die hij veroorzaakte sinds het vertrek van Ivan Leko. Hier en daar valt zelfs reeds het woord miscast te horen.


Nochtans begon Vercauteren met een zes op zes uitstekend aan zijn avontuur op de Bosuil, al was het spektakel in de zuinige 1-0 zeges tegen AA Gent en Cercle Brugge al ver te zoeken. Als excuus kon de kersvers trainer naast zijn eigen korte inloopperiode wel op de afwezigheid van een aantal sterkhouders wijzen, wat ook zaterdag tegen KV Oostende het geval was. Toch uitten de fans na de nederlaag massaal hun ongenoegen op sociale media, en liet ook Lior Refaelov zich niet onbetuigd. De publiekslieveling en Gouden Schoen gaf op diplomatische wijze achteraf te kennen hoe de focus tegenwoordig meer op het defensieve aspect ligt, een ontwikkeling die hij zelf uiteraard niet bepaald met open armen ontvangt.

Hoewel de ervaren Israëliër zijn boodschap subtieler overbracht, merkte Filip Joos in Extra Time op hoe de woorden van Refaelov deden denken aan Roman Yaremchuk zijn beklag over Laszlo Bölöni aan het begin van het seizoen. Uiteindelijk besloot AA Gent de Roemeen, vorig jaar nog coach van Antwerp, al na drie matchen op de keien te zetten. Nadien had voorzitter Ivan De Witte het over een miscast, een stempel dat ook Vercauteren stilaan opgespeld dreigt te krijgen. Met zijn keuze om Didier Lamkel Zé op te vissen en nukkige houding op de persconferentie na afloop tegen KVO, waar hij een pak vragen met een simpele 'neen' beantwoordde, wist de coach tot dusver alleszins weinig harten te winnen op de Bosuil.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Vercauteren is een miscast voor Antwerp

Meest recent

Anderlecht-gekte: stormt door voor Braziliaanse monsterspits

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

41
41
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

8
8
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

25
25
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

180
180
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

114
114
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

56
56
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

194
194
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

315
315
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

269
269
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

61
61
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

94
94
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

118
118
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

192
192
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

64
64
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

149
149
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

327
327
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

107
107
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

427
427
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

287
287
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

61
61
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

84
84

Meer sportnieuws