'Vercauteren al op weg naar de uitgang bij Antwerp?'

door
'Vercauteren al op weg naar de uitgang bij Antwerp?'

In pas zijn vierde match als coach van Antwerp staat er vanavond in Eupen al flink wat druk op de ketel voor Frank Vercauteren. Zowel de spelers als supporters van de Great Old lijken namelijk niet helemaal tevreden met de stijlbreuk die hij veroorzaakte sinds het vertrek van Ivan Leko. Hier en daar valt zelfs reeds het woord miscast te horen.


Nochtans begon Vercauteren met een zes op zes uitstekend aan zijn avontuur op de Bosuil, al was het spektakel in de zuinige 1-0 zeges tegen AA Gent en Cercle Brugge al ver te zoeken. Als excuus kon de kersvers trainer naast zijn eigen korte inloopperiode wel op de afwezigheid van een aantal sterkhouders wijzen, wat ook zaterdag tegen KV Oostende het geval was. Toch uitten de fans na de nederlaag massaal hun ongenoegen op sociale media, en liet ook Lior Refaelov zich niet onbetuigd. De publiekslieveling en Gouden Schoen gaf op diplomatische wijze achteraf te kennen hoe de focus tegenwoordig meer op het defensieve aspect ligt, een ontwikkeling die hij zelf uiteraard niet bepaald met open armen ontvangt.

Hoewel de ervaren Israëliër zijn boodschap subtieler overbracht, merkte Filip Joos in Extra Time op hoe de woorden van Refaelov deden denken aan Roman Yaremchuk zijn beklag over Laszlo Bölöni aan het begin van het seizoen. Uiteindelijk besloot AA Gent de Roemeen, vorig jaar nog coach van Antwerp, al na drie matchen op de keien te zetten. Nadien had voorzitter Ivan De Witte het over een miscast, een stempel dat ook Vercauteren stilaan opgespeld dreigt te krijgen. Met zijn keuze om Didier Lamkel Zé op te vissen en nukkige houding op de persconferentie na afloop tegen KVO, waar hij een pak vragen met een simpele 'neen' beantwoordde, wist de coach tot dusver alleszins weinig harten te winnen op de Bosuil.

LEES OOK: Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Vercauteren is een miscast voor Antwerp

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

36
36
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

57
57
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

36
36
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

316
316
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

65
65
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

215
215
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

148
148
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

622
622
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

379
379
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

375
375
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

312
312
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

416
416
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

80
80
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

732
732
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

155
155
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

339
339
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

378
378
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

524
524
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

395
395
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

698
698
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

666
666
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363

Meer sportnieuws