RSCA-personeel klaagt over Vandenhaute & Verbeke

door
RSCA-personeel klaagt over Vandenhaute & Verbeke

Met een kapitaalsverhoging van vijf miljoen zette Anderlecht eindelijk een eerste stap in het herstelplan van het nieuwe management, aangevoerd door Wouter Vandenhaute. Goed nieuws dus in het Lotto Park, al schetst een insider bij Paars-Wit tegenover Humo een iets minder rooskleurig beeld van de situatie in de bestuurskamer.


Zo klinkt het dat niet iedereen een voorstander is van de voorzitter zijn manier van werken. Zo stapte CEO Karel Van Eetvelt recent nog op bij de Brusselaars, volgens de ingewijde omdat hij niet meer kon samenwerken met Vandenhaute. "Van Eetvelt wil graag met iedereen door één deur kunnen. Dat steekt schril af tegen de stijl van Vandenhaute en Peter Verbeke: dat is roepen en tieren. Het personeel klaagt er stevig over in interne WhatsApp-groepen", wordt in één klap tevens de sportief directeur op de korrel genomen.

Ook nieuwe CEO Jos Donvil, die overnam van Van Eetvelt, blijft overigens niet bespaard van kritiek. Hij maakte zich volgens de bron die Humo raadpleegde evenmin al populair in de burelen van Neerpede, en dan niet louter omwille van zijn verleden bij Standard. Het mag dus duidelijk wezen dat de nieuwe wind bij Anderlecht binnenskamers niet bij iedereen op evenveel bijval kan rekenen. Volgens de insider zijn het dan ook vooral de aandeelhouders, met Michael Verschueren aan kop, die Anderlecht moeten redden.

LEES OOK: 'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

Is dit volgens u een probleem voor Anderlecht?

Meest recent

'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

1
1
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

78
78
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

168
168
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

303
303
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

29
29
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

55
55
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

244
244
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

92
92
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

367
367
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

103
103
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

189
189
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

228
228
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1001
1001
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

431
431
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

415
415
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

193
193
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

179
179
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

333
333
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

273
273
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

98
98
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

415
415
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

277
277
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

464
464
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232

Meer sportnieuws