'Club Brugge pakt polepositie in jacht op toptalent'

door
'Club Brugge pakt polepositie in jacht op toptalent'

Na het vertrek van Krépin Diatta en Emmanuel Dennis is Club Brugge op zoek naar versterking op de flank. Die speurtocht speelt zich blijkbaar voornamelijk over Het Kanaal af, waar Blauw-Zwart twee jonge talenten op het oog heeft: Jaden Philogene-Bidace en Facundo Pellistri.


In welke mate beide dossiers al dan niet aan elkaar verbonden zijn, is voorlopig niet geweten. Wel ziet het ernaar uit dat Pellistri momenteel dé absolute prioriteit vormt. De 19-jarige Uruguayaan ruilde vorige zomer zijn thuisland in voor Manchester United, dat maar liefst 8,5 miljoen veil had om hem in huis te halen. Nu dringt zich dus echter een uitleenbeurt op, met volgens Engelse bronnen nog twee teams in de running: Club Brugge en Alavés, het nummer 18 in La Liga. Naar verluidt zou Pellistri zelf vandaag de knoop nog doorhakken.

Eenzelfde geluid valt te horen in Het Laatste Nieuws, al voegt de krant er wel aan toe dat de landskampioen een streepje voor heeft. Dat vernam HLN uit de omgeving van de beloftevolle winger, die het zou zien zitten om in Jan Breydel voor de prijzen te spelen en te proeven van de Europa League. Nog volgens het dagblad zouden de gesprekken zich overigens situeren om een uitleenbeurt voor vijf maanden, allicht zonder aankoopoptie. Afwachten of Club haar polepositie weet te verzilveren, én of Pellistri dan een directe meerwaarde vormt.

LEES OOK: Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Pellistri een halfjaar huren is volgens mij ...

Meest recent

Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

4
4
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

90
90
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

137
137
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

95
95
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

168
168
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

263
263
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

45
45
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

173
173
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

45
45
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

276
276
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

276
276
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

161
161
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

32
32
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

360
360
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

258
258
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

160
160
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

168
168
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

27
27
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

295
295
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

51
51
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

88
88
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

163
163
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

303
303
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

557
557

Meer sportnieuws