De legendarische ontmoetingen tussen de Schotse grootmachten Celtic F.C. en Rangers F.C. zullen in de toekomst onder de Engelse vlag worden gespeeld, zo klinkt Charles Green stellig. De beleidsmaker van de Rangers deed deze gevoelige uitspraken maandag in de Engelse krant
Daily Mirror.
"Of het nu binnen een week of in de komende vijf tot tien jaar gebeurt, de Rangers en Celtic verlaten Schotland", aldus Green. "Ik hoop binnen vijf jaar. Ik wil tegen de Engelse clubs zeggen: wees niet bang voor het onbekende. Er komen grensoverschrijdende competities en die gaan het Europese voetbal aanzienlijk veranderen."
Overigens wil Green niet op Premier League-niveau instromen, maar van onderaf een startbewijs op het hoogste niveau bemachtigen. "Ik wil niet in de Premier League beginnen, dat zou fout zijn. Als zij een uitnodiging sturen om volgend jaar te starten, zou ik deze afwijzen. Ik wil via promotie in de Premier League komen om te voorkomen dat er gezegd kan worden dat wij alleen op dit niveau spelen omdat het Schotse clubs zijn."