'Club Brugge zal alles uit de kast moeten halen voor United-talent'

door
'Club Brugge zal alles uit de kast moeten halen voor United-talent'

Nadat het eerder al Siebe Schrijvers naar OH Leuven zag vertrekken, nam Club Brugge deze week ook afscheid van Krépin Diatta. De Senegalees werd voor de nodige miljoenen verkocht aan AS Monaco. Hierdoor zijn de opties in de aanvalslinie wel beperkt geworden, Blauw-Zwart wil dan ook anticiperen tijdens de slotdagen van de wintermercato.


Coach Philippe Clement bevestigde vrijdag op zijn persbabbel dat de scouts momenteel druk in de weer zijn om interessante profielen in kaart te brengen. En daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri. Deze 19-jarige Uruguayaan geldt als een enorm talent. Tijdens de voorbije zomermercato legde Manchester United nog zo'n 8.5 miljoen euro op tafel om hem naar Old Trafford te halen.

Pellistri liet zich onder meer opmerken met een doelpunt in de League Cup, maar voorts waren zijn speelminuten zeer beperkt in de goed draaiende hoofdmacht van Ole Gunnar Solskjaer. De Uruguayaan zal deze winter dan ook verhuurd worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo heeft ook Sassuolo zich aan het front gemeld. En zijn zaakwaarnemer liet eerder al verstaan dat Spanje de meest waarschijnlijke bestemming is. Onder meer Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zouden hem naar de Primera Division willen halen.
UPDATE 25/01
Onlangs raakte bekend dat Celta de Vigo naast Club Brugge de grootste kanshebber is wat betreft Pellistri. Volgens de Uruguayaanse nieuwssite, Referi, heeft ook Olympique Lyon zich aan het front gemeld. De concurrentiestrijd voor de flankaanvaller van Manchester United lijkt zijn toppunt dus bereikt te hebben. Het medium meldt verder dat Pellistri en Manchester United nog geen definitieve beslissing hebben genomen. Er is dus nog hoop voor Mannaert en co. 

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Is Pellistri de ideale opvolger van Diatta/Dennis?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

19
19
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

78
78
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

29
29
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

206
206
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

188
188
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

112
112
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

283
283
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

194
194
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

137
137
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

258
258
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

68
68
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

272
272
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

253
253
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

398
398
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws