'Club Brugge zal alles uit de kast moeten halen voor United-talent'

485 stemmen
'Club Brugge zal alles uit de kast moeten halen voor United-talent'

Nadat het eerder al Siebe Schrijvers naar OH Leuven zag vertrekken, nam Club Brugge deze week ook afscheid van Krépin Diatta. De Senegalees werd voor de nodige miljoenen verkocht aan AS Monaco. Hierdoor zijn de opties in de aanvalslinie wel beperkt geworden, Blauw-Zwart wil dan ook anticiperen tijdens de slotdagen van de wintermercato.


Coach Philippe Clement bevestigde vrijdag op zijn persbabbel dat de scouts momenteel druk in de weer zijn om interessante profielen in kaart te brengen. En daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri. Deze 19-jarige Uruguayaan geldt als een enorm talent. Tijdens de voorbije zomermercato legde Manchester United nog zo'n 8.5 miljoen euro op tafel om hem naar Old Trafford te halen.

Pellistri liet zich onder meer opmerken met een doelpunt in de League Cup, maar voorts waren zijn speelminuten zeer beperkt in de goed draaiende hoofdmacht van Ole Gunnar Solskjaer. De Uruguayaan zal deze winter dan ook verhuurd worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo heeft ook Sassuolo zich aan het front gemeld. En zijn zaakwaarnemer liet eerder al verstaan dat Spanje de meest waarschijnlijke bestemming is. Onder meer Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zouden hem naar de Primera Division willen halen.
UPDATE 25/01
Onlangs raakte bekend dat Celta de Vigo naast Club Brugge de grootste kanshebber is wat betreft Pellistri. Volgens de Uruguayaanse nieuwssite, Referi, heeft ook Olympique Lyon zich aan het front gemeld. De concurrentiestrijd voor de flankaanvaller van Manchester United lijkt zijn toppunt dus bereikt te hebben. Het medium meldt verder dat Pellistri en Manchester United nog geen definitieve beslissing hebben genomen. Er is dus nog hoop voor Mannaert en co. 

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Is Pellistri de ideale opvolger van Diatta/Dennis?

Meest recent

'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

13
13
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

16
16
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

25
25
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

40
40
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

83
83
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

197
197
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

58
58
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

134
134
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

109
109
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

67
67
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

396
396
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

351
351
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

106
106
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

338
338
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

272
272
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

259
259
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

491
491
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

186
186
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

236
236
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

76
76
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

153
153
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

166
166

Meer sportnieuws