Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

door
Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

Vincent Kompany laat RSC Anderlecht goed spelen. Paars-Wit geeft al weken amper kansen weg en voetbalt er een pak bij elkaar. Enkel de afwerking laat het afweten. Op het veld van Moeskroen moet RSCA winnen.


Het Laatste Nieuws weet dat Abdoulay Diaby wellicht in de basis gaat starten. Hij neemt wellicht de plaats in van Michel Vlap, die degelijk speelde tegen Charleroi en Waasland-Beveren maar meer ook niet. Kompany krijgt er op het middenveld twee spelers bij. Sambi Lokonga en Adrien Trebel lijken stilaan weer klaar om te spelen, maar Kompany zal pas op het allerlaatste moment een beslissing nemen. De kans is wellicht onbestaande dat zij gaan starten, want beiden komen terug uit een blessure. Bovendien doen Josh Cullen en Anouar Ait El Hadj het momenteel bijzonder goed. Al kan El Hadj mogelijk ook als nummer tien uit de voeten.

Elias Cobbaut is ook weer fit, maar zal nog niet bij de selectie zitten. La Dernière Heure weet dat Hendrik Van Crombrugge ook weer op het oefenveld staat, maar hij zal niet voor eind maart weer in actie gaan komen.

UPDATE 17u14

Vincent Kompany sprak op zijn perspraatje over een mogelijke terugkeer in de selectie van Sambi Lokonga en Adrien Trebel. "Trebel traint met het team mee en is normaal hersteld van zijn blessure. Ik moet nu nadenken hoe we hem het best kunnen re-integreren, want hij was toch een tijdje weg. En ook bij Sambi zijn de tekenen goed, maar ik wacht eerst de laatste training af", tekende Het Laatste Nieuws op.

De kans dat één van de twee in de basis zal beginnen, lijkt wel onbestaande. Ze kunnen wél een meerwaarde betekenen als invallers.

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Moet Kompany hen al in de selectie opnemen?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

22
22
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

23
23
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

12
12
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

92
92
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

57
57
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

88
88
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

85
85
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

109
109
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

192
192
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

223
223
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

487
487
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

171
171
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

85
85
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

127
127
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

127
127
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

334
334
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

240
240
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

371
371
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

200
200

Meer sportnieuws