Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

325 stemmen
Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

Vincent Kompany laat RSC Anderlecht goed spelen. Paars-Wit geeft al weken amper kansen weg en voetbalt er een pak bij elkaar. Enkel de afwerking laat het afweten. Op het veld van Moeskroen moet RSCA winnen.


Het Laatste Nieuws weet dat Abdoulay Diaby wellicht in de basis gaat starten. Hij neemt wellicht de plaats in van Michel Vlap, die degelijk speelde tegen Charleroi en Waasland-Beveren maar meer ook niet. Kompany krijgt er op het middenveld twee spelers bij. Sambi Lokonga en Adrien Trebel lijken stilaan weer klaar om te spelen, maar Kompany zal pas op het allerlaatste moment een beslissing nemen. De kans is wellicht onbestaande dat zij gaan starten, want beiden komen terug uit een blessure. Bovendien doen Josh Cullen en Anouar Ait El Hadj het momenteel bijzonder goed. Al kan El Hadj mogelijk ook als nummer tien uit de voeten.

Elias Cobbaut is ook weer fit, maar zal nog niet bij de selectie zitten. La Dernière Heure weet dat Hendrik Van Crombrugge ook weer op het oefenveld staat, maar hij zal niet voor eind maart weer in actie gaan komen.

UPDATE 17u14

Vincent Kompany sprak op zijn perspraatje over een mogelijke terugkeer in de selectie van Sambi Lokonga en Adrien Trebel. "Trebel traint met het team mee en is normaal hersteld van zijn blessure. Ik moet nu nadenken hoe we hem het best kunnen re-integreren, want hij was toch een tijdje weg. En ook bij Sambi zijn de tekenen goed, maar ik wacht eerst de laatste training af", tekende Het Laatste Nieuws op.

De kans dat één van de twee in de basis zal beginnen, lijkt wel onbestaande. Ze kunnen wél een meerwaarde betekenen als invallers.

LEES OOK: Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Moet Kompany hen al in de selectie opnemen?

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

45
45
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

205
205
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

56
56
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

111
111
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

88
88
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

306
306
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

155
155
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

110
110
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

595
595
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

330
330
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

560
560
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

583
583
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

738
738
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

193
193
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

152
152
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

739
739
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

231
231
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

178
178
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

173
173
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

266
266
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

527
527
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92

Meer sportnieuws