Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

325 stemmen
Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

Vincent Kompany laat RSC Anderlecht goed spelen. Paars-Wit geeft al weken amper kansen weg en voetbalt er een pak bij elkaar. Enkel de afwerking laat het afweten. Op het veld van Moeskroen moet RSCA winnen.


Het Laatste Nieuws weet dat Abdoulay Diaby wellicht in de basis gaat starten. Hij neemt wellicht de plaats in van Michel Vlap, die degelijk speelde tegen Charleroi en Waasland-Beveren maar meer ook niet. Kompany krijgt er op het middenveld twee spelers bij. Sambi Lokonga en Adrien Trebel lijken stilaan weer klaar om te spelen, maar Kompany zal pas op het allerlaatste moment een beslissing nemen. De kans is wellicht onbestaande dat zij gaan starten, want beiden komen terug uit een blessure. Bovendien doen Josh Cullen en Anouar Ait El Hadj het momenteel bijzonder goed. Al kan El Hadj mogelijk ook als nummer tien uit de voeten.

Elias Cobbaut is ook weer fit, maar zal nog niet bij de selectie zitten. La Dernière Heure weet dat Hendrik Van Crombrugge ook weer op het oefenveld staat, maar hij zal niet voor eind maart weer in actie gaan komen.

UPDATE 17u14

Vincent Kompany sprak op zijn perspraatje over een mogelijke terugkeer in de selectie van Sambi Lokonga en Adrien Trebel. "Trebel traint met het team mee en is normaal hersteld van zijn blessure. Ik moet nu nadenken hoe we hem het best kunnen re-integreren, want hij was toch een tijdje weg. En ook bij Sambi zijn de tekenen goed, maar ik wacht eerst de laatste training af", tekende Het Laatste Nieuws op.

De kans dat één van de twee in de basis zal beginnen, lijkt wel onbestaande. Ze kunnen wél een meerwaarde betekenen als invallers.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Moet Kompany hen al in de selectie opnemen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

50
50
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

29
29
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

24
24
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

21
21
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

292
292
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

149
149
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

653
653
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

160
160
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1026
1026
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

647
647
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

435
435
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

827
827
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

811
811
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

480
480
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

798
798
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

387
387

Meer sportnieuws