Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

door
Kompany heeft goed nieuws over Trebel en Lokonga

Vincent Kompany laat RSC Anderlecht goed spelen. Paars-Wit geeft al weken amper kansen weg en voetbalt er een pak bij elkaar. Enkel de afwerking laat het afweten. Op het veld van Moeskroen moet RSCA winnen.


Het Laatste Nieuws weet dat Abdoulay Diaby wellicht in de basis gaat starten. Hij neemt wellicht de plaats in van Michel Vlap, die degelijk speelde tegen Charleroi en Waasland-Beveren maar meer ook niet. Kompany krijgt er op het middenveld twee spelers bij. Sambi Lokonga en Adrien Trebel lijken stilaan weer klaar om te spelen, maar Kompany zal pas op het allerlaatste moment een beslissing nemen. De kans is wellicht onbestaande dat zij gaan starten, want beiden komen terug uit een blessure. Bovendien doen Josh Cullen en Anouar Ait El Hadj het momenteel bijzonder goed. Al kan El Hadj mogelijk ook als nummer tien uit de voeten.

Elias Cobbaut is ook weer fit, maar zal nog niet bij de selectie zitten. La Dernière Heure weet dat Hendrik Van Crombrugge ook weer op het oefenveld staat, maar hij zal niet voor eind maart weer in actie gaan komen.

UPDATE 17u14

Vincent Kompany sprak op zijn perspraatje over een mogelijke terugkeer in de selectie van Sambi Lokonga en Adrien Trebel. "Trebel traint met het team mee en is normaal hersteld van zijn blessure. Ik moet nu nadenken hoe we hem het best kunnen re-integreren, want hij was toch een tijdje weg. En ook bij Sambi zijn de tekenen goed, maar ik wacht eerst de laatste training af", tekende Het Laatste Nieuws op.

De kans dat één van de twee in de basis zal beginnen, lijkt wel onbestaande. Ze kunnen wél een meerwaarde betekenen als invallers.

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Moet Kompany hen al in de selectie opnemen?

Meest recent

Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

2
2
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

10
10
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

86
86
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

159
159
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

105
105
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

54
54
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

95
95
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

152
152
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

123
123
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

294
294
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

211
211
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

75
75
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

52
52
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

36
36
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

131
131
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

140
140
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

232
232
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

125
125
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

170
170
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

160
160
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

558
558
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

193
193
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

82
82

Meer sportnieuws