'Transfer Dennis zit nu al in afrondende fase'

door
'Transfer Dennis zit nu al in afrondende fase'

Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te winnen van eerste achtervolger KRC Genk. Emmanuel Dennis zat opnieuw in de wedstrijdselectie, maar coach Philippe Clement hield hem de hele partij op de bank. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat de Nigeriaanse aanvaller dan ook dicht bij de uitgang.

Een vertrek van Dennis hangt al een tijdje in de lucht. Maar tot dusver was de interesse beperkt en kwam er nog geen toereikend bod binnen. Volgens Het Laatste Nieuws zou FC Köln daar wel eens verandering in kunnen brengen. De Duitsers zouden hem een half seizoen willen huren. Daarover lopen naar verluidt al gesprekken op clubniveau en er zou zelfs sprake zijn van een eerste officieel bod. Over een eventuele aankoopoptie wordt niets gemeld.

UPDATE 08u52

Het heeft er alle schijn van dat Dennis weldra in de Bundesliga tegen degradatie gaat strijden. Zo laat Bart Lagae van Het Nieuwsblad via Twitter weten dat Club het licht op groen heeft gezet voor een uitleenbeurt aan FC Köln, de huidige nummer 16 in de Duitse eerste divisie. Ook hier wordt niet gewag gemaakt van een aankoopoptie. Maar als Dennis in Keulen weer boven water komt, kan hij zijn marktwaarde opkrikken en komende zomer voor een hoger bedrag verkocht worden. Blauw-Zwart was na het vertrek van Krépin Diatta overigens al op zoek naar een extra aanvaller, dus veel zal de aftocht van Dennis niet aan de verdere transferplannen veranderen.

UPDATE 13u31
De transfer van Dennis lijkt zeer snel afgerond te zullen worden. Volgens Het Laatste Nieuws hebben Club en Köln immers nu al een akkoord bereikt over een uitleenbeurt. De Nigeriaan zal later op maandag al zijn medische testen afleggen bij de Duitse club. Daarna lijkt niets nog een overgang in de weg te staan.

LEES OOK: Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Had Club Dennis dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

0
0
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

21
21
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

18
18
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

60
60
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

183
183
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

160
160
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

179
179
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

420
420
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

338
338
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

243
243
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

372
372
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

94
94
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

152
152
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

72
72
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

80
80
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

112
112
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

318
318

Meer sportnieuws