'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

door
'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

RSC Anderlecht rondde zaterdag de komst van Jacob Bruun Larsen af, de Deense flankaanvaller werd alweer de vijfde winteraanwinst van Paars-Wit. Aan inkomende zijde lijken de Brusselaars dan ook zo goed als rond met hun transferwerk. Maar aan de uitgaande kant wordt nog de nodige beweging verwacht.

Zo blijft de recordkampioen verder gaan met het saneren van de spelerskern. Tegenvallers Mustahpa Bundu en Bubaccar Sanneh zouden alvast op de terugweg zijn naar Denemarken, in beide gevallen gaat het om een huurbeurt. Maar er zijn nog spelers waarvoor krampachtig een oplossing gezocht wordt. Ognjen Vranjes bijvoorbeeld. Volgens La Dernière Heure werd de Bosnische verdediger inmiddels aangeboden bij verschillende clubs, waaronder ook Sporting Charleroi. De Carolo's zouden echter vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten.

UPDATE 09u30

Charleroi zou dus hebben bedankt voor Ognjen Vranjes, daar het moet opletten om genoeg Belgen op zijn wedstrijdblad te kunnen zetten. Dat stellen La Dernière Heure en Het Nieuwsblad. Maar bij Het Laatste Nieuws hebben ze toch een andere kijk op de zaken.

Die melden namelijk dat de Carolo’s net vragende partij zijn voor een transfer van de Bosnische verdediger. Afwachten dus welke richting het zal uitgaan. Voorts is het inkomende transferhuiswerk van Paars-Wit afgerond, zo stelt HLN. Enkel uitgaand valt er dus nog wat beweging te verwachten in het Lotto Park.

UPDATE 12u45
Er gingen dus tegenstrijdige berichten rond, maar nu zijn Het Laatste Nieuws en La Dernière Heure formeel: Ognjen Vranjes gaat zonder ongelukken het seizoen afmaken bij Charleroi. Een akkoord tussen de Carolo's en Anderlecht zou in de maak zijn, met dank aan Mogi Bayat. Vranjes zou door Anderlecht voor de rest van het seizoen verhuurd worden.

LEES OOK: 'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Een aanwinst voor Charleroi?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

24
24
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

214
214
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

292
292
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

363
363
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

945
945
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

795
795
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

741
741
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws