'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

door
'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

RSC Anderlecht rondde zaterdag de komst van Jacob Bruun Larsen af, de Deense flankaanvaller werd alweer de vijfde winteraanwinst van Paars-Wit. Aan inkomende zijde lijken de Brusselaars dan ook zo goed als rond met hun transferwerk. Maar aan de uitgaande kant wordt nog de nodige beweging verwacht.

Zo blijft de recordkampioen verder gaan met het saneren van de spelerskern. Tegenvallers Mustahpa Bundu en Bubaccar Sanneh zouden alvast op de terugweg zijn naar Denemarken, in beide gevallen gaat het om een huurbeurt. Maar er zijn nog spelers waarvoor krampachtig een oplossing gezocht wordt. Ognjen Vranjes bijvoorbeeld. Volgens La Dernière Heure werd de Bosnische verdediger inmiddels aangeboden bij verschillende clubs, waaronder ook Sporting Charleroi. De Carolo's zouden echter vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten.

UPDATE 09u30

Charleroi zou dus hebben bedankt voor Ognjen Vranjes, daar het moet opletten om genoeg Belgen op zijn wedstrijdblad te kunnen zetten. Dat stellen La Dernière Heure en Het Nieuwsblad. Maar bij Het Laatste Nieuws hebben ze toch een andere kijk op de zaken.

Die melden namelijk dat de Carolo’s net vragende partij zijn voor een transfer van de Bosnische verdediger. Afwachten dus welke richting het zal uitgaan. Voorts is het inkomende transferhuiswerk van Paars-Wit afgerond, zo stelt HLN. Enkel uitgaand valt er dus nog wat beweging te verwachten in het Lotto Park.

UPDATE 12u45
Er gingen dus tegenstrijdige berichten rond, maar nu zijn Het Laatste Nieuws en La Dernière Heure formeel: Ognjen Vranjes gaat zonder ongelukken het seizoen afmaken bij Charleroi. Een akkoord tussen de Carolo's en Anderlecht zou in de maak zijn, met dank aan Mogi Bayat. Vranjes zou door Anderlecht voor de rest van het seizoen verhuurd worden.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Een aanwinst voor Charleroi?

Meest recent

WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

61
61
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

26
26
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

36
36
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

50
50
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

213
213
'Barça pijnlijk de mist in: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

23
23
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

83
83
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

69
69
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

81
81
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

51
51
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

266
266
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

253
253
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

52
52
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

202
202
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

346
346
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

441
441
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

843
843
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

129
129
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

545
545
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

795
795
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

292
292
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

197
197
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

80
80
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

184
184
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

80
80

Meer sportnieuws