'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

door
'Anderlecht vindt oplossing voor Vranjes in de JPL'

RSC Anderlecht rondde zaterdag de komst van Jacob Bruun Larsen af, de Deense flankaanvaller werd alweer de vijfde winteraanwinst van Paars-Wit. Aan inkomende zijde lijken de Brusselaars dan ook zo goed als rond met hun transferwerk. Maar aan de uitgaande kant wordt nog de nodige beweging verwacht.

Zo blijft de recordkampioen verder gaan met het saneren van de spelerskern. Tegenvallers Mustahpa Bundu en Bubaccar Sanneh zouden alvast op de terugweg zijn naar Denemarken, in beide gevallen gaat het om een huurbeurt. Maar er zijn nog spelers waarvoor krampachtig een oplossing gezocht wordt. Ognjen Vranjes bijvoorbeeld. Volgens La Dernière Heure werd de Bosnische verdediger inmiddels aangeboden bij verschillende clubs, waaronder ook Sporting Charleroi. De Carolo's zouden echter vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten.

UPDATE 09u30

Charleroi zou dus hebben bedankt voor Ognjen Vranjes, daar het moet opletten om genoeg Belgen op zijn wedstrijdblad te kunnen zetten. Dat stellen La Dernière Heure en Het Nieuwsblad. Maar bij Het Laatste Nieuws hebben ze toch een andere kijk op de zaken.

Die melden namelijk dat de Carolo’s net vragende partij zijn voor een transfer van de Bosnische verdediger. Afwachten dus welke richting het zal uitgaan. Voorts is het inkomende transferhuiswerk van Paars-Wit afgerond, zo stelt HLN. Enkel uitgaand valt er dus nog wat beweging te verwachten in het Lotto Park.

UPDATE 12u45
Er gingen dus tegenstrijdige berichten rond, maar nu zijn Het Laatste Nieuws en La Dernière Heure formeel: Ognjen Vranjes gaat zonder ongelukken het seizoen afmaken bij Charleroi. Een akkoord tussen de Carolo's en Anderlecht zou in de maak zijn, met dank aan Mogi Bayat. Vranjes zou door Anderlecht voor de rest van het seizoen verhuurd worden.

LEES OOK: 'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Een aanwinst voor Charleroi?

Meest recent

Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

10
10
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

18
18
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

63
63
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

89
89
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

437
437
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

76
76
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

109
109
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

41
41
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

177
177
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

732
732
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

217
217
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

141
141
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

148
148
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

177
177
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

409
409
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

582
582
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

56
56
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

33
33
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

169
169
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

67
67
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

59
59
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1591
1591

Meer sportnieuws