Chelsea zet Lampard nu ook echt op straat

189 stemmen
Chelsea zet Lampard nu ook echt op straat

Het wordt van kwaad tot erger bij Chelsea: gisteren verloren de Blues met 2-0 van Leicester City en inmiddels staat de grootmacht slechts achtste in de Premier League. Het lijkt er sterk op dat coach Frank Lampard moet vrezen voor zijn baantje. Na afloop van het duel met de Foxes meldde de coach zich bij de Engelse media.

"Ik ben goed in het omgaan met druk. Ik nam deze baan aan in de wetenschap dat er moeilijke tijden zouden komen. We hadden een transferban, speelden met jonge spelers en haalden in de zomer nieuwe spelers. Ik weet wat de verwachtingen zijn binnen deze club, maar deze club is er nog niet klaar voor om mee te doen om de titel."

Het is de grote vraag of clubeigenaar Roman Abramovich in gaat grijpen: "Ik heb geen controle over mijn toekomst. Ik wil daar ook niet te veel over zeggen, anders zit ik er straks de hele dag over na te denken. We zijn verslagen door een beter team en hadden enkele 'slaapmomenten'. Je moet gewoon de basisdingen doen, maar teveel spelers deden dat niet. Leicester was scherper, ze renden meer. Een maand geleden speelden we nog erg goed, maar als je dan gaat relaxen, word je aangepakt in deze competitie. Dat is wat er nu ook weer gebeurde."

UPDATE 25/01

Het hing al weken in de lucht, maar volgens The Telegraph wordt Frank Lampard vandaag ontslagen als manager van Chelsea. Dat is een pijnlijke beslissing, want Lampard is een boegbeeld van de club. Roman Abramovich zou snel willen handelen, want zijn opvolger staat al klaar.

Thomas Tuchel, die enkele weken geleden op straat werd gezet bij PSG, zou The Blues gaan overnemen. Wordt vervolgd.

UPDATE 12u31
Chelsea heeft het ontslag van Frank Lampard nu ook wereldkundig gemaakt. "Dit was een zeer moeilijke beslissing voor de club, niet in het minst omdat ik een goede persoonlijke band heb met Frank en enorm veel respect voor hem heb", verklaart eigenaar Roman Abramovich op de website van de club. "In de huidige omstandigheden geloven we echter dat het beter is om van trainer te wisselen."


LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Goede beslissing van Chelsea?

Meest recent

Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

3
3
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

8
8
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

22
22
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

29
29
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

75
75
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

129
129
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

159
159
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

302
302
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

775
775
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

126
126
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

676
676
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

190
190
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

558
558
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

184
184
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

59
59
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

152
152
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

781
781
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

567
567
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

208
208
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

49
49
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

606
606

Meer sportnieuws