'Financiële details over transfer Dennis bekend'

door
'Financiële details over transfer Dennis bekend'

Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te winnen van eerste achtervolger KRC Genk. Emmanuel Dennis zat opnieuw in de wedstrijdselectie, maar coach Philippe Clement hield hem de hele partij op de bank. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat de Nigeriaanse aanvaller dan ook dicht bij de uitgang.

Een vertrek van Dennis hangt al een tijdje in de lucht. Maar tot dusver was de interesse beperkt en kwam er nog geen toereikend bod binnen. Volgens Het Laatste Nieuws zou FC Köln daar wel eens verandering in kunnen brengen. De Duitsers zouden hem een half seizoen willen huren. Daarover lopen naar verluidt al gesprekken op clubniveau en er zou zelfs sprake zijn van een eerste officieel bod. Over een eventuele aankoopoptie wordt niets gemeld.

UPDATE 08u52

Het heeft er alle schijn van dat Dennis weldra in de Bundesliga tegen degradatie gaat strijden. Zo laat Bart Lagae van Het Nieuwsblad via Twitter weten dat Club het licht op groen heeft gezet voor een uitleenbeurt aan FC Köln, de huidige nummer 16 in de Duitse eerste divisie. Ook hier wordt niet gewag gemaakt van een aankoopoptie. Maar als Dennis in Keulen weer boven water komt, kan hij zijn marktwaarde opkrikken en komende zomer voor een hoger bedrag verkocht worden. Blauw-Zwart was na het vertrek van Krépin Diatta overigens al op zoek naar een extra aanvaller, dus veel zal de aftocht van Dennis niet aan de verdere transferplannen veranderen.

UPDATE 12u24
Ook het Duitse medium Express bevestigt nu dat Club en FC Köln dicht bij een akkoord staan over een tijdelijke overgang van Emmanuel Dennis. Zij weten ook dat Köln zo'n 1,2 miljoen euro op tafel zou leggen om voor de rest van het seizoen over de Nigeriaan te mogen beschikken. Een aankoopoptie lijkt niet in de deal opgenomen te zijn, want daar wordt ook hier weer geen melding van gemaakt.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Is dat een mooie som voor een huurbeurt?

Meest recent

Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

6
6
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

128
128
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

12
12
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

168
168
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

81
81
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

43
43
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

100
100
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

207
207
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

168
168
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

18
18
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

56
56
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

110
110
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

429
429
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

84
84
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

667
667
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

662
662
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

105
105
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

442
442
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

131
131
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

155
155
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

76
76
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

838
838
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

93
93
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

505
505

Meer sportnieuws