'Financiële details over transfer Dennis bekend'

door
'Financiële details over transfer Dennis bekend'

Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te winnen van eerste achtervolger KRC Genk. Emmanuel Dennis zat opnieuw in de wedstrijdselectie, maar coach Philippe Clement hield hem de hele partij op de bank. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat de Nigeriaanse aanvaller dan ook dicht bij de uitgang.

Een vertrek van Dennis hangt al een tijdje in de lucht. Maar tot dusver was de interesse beperkt en kwam er nog geen toereikend bod binnen. Volgens Het Laatste Nieuws zou FC Köln daar wel eens verandering in kunnen brengen. De Duitsers zouden hem een half seizoen willen huren. Daarover lopen naar verluidt al gesprekken op clubniveau en er zou zelfs sprake zijn van een eerste officieel bod. Over een eventuele aankoopoptie wordt niets gemeld.

UPDATE 08u52

Het heeft er alle schijn van dat Dennis weldra in de Bundesliga tegen degradatie gaat strijden. Zo laat Bart Lagae van Het Nieuwsblad via Twitter weten dat Club het licht op groen heeft gezet voor een uitleenbeurt aan FC Köln, de huidige nummer 16 in de Duitse eerste divisie. Ook hier wordt niet gewag gemaakt van een aankoopoptie. Maar als Dennis in Keulen weer boven water komt, kan hij zijn marktwaarde opkrikken en komende zomer voor een hoger bedrag verkocht worden. Blauw-Zwart was na het vertrek van Krépin Diatta overigens al op zoek naar een extra aanvaller, dus veel zal de aftocht van Dennis niet aan de verdere transferplannen veranderen.

UPDATE 12u24
Ook het Duitse medium Express bevestigt nu dat Club en FC Köln dicht bij een akkoord staan over een tijdelijke overgang van Emmanuel Dennis. Zij weten ook dat Köln zo'n 1,2 miljoen euro op tafel zou leggen om voor de rest van het seizoen over de Nigeriaan te mogen beschikken. Een aankoopoptie lijkt niet in de deal opgenomen te zijn, want daar wordt ook hier weer geen melding van gemaakt.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Is dat een mooie som voor een huurbeurt?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

2
2
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

4
4
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

27
27
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

16
16
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

116
116
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

14
14
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

90
90
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

159
159
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

98
98
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

194
194
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

81
81
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

133
133
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

282
282
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

267
267
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

186
186
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

481
481
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

226
226
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

171
171
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

245
245
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

361
361
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

330
330

Meer sportnieuws