'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

411 stemmen
'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

Het wordt van kwaad tot erger bij Chelsea: gisteren verloren de Blues met 2-0 van Leicester City en inmiddels staat de grootmacht slechts achtste in de Premier League. Het lijkt er sterk op dat coach Frank Lampard moet vrezen voor zijn baantje. Na afloop van het duel met de Foxes meldde de coach zich bij de Engelse media.

"Ik ben goed in het omgaan met druk. Ik nam deze baan aan in de wetenschap dat er moeilijke tijden zouden komen. We hadden een transferban, speelden met jonge spelers en haalden in de zomer nieuwe spelers. Ik weet wat de verwachtingen zijn binnen deze club, maar deze club is er nog niet klaar voor om mee te doen om de titel."

Het is de grote vraag of clubeigenaar Roman Abramovich in gaat grijpen: "Ik heb geen controle over mijn toekomst. Ik wil daar ook niet te veel over zeggen, anders zit ik er straks de hele dag over na te denken. We zijn verslagen door een beter team en hadden enkele 'slaapmomenten'. Je moet gewoon de basisdingen doen, maar teveel spelers deden dat niet. Leicester was scherper, ze renden meer. Een maand geleden speelden we nog erg goed, maar als je dan gaat relaxen, word je aangepakt in deze competitie. Dat is wat er nu ook weer gebeurde."

UPDATE 25/01

Het hing al weken in de lucht, maar volgens The Telegraph wordt Frank Lampard vandaag ontslagen als manager van Chelsea. Dat is een pijnlijke beslissing, want Lampard is een boegbeeld van de club. Roman Abramovich zou snel willen handelen, want zijn opvolger staat al klaar.

Thomas Tuchel, die enkele weken geleden op straat werd gezet bij PSG, zou The Blues gaan overnemen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Logisch ontslag?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

1
1
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

59
59
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

39
39
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

35
35
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

126
126
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

232
232
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

67
67
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

127
127
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

29
29
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

198
198
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

36
36
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

555
555
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

509
509
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

272
272
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

145
145
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

293
293
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

153
153
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

185
185
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

74
74
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

627
627

Meer sportnieuws