'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

door
'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

Het wordt van kwaad tot erger bij Chelsea: gisteren verloren de Blues met 2-0 van Leicester City en inmiddels staat de grootmacht slechts achtste in de Premier League. Het lijkt er sterk op dat coach Frank Lampard moet vrezen voor zijn baantje. Na afloop van het duel met de Foxes meldde de coach zich bij de Engelse media.

"Ik ben goed in het omgaan met druk. Ik nam deze baan aan in de wetenschap dat er moeilijke tijden zouden komen. We hadden een transferban, speelden met jonge spelers en haalden in de zomer nieuwe spelers. Ik weet wat de verwachtingen zijn binnen deze club, maar deze club is er nog niet klaar voor om mee te doen om de titel."

Het is de grote vraag of clubeigenaar Roman Abramovich in gaat grijpen: "Ik heb geen controle over mijn toekomst. Ik wil daar ook niet te veel over zeggen, anders zit ik er straks de hele dag over na te denken. We zijn verslagen door een beter team en hadden enkele 'slaapmomenten'. Je moet gewoon de basisdingen doen, maar teveel spelers deden dat niet. Leicester was scherper, ze renden meer. Een maand geleden speelden we nog erg goed, maar als je dan gaat relaxen, word je aangepakt in deze competitie. Dat is wat er nu ook weer gebeurde."

UPDATE 25/01

Het hing al weken in de lucht, maar volgens The Telegraph wordt Frank Lampard vandaag ontslagen als manager van Chelsea. Dat is een pijnlijke beslissing, want Lampard is een boegbeeld van de club. Roman Abramovich zou snel willen handelen, want zijn opvolger staat al klaar.

Thomas Tuchel, die enkele weken geleden op straat werd gezet bij PSG, zou The Blues gaan overnemen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Logisch ontslag?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

66
66
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

16
16
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

163
163
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

96
96
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

389
389
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

200
200
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

323
323
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

602
602
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

94
94
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

169
169
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

328
328
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

393
393

Meer sportnieuws