'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

411
'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'

Het wordt van kwaad tot erger bij Chelsea: gisteren verloren de Blues met 2-0 van Leicester City en inmiddels staat de grootmacht slechts achtste in de Premier League. Het lijkt er sterk op dat coach Frank Lampard moet vrezen voor zijn baantje. Na afloop van het duel met de Foxes meldde de coach zich bij de Engelse media.

"Ik ben goed in het omgaan met druk. Ik nam deze baan aan in de wetenschap dat er moeilijke tijden zouden komen. We hadden een transferban, speelden met jonge spelers en haalden in de zomer nieuwe spelers. Ik weet wat de verwachtingen zijn binnen deze club, maar deze club is er nog niet klaar voor om mee te doen om de titel."

Het is de grote vraag of clubeigenaar Roman Abramovich in gaat grijpen: "Ik heb geen controle over mijn toekomst. Ik wil daar ook niet te veel over zeggen, anders zit ik er straks de hele dag over na te denken. We zijn verslagen door een beter team en hadden enkele 'slaapmomenten'. Je moet gewoon de basisdingen doen, maar teveel spelers deden dat niet. Leicester was scherper, ze renden meer. Een maand geleden speelden we nog erg goed, maar als je dan gaat relaxen, word je aangepakt in deze competitie. Dat is wat er nu ook weer gebeurde."

UPDATE 25/01

Het hing al weken in de lucht, maar volgens The Telegraph wordt Frank Lampard vandaag ontslagen als manager van Chelsea. Dat is een pijnlijke beslissing, want Lampard is een boegbeeld van de club. Roman Abramovich zou snel willen handelen, want zijn opvolger staat al klaar.

Thomas Tuchel, die enkele weken geleden op straat werd gezet bij PSG, zou The Blues gaan overnemen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Logisch ontslag?

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

24
24
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

33
33
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

24
24
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

12
12
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

51
51
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

114
114
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

39
39
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

28
28
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

101
101
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

52
52
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

96
96
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

51
51
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

46
46
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

126
126
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

205
205
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

201
201
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

484
484
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

426
426
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws