'Anderlecht dichtbij wintertransfer nummer 10'

849
'Anderlecht dichtbij wintertransfer nummer 10'

Anderlecht is deze maand al zeer actief geweest op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen, maar liet ook al een aantal overbodige spelers vertrekken. Antonio Milic, Peter Zulj, Isaac Kiese Thelin, Antoine Colassin en Derrick Luckassen zochten al andere oorden op. Ook voor Bubacarr Sanneh lijkt nu een oplossing in de maak te zijn. 


De verdediger keerde in de zomer terug na een weinig succesvolle uitleenbeurt aan KV Oostende en verkommert intussen al een half seizoen in de B-kern. Gezien zijn hoge loon had Anderlecht de grootste moeite om een overnemer te vinden, maar volgens Het Laatste Nieuws wenkt nu een terugkeer naar Denemarken. Aarhus zou Sanneh voor de rest van het seizoen willen huren. Een aankoopoptie zou niet in de deal opgenomen worden. De onderhandelingen over de deal zijn nog aan de gang, maar zouden wel goed lopen. Sanneh was eerder in Denemarken al aan de slag bij AC Horsens en FC MIdjylland. Bij die laatste club plukte Anderlecht hem in 2018 voor 8 miljoen euro weg.

UPDATE 24/01

RSC Anderlecht realiseerde deze winter reeds 4 uitgaande transfers en daarnaast werden de huurcontracten van Derrick Luckassen en Percy Tau vervroegd verbroken. Anderzijds trok Sporting reeds 5 nieuwe spelers aan. Anderlecht staat vandaag erg dichtbij vertrekker nummer 5 en wintertransfer nummer 10, want volgens het Deense BT is de deal tussen Anderlecht en Aarhus GF op enkele details na afgerond zijn. Het betreft een huurdeal tot aan de komende zomer. 

LEES OOK: Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Zal Sanneh zich in de markt zetten in Denemarken?

Meest recent

Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

18
18
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

98
98
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

33
33
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

60
60
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

39
39
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

94
94
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

10
10
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

177
177
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

93
93
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

86
86
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

746
746
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

139
139
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

92
92
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

374
374
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

403
403
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

387
387
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

383
383
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

119
119

Meer sportnieuws