KV Oostende voetbalt opnieuw prima en pakt stuntzege op de Bosuil

221
KV Oostende voetbalt opnieuw prima en pakt stuntzege op de Bosuil

KV Oostende heeft voor de tweede keer in een paar dagen tijd prima gepresteerd tegen een topclub. Eerder deze week verdiende het al een punt op het veld van Club Brugge, vanavond pakte het zelfs verdiend de drie punten mee op de Bosuil. Antwerp voetbalde opnieuw enorm matig en kreeg er deze keer ook geen punten voor. Vercauteren heeft nog serieus wat werk voor de boeg.

Antwerp kon zich vanavond voorlopig richting de tweede plek voetballen in het klassement. Daarvoor moest The Great Old thuis wel de maat nemen van KV Oostende. De kustploeg verloor eerder deze week op het veld van landskampioen Club Brugge maar speelde wel uitstekend. KVO kampte nog steeds met vijf coronagevallen, bij de thuisploeg stond woelwater Lamkel Zé opnieuw in de ploeg.
Gerkens met de ouverture, Sakala met het slotakkoord
We zagen een rustige openingsfase op de Bosuil, na een kleine tien minuten spelen krulde Refaelov een eerste vrije trap binnen het bereik van Castro. Vijf minuten later was het wel raak voor Antwerp toen Gerkens aan de eerste paal een voorzet van Buta in doel verlengde: 1-0. De bezoekers kwamen voorlopig niet verder dan wat flauwe pogingen van Bätzner en Sakala. Het was ondertussen stevig gaan sneeuwen, voorlopig bleef de grasmat echter bespeelbaar. Iets voorbij het halfuur kwam KVO niet onverdiend op gelijke hoogte. Hjulsager legde na een knappe aanval achteruit en Sakala mocht van dichtbij de 1-1 in doel leggen. De thuisploeg reageerde meteen met een schot van Lamkel Zé, vanuit een scherpe hoek vond hij Castro op zijn weg. Halfweg stond het gelijk op de Bosuil.

Gerkens maakt op het kwartier de 1-0, Sakala stelt gelijk.
KVO morst met de kansen maar wordt dan toch beloond
Ook na de pauze bleef KV Oostende de evenknie van Antwerp. Skulason tekende voor het eerste gevaar met een afstandsschot dat ruim naast vloog. Op het uur had Beiranvand dan weer een prima redding in huis op de poging van Hjulsager. De kustploeg was de betere ploeg na de pauze maar morste ook met de kansen, op een kwartier van het einde trapte Gueye een wenkende mogelijkheid naast. Op zes minuten van het einde kreeg KV Oostende dan toch loon naar werken. Het was invaller Kvasina die een prima voorzet in doel buffelde: 1-2. In de blessuretijd schoot Refaelov de laatste kans hoog over, zo pakt KV Oostende een verdiende zege en moet Antwerp zich dringend herpakken na een resem zwakke prestaties (waarin het vaak nog wel wat punten pakte).
Scoreverloop:
1-0 (15') Gerkens, 1-1 (35') Sakala, 1-2 (85') Kvasina

LEES OOK: RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Moet er nog versterking komen bij Antwerp?

Meest recent

Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

46
46
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

349
349
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

48
48
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

305
305
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

30
30
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

52
52
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

680
680
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

38
38
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

49
49
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

186
186
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

122
122
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

308
308
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

160
160
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

70
70
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

106
106
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

235
235
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

105
105
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

533
533
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

536
536
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

415
415
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

152
152
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

255
255
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

222
222
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

495
495

Meer sportnieuws