Sterk Malinwa zet slippertje met verve recht tegen Eupen

door
Sterk Malinwa zet slippertje met verve recht tegen Eupen

Na een matige eerste en een prima tweede helft heeft KV Mechelen thuis eenvoudig de maat genomen van Eupen. Malinwa kreeg eerder deze week een flink pak slaag van Standard maar zit ondertussen wel aan een knappe vijftien op achttien.

KV Mechelen zag een einde komen aan een knappe reeks afgelopen woensdag. Op eigen veld kreeg Malinwa een flinke pandoering van een zeer efficiënt Standard. Vandaag wou het team van Wouter Vrancken zich absoluut herpakken tegen Eupen. De Panda's waren stilaan verlost van alle degradatiezorgen en konden dus vrijuit hun kans gaan. Bij de thuisploeg kreeg De Camargo nog eens zijn kans voorin, zo zat Druijf opnieuw op de bank. Bij de bezoekers verving Miangue de geblesseerde Adriano.
Sterke start Eupen, Hairemans opent andermaal de debatten
Eupen begon verrassend sterk in het AFAS Stadion en eiste in de eerste minuten het balbezit op. Kansen bleven in het openingskwartier wel uit langs beide kanten. Malinwa tekende even later wel voor het eerste 'gevaar', een plaatsbal van Mrabti vloog een meter of twee naast de kooi van Defourny. Iets voor het halfuur was het toch KV Mechelen dat op voorsprong kwam: Shved infiltreerde prima, schoot knap op doel en in de rebound was het andermaal Hairemans die de 1-0 op het bord zette. Rood-Geel had duidelijk vertrouwen getankt en kreeg nadien nog een paar halve kansen, de bezoekers slaagden er voorlopig niet in om Thoelen te bedreigen. Op dik vijf minuten van de rust was er plots toch een prima kans voor de Panda's: Baby mocht vrij inkoppen na een hoekschop maar op de lijn redde Hairemans de meubelen. Uiteindelijk had het team van Wouter Vrancken halfweg een nipte voorsprong te pakken.

Hairemans zit in een prima vorm en scoorde wederom het openingsdoelpunt.
Sterk Malinwa maakt er snel korte metten mee
Na de rust kende Malinwa een droomstart: Walsh met de prima voorzet vanop rechts en Mrabti bleef ijzig koel voor doel, 2-0 voor de thuisploeg. Eupen hing nu in de touwen maar reageerde na dik tien minuten spelen met een prima kans voor Prevljak, Thoelen toonde zich de sterkste in het één op één duel. Op de daaropvolgende hoekschop was de Mechelse doelman opnieuw alert bij een kopbal van Koch. De Panda's bleven ook nadien kansen afdwingen tegen een bijwijlen nonchalant spelende thuisploeg, Ngoy en N'Dri geraakten niet voorbij een sterke Thoelen. Iets voorbij het uur leek dan weer de 3-0 in de maak, een gemaakt doelpunt van Schoofs werd nog door Héris uit doel gehouden, vlak daarvoor vergat ook Bijker om de trekker over te halen. KV bleef kansen afdwingen, Schoofs miste ook de volgende door oog in oog met Defourny op de Eupense doelman te besluiten. De 3-0 was op een kwartier van het einde toch een feit, na een fraaie aanval maakte De Camargo er aan de tweede paal 3-0 van. Zo werd het uiteindelijk een relatief eenvoudige zege voor het team van Wouter Vrancken.
Scoreverloop:
1-0 (26') Hairemans, 2-0 (47') Mrabti, 3-0 (75') De Camargo

LEES OOK: TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

Behoort dit KV Mechelen voetballend bij de beste vijf ploegen?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

27
27
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

17
17
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

26
26
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

37
37
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

33
33
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

287
287
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

126
126
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

86
86
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

406
406
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

176
176
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

69
69
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

357
357
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

357
357
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

292
292
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

360
360
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

489
489
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

372
372
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

126
126
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

718
718

Meer sportnieuws